Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Magdalena Narożna apeluje do byłego męża: "Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid sobie o tym PRZYPOMNI"

202
Podziel się:

Piosenkarka zaznaczyła też, iż Narożny wprowadził w błąd fanów i organizatorów imprez, pisząc, że nadal będą razem występować. "Nie potrafimy już rozmawiać".

Magdalena Narożna apeluje do byłego męża: "Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid sobie o tym PRZYPOMNI"
(eastnews, eastnews)

Nowy rok nie zaczął się szczęśliwie dla byłych małżonków z zespołu "Piękni i Młodzi" oraz ich obecnych partnerów. Po skandalu wywołanym "sylwestrową" bójką Magdalena i Dawid Narożni rozpętali w mediach burzę, sprawiając, że powiedzenie "publiczne pranie brudów" nabrało zupełnie nowego znaczenia.

Choć krótko po wybuchu afery Narożni zapewniali fanów, że niedługo wrócą do koncertowania, szybko stało się jasne, że o dalszej współpracy ex małżonków nie ma mowy. Magdalena wyjawiła, że pozbyła się Dawida z grupy, na co ten w odpowiedzi upublicznił kolejny filmik z feralnej nocy, zapewniając w gazetach, że zostaje w "Pięknych i Młodych".

Skora do interakcji z mediami piosenkarka zgodziła się na rozmowę z magazynem "Na Żywo", który poprosił ją o skomentowanie całego przebiegu wydarzeń. Aspirująca celebrytka nie kryła głębokiego smutku.

To jest przykre. Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid przypomni sobie o tym - stwierdziła rozżalona.

Magda sprostowała też słowa byłego męża, zapewniając, że decyzja o wyrzuceniu Dawida z zespołu jest wiążąca i ostateczna.

Mój były mąż pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadził w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który grał z nami od trzech lat - zaznaczyła.

Na koniec "Piękna i Młoda" przyznała, że stosunki z ojcem swojego dziecka są dalekie od idealnych, mimo to w chwili obecnej planuje się skupić na karierze i zadowolić licznych fanów.

Nie potrafimy już rozmawiać. Postaramy się, by fani nie stracili na tym zamieszaniu. Będą nowości, które wykonamy w nowym składzie - zapowiedziała.

Myślicie, że kiedyś uda im się dojść do porozumienia?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
Lili
2 lata temu
Kto to jest!.... Czy oni siebie słyszą?. Trzeba że sceny zejść, ale nie bo kasa musi się zgadzać.
Polka
2 lata temu
Jestem w szoku jak można tak się zachować niby wielka gwiazda ale z p***y wzięta... Myślałaś może jaka przyszłość dziecku sprawiłas co będą gadać inne dzieciaki w szkole do twojej córki??? Kobieta powinna mieć klasę i kulturę mając dziecko i to jeszcze być za nie odpowiedzialna.... Niech twój mąż lepiej weźmie dziecko do siebie bo taka potola u ciebie że głowa mała. Zje**** własnej córce życie szkolne gratuluję 👏👏👏👏
Edyta
2 lata temu
A czy ona pamiętała o dziecku jak się zalewala w trupa? Hipokrytka!!!
Ja0
2 lata temu
I teraz takiej gwiazdzie pożal się Boże co wódkę chleje zabrać 500 👍
Koala
2 lata temu
Weź zejdź już ze sceny czupakabry w Polsce nie potrzebujemy 😆
Najnowsze komentarze (202)
Gosc
2 lata temu
MAGDA miej olej w głowie opanuj się z tą wodka
Ass
2 lata temu
Pocalujcie ich w rzopu...
Flałer 💐
2 lata temu
"Mimo wszystkich twych wad, ja nie pozwolę Ci odejść" 🤔😂
n,n,
2 lata temu
czytając wypowiedzi różne jesteś magda zadowolona z siebie . bo ja nie
JAREK
2 lata temu
DAWID WSZYSTKO DOBŻE PRZEMYŚL Z PRAWNIKAMI JAK JĄ POGRĄZYĆ Z FAGASEM ZA POBICIE I ODALENIE CIEBIE Z ZESPOLU , BĘDZIEMY CI KIBICOWAC
IWONA
2 lata temu
kochana madziu jak byś miała trochę oleju w głowie . i przyszedł Dawid powinnaś towarzystwo przeprosić i na osobności rozmawiać , bo ta sytuacja wymagała wyjaśnienia . a ty zaczęłaś robić popisy i upokarzać jego i jego ukochaną .a twój beznadziejny i obleśny towarzysz bokser damski . a twoje zachowanie wydzierającej wielki wstyd .kiedyś twoja córka TO OBEJŻY / PRZECIEŻ NOSISZ JEGO NAZWISKO NIECH CI ODBIEŻE I BĘDZIE KWITA ODAJĄC MU ODSZKODOWANIE ZA POZBYCIE SIĘ JEGO ,W KONCU O TEŻ BYŁ ŻAŁOŻYCIELEM
Haha
2 lata temu
Czegoś nie rozumiem.zalozyli razem zespół A teraz jedno drugie zwalnia.parodia
Krzysztifix
2 lata temu
Dawid napisał i wypromowal jej wszystkie piosenki.. a ona go teraz olała i gada o tym żeby pamiętał o córce ...
Melomanka
2 lata temu
Jacy fani?Kto was słucha?Disco polo to parodia muzyki: fałszujący wokaliści, którzy próbują podnieść oglądalność pseudo-klipów obecnością sztucznych lal w tle! Jedyną osobą, przed którą chylę czoła, jest pan Zenek Martyniuk. Reszta- precz ze sceny!
Kasia
2 lata temu
Fani nie ucierpia? 😂 a dzieckiem by się wkoncu przejęła i zainteresowala.
ilo
2 lata temu
Myślę sobie ,że ani ona ani on nie dorosli do bycia osobami tzw celebrytami .dOBRO DZIECKA powinno byc najwazniejsze ,oni tego nie rozpatrywali w tych kategoriach,,,kasa im obojgu uderzyla do glowy,zamiast zawalczyc o siebie to sobie znalezli jakiechs partnerow ,gdzie i kiedy?Czasu dla dzieck nie mieli a na glupoty czas sie znalazl,masakra...Zamiast zawalczyc o siebie ,fajnie razem wygladali,fajna corcia ....teraz czyta o swoich rodzicach...wstyd ,wstyd...
Lalo
2 lata temu
A czy ktoś Madzi polekecil w jakim miejscu odbywają się spotkania AA a nie ja krytykujecie pomóżcie dziewczynie
agi
2 lata temu
Aż się ciśnie na usta...."w du*&e byliście i gó*&o widzieliście". Na litość, filmik nagrywał jej niedorozwinięty były zresztą mąż któremu jak widać palma odbija.Jasno na nim widać jak prowokował całą sytuację.W końcu nerwy musiały puścić atakowanemu. A "dajka "autora filmiku z gazem ? Ciekawe jak dostaną dzieciaka czy panienka tatusia tez dzieciaka będzie traktowała gazem jak będzie niegrzeczne? Ludzie ogarnijcie się..........
Jzhhshd
2 lata temu
Gsgsgs
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie