Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Łukasz z "Hotel Paradise" został zaatakowany przez INNEGO UCZESTNIKA programu? "Mój serdeczny kolega uderzył mnie butelką w głowę"

83
Podziel się

24-latek twierdzi, że padł ofiarą napaści z rąk innej gwiazdy reality show. "Po uderzeniu upadłem na rękę, a łokieć wyszedł mi ze stawu. Ręka praktycznie wisiała" - wyjawił.

Łukasz z "Hotel Paradise" został zaatakowany przez INNEGO UCZESTNIKA programu? "Mój serdeczny kolega uderzył mnie butelką w głowę"
Łukasz z "Hotel Island" został napadnięty przez innego uczestnika? (Instagram)
bDpdHLXF

Łukasz Karpiński dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji Hotelu Paradise. Niestety, mimo wielu chęci, aspirujący celebryta nie znalazł w willi żadnych sprzymierzeńców. Przez zgrywanie pewnego siebie "bad boya" 24-latek błyskawicznie zniechęcił do siebie dziewczyny, w związku z czym żadna z nich nie chciała być w parze z trenerem personalnym. Ostatecznie Karpiński musiał jako pierwszy opuścić program.

O 24-latku zrobiło się znów głośno ponad miesiąc temu, gdy Łukasz został napadnięty w trakcie imprezy. Karpiński ujawnił na Instagramie, że uderzono go butelką w tył głowy, w wyniku czego upadł i złamał rękę. Ostatecznie chłopak trafił do szpitala.

bDpdHLXH

Tylko frajerzy uderzają z całej siły w tył głowy litrową butelką - napisał wtedy rozwścieczony uczestnik HP na Instagramie, ukazując na zdjęciach doznane obrażenia.

Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Teraz okazuje się, że na wrześniowym wydarzeniu, podczas którego Łukasz padł ofiarą pobicia, byli obecni niemal wszyscy uczestnicy drugiej edycji TVN-owskiej produkcji. W rozmowie z Pomponikiem trener personalny wyjawił, że w trakcie zabawy doszło do ostrej wymiany zdań z jednym z kolegów. Karpiński sugeruje, że to jeden z "gwiazdorów" HP jest odpowiedzialny za nieoczekiwany atak i jego późniejszy pobyt w szpitalu.

bDpdHLXN

Mój serdeczny kolega uderzył mnie butelką w głowę, kiedy chciałem go rozdzielić z innym moim człowiekiem - twierdzi Łukasz. Zachował się jak frajer. On czuł chyba do mnie zawiść albo zazdrość. Po uderzeniu upadłem na rękę, a łokieć wyszedł mi ze stawu. Ręka praktycznie wisiała. (...) Była to dla mnie przykra sytuacja, tym bardziej że robiąc duży projekt z TVN-em, przyszła taka niespodzianka. Uziemiła mnie na długi czas. Straciłem trochę forsy, zdrowia i nerwów. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Karpiński wyjawił też, że gdy był w szpitalu, jego oprawca udał się na pobliski komisariat i... zgłosił pobicie.

Jak myślicie, o kogo może chodzić?

bDpdHLXO
bDpdHLXP
bDpdHLYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(83)
Niunia
2 tyg. temu
Kamil pewnie. Na początku nie lubiłam Łukasza, ale kiedy wrócił i postawił się Kamilowi, urósł w moich oczach. Potem nie dał się Soni - mega!!! Lubię go pomimo iż jest... specyficzny 😁
Dududu
2 tyg. temu
Zawsze mam bekę jak słyszę zawód trener personalny haha. Teraz co drugi chłystek się tak tytułuje. Dla mnie taki sam „zawod” jak modelka z instagrama.
someone
2 tyg. temu
KAMIL
bDpdHLYj
Mik
2 tyg. temu
Brawo reżyserzy jakich ludzi zrektutowaliscie dno...Kamil już w programie sprowokował do bojki i zaczepial go bezczelnie
Widz
2 tyg. temu
Łukasz to cięźki facet, coś w jego źyciu przyczyniło się do takiego zachowania,jest irytuj@cy okropnie. A Kamil w oczach ma oblęd, jest psychopatyczny.kobieta w jego źyciu to chyba źart. Konieczne leczenie!!!!!
Najnowsze komentarze (83)
Bolo
7 dni temu
To ten wojownik padł od butelki i ręka ze stawu ? Delikates . Bądź sobą 👍
Tick
2 tyg. temu
Przykro mówić. Kamil to w mojej ocenie klasyczny kryptogej. Udaje maczo bo panicznie boi się że świat odkryje jego orientację. Kurcze szkoda no. Przecież wreszcie żyjemy w czasach, że nie trzeba tego ukrywać. Lubi męskie sutki, ciągłe męskie dotykanie, a udaje heteromacho... po co?
ewaw
2 tyg. temu
Myślę że to Bartek który pożarł sie z Arturem.
Dorothy
2 tyg. temu
Artykuł mówi o tym że pierwszy odpadł z HP2 i tyle? Przecież wrócił i doszedł do finału - tak ważnych faktów już redakcja nie dopisala 😁 Kamil stosowal przemoc słowną i fizyczną już w programie. Aż dziwi że inni uczestnicy programu tak łatwo dopisuja go do grona przyjaciół i chętnie występują razem, po tym co robił i jaki jest..
Kreceniesutow
2 tyg. temu
Kamil suty kręci, ale butelka w tył głowy? Ciekawe...
Ona
2 tyg. temu
Z pewnością był to Kamil on był by do tego zdolny
Adam 59
2 tyg. temu
Takie uderzenie butlą w tył głowy,powinno i pewnie będzie kwalifikowane,jako próba zabójstwa. Wielu komentujących chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo niebezpieczny jest taki atak. To zwykłe bandyctwo i nie ma na to żadnego wytłumaczenia.
Edek
2 tyg. temu
Jesli to kamil to tym bardziej nie lubię gada
bDpdHLYb
Olo
2 tyg. temu
Ciekawe kto
hej
2 tyg. temu
wstyd polskie chlopaki daliscie sie OGRAC obcemu
hej
2 tyg. temu
ten chlopiec z Ełku niby podobała mu sie Julia i ciągle Soni robił łaske ze jest z nia chciałby i bał i wyszedł na tym
hej
2 tyg. temu
nalezy mu sie manto !!!!! za to ze nie wygral z Sonia a powinni i za to ze wygrał ormianin wstydzcie sie POlscy chłopaki
Sonia won
2 tyg. temu
Możecie gadać co chcecie lukasz jest zwycięzca on poprostu taki jest nie dał się temu oblechowi z koiza brodà znienawidzony nawet nie wiem jak.miał na imię frajer trzymaj się luki
Ewa34
2 tyg. temu
Jakoś dziwnie pomyślałam o Kamilu lub Iwanie 😳
...
Następna strona
bDpdHLYD