Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Maffashion o imieniu swojego syna BJF-a: "Nie ja je zdradziłam. POZDRAWIAM, SARA"

107
Podziel się

Młoda mama urządziła "lajwa", podczas którego wróciła też myślami do porodu. "Ból był cholerny" - przyznała.

Maffashion o imieniu swojego syna BJF-a: "Nie ja je zdradziłam. POZDRAWIAM, SARA"
Maffashion, Sara Boruc (ONS)
bDhgRBHF

Maffashion w czasie ciąży przyjęła dosyć niespotykaną w show biznesie taktykę - stan błogosławiony ukrywała pawie do samego porodu, nie dementując doniesień mediów ani spekulacji fanów. Zdecydowanie bardziej wylewna jest już po szczęśliwym rozwiązaniu. Mama małego BJF-a zdążyła już pokazać obserwującym swój brzuch 10 dni i 3 tygodnie po porodzie, wyznać, że miała cesarkę i pochwalić, że mieści się już 90% procent spodni, które nosiła przed ciążą.

Julka tę nagłą wzmożoną aktywność w mediach społecznościowych tłumaczy tym, że jej codzienność na ten moment po prostu tak wygląda, a zamiast na "fashion weekach" spędza czas przy kołysce małego BJF-a; "kontent" siłą rzeczy musiał się zmienić. Matczynym sprawom prawie w całości poświęcony był też instagramowy "lajw", który Maffashion urządziła w sobotni wieczór. Influencerka ponownie wróciła do powodów, dla których nie chciała pokazywać ciąży na Instagramie.

bDhgRBHH

Maffashion ściska synka i dziękuje za życzenia urodzinowe

Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. U mnie z tym zdrowiem też było różnie. Plus niemówienie o tym stanie dawało mi sporo czasu na przeżywanie tego w najbliższym gronie. W spokoju. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa. Widziałam, co działo się w przypadku Rozenek. Cokolwiek nie wstawiła, dublowane było na każdym portalu. Nie chciałam takich swoich zdjęć w internecie - wytłumaczyła.

Julka podkreśliła, że nie chciała zdradzać nawet imienia syna. Niestety wyręczyła ją w tym koleżanka, Sara Boruc. Maffashion przyznała jednak, że wspaniałomyślnie postanowiła jej wybaczyć.

bDhgRBHN

Imienia nie zdradziłam ja. Pozdrawiam, Sara, haha. Miałam takie: damn, kurde! Dlaczego? Ale chill, zdarza się, wiemy, jak wygląda moje życie. W sumie nic się nie stało - zapewniła.

Blogerka wyraziła też zdziwienie, że wybór imienia wywołał takie zdumienie wśród najwyraźniej mało obeznanych w polskich imionach męskich internautów.

Ja wiem, że Bastian kojarzy się z Sebastianem, ale to nie było głównym założeniem i to nie on wybierał imię, a my razem. W dniu, w którym dopisaliśmy to imię do listy, leciała "Nie kończąca się historia", w której jeden z bohaterów właśnie tak się nazywa. Uznaliśmy, że nie jest to przypadek. Jestem w szoku, że tak wiele ludzi nie znało tego imienia, aczkolwiek były dylematy. Podoba mi się też imię Leon i Miłosz, ale tak nazywają się dzieci mojego brata - wyznała.

Nie zabrakło też pytań o sam poród. Tutaj Julka nie była już tak wylewna.

bDhgRBHO

Był stres. Czułam się jak w filmie. Nie pamiętam bólu, wiem, że był cholerny. Sebastian był przy porodzie - podkreśliła.

Czekacie na więcej?

bDhgRBHP
bDhgRBIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
Sara
4 tyg. temu
Noła, Lajam i Bastek
Magda
4 tyg. temu
Jaki kraj taki JFK😭😂
Sulka
4 tyg. temu
A to dziecko to jakiś król ? 😏
bDhgRBIj
Klakier
4 tyg. temu
Co na to LAJAM?
Ola
4 tyg. temu
Czyli ukrywała ciążę, żeby zdjęcia brzucha nie krążyły w sieci, ale zdjęcia dziecka i intymne szczegóły z porodu to już spoko...
Najnowsze komentarze (107)
gosc
4 tyg. temu
tak ida przelewy ze mamy druga goske z pudla, kim ona jest ta szafiara ze na sile tak ja promujecie?
Mum
4 tyg. temu
"Niekończąca się historia?", serio? Chyba "Niekończąca sie opowieść" wzoruje sie na filmie a nawet nie zna jprawidłowego tytułu. Bstian, piekne imię
Xo ox
4 tyg. temu
Noa liam i bastek
Lolll
4 tyg. temu
To fakt jest imie Bastian, ale ma te same korzenie co Sebastian. W skrocir na Sebasiatana moei sie Bastek lub Bastian
Lol
4 tyg. temu
W sumie kogo obchodzi jak go nazwie xD na zawsze bedzie biefdżejem
lola
4 tyg. temu
a ja myślałam że Brajan Janusz Kowalski
lola
4 tyg. temu
Jan Bastian Maff
klaudia900
4 tyg. temu
Witam, niedawno na onet mówili o lasce, która zrzuciła ponad 10 kg w dwa miesiące dzięki diecie Anusi (najlepiej poczytać w google). Jadła jakieś posiłki z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam chyba jeszcze. Jeżeli ktokolwiek z osób tutaj ma jakiekolwiek doświadczenia z tą dietą - bardzo proszę o opinię. Z góry dzięki. pozdrawiam ;).
bDhgRBIb
Opk
4 tyg. temu
Tłumaczenie wyboru imienia jest tak infantylne, ze aż nie do wiary i ta gra slow BastJAN JAN FbiJAŃski Lol 🤣
ANOZ
4 tyg. temu
Widać , że nie interesuje Ją, co potem to dziecko powie mamusi , jak dzieci będą się zniego śmiały . No ale czego się nie robi dla chyba rozgłosu, bo nie wiem czego jeszcze . Ta Pani to mało znana osoba i niech tak zostanie, a nazywanie jej celebrytką to już przesada .Może tak ktoś dokładnie wyjaśni co znaczy słowo celebryta , bo zaraz wszyscy będziemy celebrytami .
franek
4 tyg. temu
sara ma bardzo pospolitą urodę
koniu
4 tyg. temu
Best Jerky Forever
Kaska
4 tyg. temu
Mialo byc bardziej swiatowo, ale w usa z takimi inicjałami dzieciaki by go zjadły :D
...
4 tyg. temu
BJF - Bitch Junior Federal
...
Następna strona
bDhgRBID