Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|

Maciej Maleńczuk żali się, że otrzymywał GROŹBY, po których bał się o bezpieczeństwo bliskich. "Obiecywano, że ZGWAŁCĄ mi córki"

80
Podziel się:

Maciej Maleńczuk znany jest z ciętego języka. Jak się okazuje, często przez swoje wypowiedzi otrzymywał groźby. Na celowniku znalazła się również rodzina wokalisty...

Maciej Maleńczuk żali się, że otrzymywał GROŹBY, po których bał się o bezpieczeństwo bliskich. "Obiecywano, że ZGWAŁCĄ mi córki"
Maciej Maleńczuk otrzymywał groźby, przez które bał się o swoją rodzinę. "Obiecywano, że zgwałcą mi córki" (AKPA)

Maciej Maleńczuk na scenie jest już od ponad 40 lat. Przez ten czas zdążył już przyzwyczaić swoich fanów do swojego ciętego języka. Często komentarze wokalisty były powodem jego rozpraw w sądzie, a także tematem dla wielu portali.

Maciej Maleńczuk bał się o swoją rodzinę

Maciej Maleńczuk w najnowszym wywiadzie dla Plejady zdradził, że przez pewien okres w swoim życiu bał się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Artysta przez wiele lat zdążył przyzwyczaić się do różnych komentarzy, które padały pod jego adresem, ale sam przyznał, że wszystkie obelgi, jakie otrzymywał, padały tylko w Internecie. Do pewnego momentu udawało mu się znosić niepochlebne komentarze, ale sytuacja zmieniła się, gdy zaczęto grozić jemu i jego rodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Radek Pestka uderza w PiS!

Obiecywano, że zgwałcą mi córki. Grożono mi śmiercią. Po tym, jak parę lat temu zaatakowałem pikietę antyaborcyjną, wypisywano do mnie takie rzeczy, że właściwie przez miesiąc stałem w oknie. Bałem się, że naprawdę ktoś przyjdzie i zechce mnie za***ać. Tym bardziej że dostawałem wiele wiadomości, z których wynikało, że ci ludzie doskonale wiedzą, gdzie mieszkam - zdradził Maleńczuk podczas rozmowy z Plejadą.

Maciej, po sytuacjach, które go spotkały, zrozumiał, że nikt nie jest bezkarny w Internecie, a wiele historii związanych z wyrażaniem swojej opinii - może mieć nawet swój finał w sądzie. Z tego powodu wokalista postanowił zrezygnować z mediów społecznościowych i zawiesił swoje konto na Facebooku.

Żyje mi się z tym bez porównania lepiej. Kiedyś godzinami siedziałem na Facebooku i sporo komentowałem. Miałem z tego powodu same problemy. (...) Wydawało mi się, że media społecznościowe są od tego, żeby wyrażać tam swoje myśli. Okazuje się, że nie do końca. Nie można zażartować, nie można napisać niczego mocniej, bo zaraz policja zapuka do twoich drzwi. Od czego jest zatem wolność słowa? Zupełnie tego nie rozumiem - dodał Maleńczuk.

Zgadzacie się z jego słowami?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Ewelina
2 tyg. temu
Byłam na jego koncercie kiedyś w małej miejscowości. Zrobił takie szoł, a to był koncert darmowy. Teraz mega z sentymentem wspominam ten koncert i jego ☺️ pomiędzy piosenkami opowiadał śmieszne anegdoty 😅
Kanty
2 tyg. temu
Faktem.jest, że ludzie dziś są nieobliczalni. Młodzi ludzie też, nawet dzieci. W mediach vo i rusz gwałt, zabójstwo, patologia. Jasne kiedyś to tez było, tylko media nie nagłaśniały. Może lokalnie tylko. Teraz skala poraża.
Natala
2 tyg. temu
Generalnie, to ja pana Macieja mega szanuje za jego dorobek twórczy i niesamowity głos.
Wolność słowa...
2 tyg. temu
Pudel kasuje komentarze z opinia o ich portalu
???
2 tyg. temu
Nie chcę się czepiać,ale - "obiecywano" czy "grożono"?
Najnowsze komentarze (80)
🥵🥵🥵
2 tyg. temu
To to jeszcze żyje i udaje, że mówi ludzkim głosem
🦍🦧🦍
2 tyg. temu
N drzewo "kolego"
Joł
2 tyg. temu
"Mężczyzna" chwalący się publicznie, że siedział w więzieniu, bo się bał iść do wojska, a także zdradzaniem żony, a do tego dumny z tego faktu
Magda
2 tyg. temu
Nie ma wolnosci slowa i nigdy nie bylo. Moze byla chwile, ale na pewno nie ma jej od 2020. Jest cenzura i propaganda w to miejsce:)
Xxx
2 tyg. temu
Witaj w państwie PiS 🤬🤬🤬
Ola
2 tyg. temu
Maciek ma świetny głos lubię jego poczucie humoru i pogląd na naszą politykę
Wstydpanie
2 tyg. temu
Jak się mieczem wojuje to tak się ma ha ha ha
Zozko
2 tyg. temu
Uwielbiam Cię Maciek myślałam ostatnio o Tobie,myślałam że już nie zyjesz. Trzymaj się też nie mam facebooka i mediów spolecznosciowych.
Jolka
2 tyg. temu
Nadęty stary bufon obrażający kobiety!..... oczywiście nie te dwudziestoletnie!
jasne
2 tyg. temu
Jest różnica między "ciętym językiem" a chamstwem. Dla was, najwyraźniej, niezauważalna.
🤯🤯🤯
2 tyg. temu
Jego miejsce jest w więzieniu
Julia
2 tyg. temu
Żałosny typ, jak środowisko, które się nim zachwyca.
Bayer
2 tyg. temu
A sławomir ś chwalił się że chłopcy z dworca obiecywali to jemu.
ODWAŻNY MM
2 tyg. temu
Żałosny jest ten ponad sześćdziesięcioletni „rockman, poeta, gitarzysta, itd…”, napakowany botoksem, po liftingach, z włoskami pokrytymi czarną farbą, żeby siwizna nie wystawała. Dodatkowo - odrażający jest Maleńczuk, który pieprząc o braku demokracji, o terrorze, faszyzmie obecnego rządu RP, bez ŻADNYCH konsekwencji ubliża ile wlezie prezydentowi Polski, premierowi, przywódcy zwycięskiej (w wyborach!) partii. Gdyby był tak odważny 8, 10 lat temu, wobec poprzedniego prezydenta/ premiera Polski, to smutni panowie z ABW, we współpracy z sędziami, posadziliby natychmiast jego d..ę na kilka lat do pierdla, a w najlepszym przypadku dostałby solidny łomot gdzieś w bocznej uliczce. Brakuje kasy, misiaczku? Trzeba aż tak się szmacić?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie