Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Lech Wałęsa oznajmia: "JESTEM BANKRUTEM"

342
Podziel się

Smutne?

Lech Wałęsa oznajmia: "JESTEM BANKRUTEM"
Lech Wałęsa wyznaje, że został bankrutem (ons)
bDAYpNIR

Lech Wałęsa należy do grona najbarwniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Choć były prezydent i ikona Solidarności przeszedł już na emeryturę, nadal chętnie wypowiada się w mediach, zazwyczaj dosadnie krytykując przy tym obecnie sprawujący w Polsce władzę rząd.

Jednak nie tylko tematy polityczne należą do ulubionych Wałęsy, bowiem równie ochoczo i często rozprawia też o swym życiu małżeńskim...

bDAYpNIT
Zobacz także: Strajk Kobiet. Lech Wałęsa: ostrzegałem przed Jarosławem Kaczyńskim

W ostatnich miesiącach problemy małżeńskie nie były jednak jedynymi trudnościami, z jakimi musiał zmierzyć się Wałęsa. Jak bowiem wyznał już w marcu, dopadły go również problemy finansowe, które już wtedy były spowodowane szalejącą pandemią koronawirusa.

Mam 6 tysięcy złotych prezydenckiej emerytury i za tyle nie dam rady się utrzymać, bo moja żona Danuta wydaje 7 tysięcy miesięcznie - wyznał w rozmowie z SE.

bDAYpNIZ

Według ostatnich słów ikony Solidarności, za wiele w tej kwestii po czasie się nie zmieniło. Lech Wałęsa w rozmowie z Rzeczpospolitą ogłosił wszem i wobec, że jest już... bankrutem. A wszystko to dlatego, że zamiast oszczędzać, pieniądze głównie rozdawał:

Jestem bankrutem. Liczyłem, że tak jak było, będzie zawsze, więc rozdawałem, a nie gromadziłem. Dzisiaj już nie mam co rozdawać - oznajmił były prezydent.

Okazuje się też, że przez pandemię Wałęsa utracił jedno z głównych źródeł dochodu, czyli międzynarodowe wykłady, w których dość regularnie brał udział. Jak dodał, powoli zaczyna wątpić też w to, że jeszcze kiedykolwiek uda mu się do nich powrócić.

Chyba nie dożyję czasów, kiedy znowu będę mógł wsiąść do samolotu i polecieć na drugi koniec świata spotykać się z ludźmi.

bDAYpNJa

Niedawno Wałęsa zapowiedział też, że będzie poszukiwał pracy dorywczej. Macie może jakiś pomysł, w jakiej branży mógłby się sprawdzić?

bDAYpNJb
bDAYpNJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(342)
Ja2020
3 miesiące temu
Masz 6tys emerytury, czyli kwotę, o jakiej większość Polaków nie może nawet marzyć.
Maxi👹👹
3 miesiące temu
Cytuję klasyka: weź kredyt i zmień pracę, cały czas aktualne😀😀😀😀
Hela
3 miesiące temu
Może jako elektryk
bDAYpNJv
Miś
3 miesiące temu
GRAJ W TOTKA
Zandi
2 miesiące temu
Przecież żona też ma emeryturę, bo matki, które urodziły ponad 4 dzieci emeryturę mają z "urzędu". To co jego 6 tysi + jej emerytura nie starczają na dwie osoby. Dostał tyle milionów z Nobla to gdzie to ma? Do tego tyle lat jeździł na te wykłady - za jeden inkasował nawet do 300 tys. (sam tak pisał na blogu) to gdzie ma te pieniądze, komu niby rozdał? Pan się nie umie rządzić mając tyle pieniędzy a pan chce nam Polakom wiecznie dawać jakieś rady?
Najnowsze komentarze (342)
SENIOR
3 tyg. temu
MOŻE POPROWADZIĆ JAKIEŚ FORUM DLA WĘDKARZY
uhaha!
miesiąc temu
Niech zagra w totka-zawsze kiedy potrzebował wygrywał
Asha
2 miesiące temu
Gdzie jest moje 100 milionów???
Ola
2 miesiące temu
Nadal ma emeryture.
Alfred
2 miesiące temu
Ptrebuje elektryka 12v
Jaro
2 miesiące temu
Leszek mam propozycję ty dla mnie emeryturę ja dam ci moja rentę i pogadamy o bankructwie czekam na propozycje od ciebie wes się zgodz
Grazyna
2 miesiące temu
Jeżeli poszukuje pracy dodatkowej to moja koleżanka poszukuje niani do dwójki dzieci
HGW
2 miesiące temu
Do wszystkich mądrali po czasie. Całe szczęście że kiedyś był taki Wałęsa bo jakby wtedy byli tylko przestraszeni i zakompleksieni J. Kaczyńscy to dalej byśmy byli półrepubliką ZSRR.
bDAYpNJn
Mały
2 miesiące temu
Emeryci żyją za 1000 zł a tobie mało.
Oko
2 miesiące temu
Kurierka. Donosimy na czas.
Kroket73
2 miesiące temu
I pomyśleć, że to był kiedyś prezydent blisko 40 milionowegi kraju...
Super
2 miesiące temu
Nie ma na kogo donosic to nie ma kasy !!!
tommy
2 miesiące temu
no to ci tragedia ... niech zgłosi się do Kijowskiego i KOD -u może oni zrobią zrzutkę :)))))) POza tym on tylu ludziom pomógł że teraz napewno się na niego zrzucą .... ma też dzieci w polityce wiec z głodu nie umrze
? 321894hw
2 miesiące temu
Na stanowisko elektryka bo to jego zawód niech wróci.
...
Następna strona
bDAYpNJP