Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Majka Jeżowska wspomina "J***nie PiS-u" na urodzinach Piaska: "Prosiliśmy Nergala, żeby NIE NAGRYWAŁ"

187
Podziel się:

Majka Jeżowska nie ukrywa zniesmaczenia aferą powstałą na skutek publikacji wulgarnych nagrań z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego. "To była prywatna impreza, nikt nie powinien wrzucać filmików z niej do sieci" - krytykuje zachowanie Nergala.

Majka Jeżowska wspomina "J***nie PiS-u" na urodzinach Piaska: "Prosiliśmy Nergala, żeby NIE NAGRYWAŁ"
Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny, Nergal (fot. AKPA)
bEUbJSlN

Swoje tegoroczne urodziny Andrzej Piaseczny z całą pewnością zapamięta na długo. Impreza zasługuje na wzmiankę nie tylko ze względu na okrągły jubileusz - gwiazdor skończył bowiem 50 lat, ale przede wszystkim przez powstałe na niej nagranie, które z prędkością światła obiegło internet. Mogliśmy na nim zobaczyć, jak podczas wznoszenia toastu Piasek skanduje o "j***aniu biedy, PiS-u i Konfederacji", podczas gdy Majka Jeżowska dośpiewuje, że jubilatowi "nieobce są dragi". Rozrywkę tę zawdzięczaliśmy Nergalowi, który chyba nie skojarzył, że obecne na przyjęciu gwiazdy raczej wolałyby się nie chwalić takimi ekscesami.

Co się stało, to się już niestety nie odstanie, więc skompromitowanym artystom pozostało więc jedynie zapewniać, że cała afera została sztucznie rozdmuchana przez media. Taką właśnie linię obrony przyjęła Majka Jeżowska. W ramach najnowszego wywiadu dla Jastrząb Post piosenkarka zarzeka się, że przyjęcie odbyło się w kulturalnej atmosferze, natomiast to portale plotkarskie wprowadziły opinię publiczną w błąd.

bEUbJSlP
Zobacz także: Piasek hejtowany bez litości. Krzysztof Skiba rzucił mocnym słowem

Sugerują, że była to jakaś impreza patologiczna, że nie wiadomo, co się tam działo. A to był początek imprezy, gdzie wznosiliśmy toast za jubilata wspaniałym winem, które sam kupił - wspomina z rozrzewnieniem Majka.

Jednocześnie gwiazda dziecięcego hitu sprzed 25 lat zaznacza, że nagranie z imprezy nigdy nie powinno powstać. Niestety Nergal był innego zdania.

bEUbJSlV

Oprócz tego, że była to prywatna impreza i nikt nie powinien wrzucać filmików z prywatnej imprezy do sieci, ale znając Adasia, który niczego się nie boi, i ma wszystko gdzieś, wrzucił, pomimo że prosiliśmy, aby nie nagrywał.

Jeżowska dodała od siebie, że nie była w stanie wcześniej zareagować na nietakt Darskiego, ponieważ dała się porwać magii wieczoru. W przeciwnym razie natychmiast by zaprotestowała na publikację filmiku w sieci.

Ja to zobaczyłam dopiero na drugi dzień. Było tak fajnie u Andrzeja, że nikt nie patrzył w telefon. Gdybym patrzyła z nudów, to bym zobaczyła, że jestem oznaczona i bym powiedziała, co to jest. Ale ponieważ wszyscy się dobrze bawiliśmy, to dopiero zobaczyliśmy nagłówki na drugi dzień - zapewnia poruszona Majka.

bEUbJSlW

Może na przyszłość warto rozważniej dobierać skład imprezowiczów? Albo zabierać im telefony...

