Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Maciej Stuhr dziękuje wszystkim za wsparcie i uczula: "Jeśli niepokoi was czyjś stan, nie dzwońcie po wujka Mietka, tylko PO KARETKĘ"

77
Podziel się:

"Komisarz Ryba wraca do akcji" - dodał też żartobliwie, informując o poprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra.

Maciej Stuhr dziękuje wszystkim za wsparcie i uczula: "Jeśli niepokoi was czyjś stan, nie dzwońcie po wujka Mietka, tylko PO KARETKĘ"
Maciej Stuhr dziękuje wszystkim za wsparcie (East News)
bEDZyEbV

Ostatni czas nie był łaskawy dla rodziny Stuhrów, ponieważ senior rodu, Jerzy Stuhr, znów ma problemy zdrowotne. Na początku lipca aktor trafił do szpitala z rozpoznaniem udaru mózgu.

W 2011 roku Stuhr przeszedł chorobę nowotworową, a 5 lat później zawał, więc jego organizm jest obecnie na tyle osłabiony, że do szpitala w innym mieście transportowano go helikopterem.

bEDZyEbX

Na szczęście z dnia na dzień aktor czuje się coraz lepiej, a jego stan powoli się stabilizuje. W mediach pojawiły się nawet doniesienia, że Stuhr odzyskał mowę i został wypisany ze szpitala, co potwierdził jego syn Maciej i koleżanka po fachu - Krystyna Janda.

Zobacz także: Paulina Młynarska dołącza do apelu Macieja Stuhra
bEDZyEcd

Gdy zagrożenie minęło, Maciej postanowił podziękować wszystkim fanom i przyjaciołom za okazane jego rodzinie wsparcie. Opublikował długi wpis na Facebooku, w którym zwrócił się do internautów w imieniu swojego ojca.

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca - napisał wzruszony. Dziękujemy także za wszystkie ciepłe słowa, które do nas nieustannie napływały! Komisarz Ryba wraca do akcji!

Aktor zaapelował też, by nie bagatelizować stanu osób w swoim otoczeniu i próbować zapewnić im fachową pomoc jak najszybciej.

bEDZyEce

W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala - dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać - dodał.

Zobaczcie wpis aktora.

bEDZyEcf
bEDZyEcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Anna
rok temu
Zdrowia!
Polka
rok temu
Oczywiście, przy podejrzeniu udaru, od razu - w mig HELIKOPTER przetransportuje pacjenta do najlepszego szpitalu neurologicznego! Na pewno! Już to widzę! TRZEBA SIĘ NAZYWAĆ STURH ! Bo zwykły pacjent trafiłby KARETKĄ na pobliski oddział neurologii ...
Iwona
rok temu
Dużo zdrówka Panie Jerzy. DA PAN RADĘ BO KTO JAK NIE PAN?
bEDZyEcz
Pola
rok temu
Ja wspolczuje poprostu kazdemu choremu czu udar czy zawał, wspolczuje jak ktos traci bliskiego i gdzies to mam czy byl za pis czy za po czu za czymkolwiek
Gość
rok temu
Wy się wstydzicie mowoic po Polsku za granicą a ja się wstydzę że jesteście polakami (celowo z małej)
Najnowsze komentarze (77)
to ja
rok temu
uwielbiam Panów Stuhr, obydwóch
Gosc
rok temu
Bardzo się cieszę i zyczę panu Jerzemu zdrowia.
potomek
rok temu
Nie mów głośno po polsku
Kkk
rok temu
Pan Stuhr chyba jest mocno odrealniony bo nie wie, że karetka raczej nie przyjeżdża :)
Yaro
rok temu
O ile seniora podziwiam jako aktora o tyle junior do pewnego czasu szedl w slady ojca ale w ktoryms momencie drazek przeszkodzil i wdala sie polityka. A to sa sliskiem tematy.
Agata F
rok temu
O rety! Jaka masa podłych komentarzy! Ludzie, opanujcie się!!! Człowiek dziękuje za pomoc, a wy tutaj linczujecie go za poglądy polityczne. Komu się nie podobają, to trudno. Niech się cieszy, że wygrał Duda pomimo tego co myśli Stuhr. Gdzie jest Polska jedność, życzliwość, ludzka empatia. Co złego w powtarzaniu, że zdrowie jest ważne i jak pomagać, żeby nie zaszkodzić. Skąd ta masa nienawiści...?
Nel
rok temu
Oj, jak dobrze że Nas wszystkich szaraczków uświadomił bo byliśmy jak maķe dzieci we mgle.
Vcxzz
rok temu
Czy dobrze mi sie wydaje ze z par ojciec-syn Polska woli Stuhrów a nie Kurskich?
bEDZyEcr
zorro
rok temu
panie szturze juniorze a jak by lekarz powiedział że głosował na pis to co byś zrobił...
Ewqe
rok temu
Czy konieczny jest ten protekcjonalizm przy poruszaniu tak ważnych tematów? Jest Pan znany, może Pan dotrzeć do dużej grupy ludzi z ważnym przekazem - np. takim, że w Polsce brakuje karetek, rehabilitantów, neurologów - to jest przyczyna złego stanu pacjentów po udarze, a nie telefony do wujka Mietka - może Pan od tego zaczął, ale większość ludzi dzwoniła po karetkę, która nie do każdego przyjechała dość szybko.
HA HA
rok temu
Jak kpił z katastrofy smoleńskiej-było dobrze.Jak zakpiono z jego ojca to już be.
madziap
rok temu
Panie Macieju, ma Pan w obecnej sytuacji rodzinnej Tu polew? Powiedziałam chyba świetny żart, prawda?
lato
rok temu
Wieś i ludzie z podstawowym wykształceniem czyli wyborcy PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY ŻYCZĄ ZDROWIA.
Gość
rok temu
Wy się wstydzicie mowoic po Polsku za granicą a ja się wstydzę że jesteście polakami (celowo z małej)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZyEdk
bEDZyEdl
bEDZyEdm
bEDZyEdn
bEDZyEdo
bEDZyEcT