bEUbJSlX
bEUbJSmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(187)
Nick
8 miesięcy temu
Ponieważ Adasia nie zatrudnia żadna stacja telewizyjna i nie ma ciepłej posadki, to ma wszystko gdzieś. On nie miał nic do stracenia więc wrzucił wasz filmik, a że przy okazji was ujeb.......to już inna sprawa. Następnym razem uważajcie z kim pijecie. Z serca radzę.
Ilo
8 miesięcy temu
Teraz widać jaki ten cały Nergal to fałszywy człowiek dokładnie wiedział co robi .
xoxo
8 miesięcy temu
Nie ma to jak dobry kolega, który innych nagra i wrzuci do sieci. Specjalnie to zrobił.
bEUbJSmr
Dcd
8 miesięcy temu
Kiedyś miałam kolegę co na imprezach włączał dyktafon w telefonie i podkladal, żeby odsłuchać na drugi dzień o czym ludzie rozmawiają jak on, np. Siedzi, gdzie indziej lub jest w toalecie. Jak się skapnelismy, że tak robi to został skreślony z listy znajomych. Nie lubię takich zachowan, więc Nergal też powinien trafić na czarną listę w swoim środowisku. Kto by powiedział, że książę ciemności zachowuję się jak kim kardashian na imprezie. Zamiast się bawić z przyjaciółmi to nagrywa relację na instastores jak nastoletnia inflaucerka...
Gosc
8 miesięcy temu
A mnie najbardziej w tym bawi Nergal i Majka Jeżiwska balujący na jednej imprezie 😂🤣
Najnowsze komentarze (187)
Ewa
4 miesiące temu
U mnie wsrod znajomych byla identyczna sytuacja, tylko ze to glowna bohatrka filmiku zostala wykluczona z grupy znajomych a nie osoba nagrywajaca i rozpowszechniajaca filmik, bo to ona niby nie umie sie zchowac i nie wie na ile mozna sobie pozwolic
marian
8 miesięcy temu
prawda wyszła na jaw o patocelebrytach i prawdziwych twarzach naszej nowobogackiej elity
Hana
8 miesięcy temu
Świństwo zrobil znajomym. Teraz juz wszyscy wiedza kogo nie zapraszac, z kim się nie bawić i rozmawiać jedynie o pogodzie,
Bea
8 miesięcy temu
Majka, Piasek jesteśmy zwami i was wspieramy
Brawo
8 miesięcy temu
Ci artyści byli mi delikatnie mówiąc obojętni. No, ale teraz mam do nich dużo sympatii. Nie wiedziałem, że to tacy fajni ludzie.
Alla
8 miesięcy temu
Tzw szeroko pojęte środowisko artystów i duchownych to najbardziej rozpasane osoby. Studenci w obu środowiskach traktowani falowo. W wojsku za takie czyny był prokurator bezwzgledu na rangę sprawcy.
szkonmak
8 miesięcy temu
Niestety Jeżowska ale jesteście patologicznym towarzystwem i żadne zaklęcia tego nie zmienią. Tłumaczysz się, jak moja 5 letnia wnuczka i to bardziej utwierdza mnie, że macie coś nie tak pod kopułami.
Wania
8 miesięcy temu
Niemcy , mieli się za ludzi kultury i wszyscy wiemy , co robili.Szkoda że takie osoby występują w telewizji.
bEUbJSmj
ccc
8 miesięcy temu
Elyta normalnie......
mart
8 miesięcy temu
Normalnie ma 44 lata,I dalej się za kozła przebiera.Ot co.
Adams
8 miesięcy temu
Brak taktu to tak delikatnie powiedziane następnym razem zastanowił bym się zapraszając Nergala na jakąś imprezę
Kriss
8 miesięcy temu
Piasek już przeprosił PIS nagraniem udawanego covida. i już wszystko OK.
nerguś
8 miesięcy temu
Piasek karma wraca , po co ci to było.
warszaw
8 miesięcy temu
Nergal nagrywa jak jego rodzice.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbJSnc
bEUbJSnd
bEUbJSne
bEUbJSnf
bEUbJSng
bEUbJSmL