Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|
aktualizacja

Małgorzata Rozenek krótko o ciągnącym się konflikcie z Kubą Wojewódzkim: "Dziwi mnie, że chce mu się zabierać głos na mój temat"

246
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie z Żurnalistą Małgorzata Rozenek cofnęła się pamięcią do sytuacji, w których była publicznie upokarzana przez Kubę Wojewódzkiego. Przy okazji powiedziała też parę słów na temat Kingi Rusin...

Małgorzata Rozenek krótko o ciągnącym się konflikcie z Kubą Wojewódzkim: "Dziwi mnie, że chce mu się zabierać głos na mój temat"
Małgorzata Rozenek o Kubie Wojewódzkim (AKPA)

Mało kto w polskim show biznesie dorównuje Małgorzacie Rozenek w nieustannym promowaniu własnego wizerunku oraz angażowaniu się w coraz to nowe branże i medialne gałęzie. Zaczynająca jako Perfekcyjna Pani Domu celebrytka już zdążyła osiągnąć sukces na polu influencerskim, telewizyjno-rozrywkowym, a także modowym. Niedawno do listy doświadczeń gwiazda mogła dopisać kolejną pozycję w postaci aktorstwa...

Status jednej z czołowych polskich osobistości w przemyśle rozrywkowym zobowiązał Rozenek do udzielenia wywiadu Żurnaliście, którego w ostatnim czasie odwiedzają największe gwiazdy, aby otworzyć się w nierzadko prowokacyjnych i kontrowersyjnych tematach. Nie inaczej było i tym razem, gdy prowadzący poruszył temat burzliwego konfliktu między Gosią a Kubą Wojewódzkim.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Mówmy o tym, o czym mamy pojęcie"

Przypomnijmy, że relacje między celebrytką a dziennikarzem o niewyparzonym języku od lat pozostają napięte. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy Wojewódzki stwierdził, że Perfekcyjna Pani Domu "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przez kolejne lata zamieszane w aferę gwiazdy odbijały konfliktową piłeczkę, obsypując się niepochlebnymi uwagami, co w międzyczasie dotknęło również Radosława Majdana oraz byłą partnerkę Wojewódzkiego, Renatę Kaczoruk.

W rozmowie z Żurnalistą celebrytka w kilku słowach skomentowała publiczne kłótnie z dziennikarzem TVN-u, jednocześnie włączając w ten temat Kingę Rusin, z którą również pozostaje w niezbyt przyjaznej relacji:

Nie sądzę, żeby Kinga Rusin czy Kuba Wojewódzki szukali zasięgów, a jednak z jakiegoś powodu wyrażają swoje zdanie, czym mnie dziwią, że chce im się zabierać głos na mój temat - wyznała, jednocześnie podkreślając, że z Renatą Kaczoruk pogodziła się już dawno.

Podczas wywiadu nie mogło zabraknąć również wspomnień na temat życia rodzinnego. Jak sama przyznała, w jej małżeństwie sprzeczki są rzadkością i zazwyczaj nie są powodem poważnych kryzysów:

My się z Radosławem nigdy nie kłócimy. Jedną z większych awantur, którą mieliśmy, była po filmie "Wyścig. James Hunt i Niki Lauda". Niewiarygodnie pokłóciliśmy się wtedy o to, kto ma wartościowsze życie i to nas nauczyło, aby nie wartościować żyć (...) Kiedy te emocje się uspokajały, ale było nerwowo, nagle rozpoczął się film - Ronaldo vs. Messi i zaczęliśmy się kłócić od nowa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tylko o takie rzeczy się denerwujemy - opowiadała.

Rozenek przywołała także trudny czas po utracie ciąży, który umocnił jej związek z mężem:

Te trzy lata nas zbliżyły (...) My po tej ciąży pojechaliśmy do Saint Tropez przeżyć żałobę po niespełnionej nadziei na wspólne rodzicielstwo. Cały miesiąc siedzieliśmy nad basenem i śpiewaliśmy piosenki z "Narodzin gwiazdy". W lipcu wróciliśmy, w sierpniu dostałam telefon: Przyjedź, jest jeszcze jeden sposób. (...) We wrześniu byłam w ciąży - wspominała.

Doceniacie szczerość Gosi?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(246)
Natala
9 miesięcy temu
Możemy pomóc Ukrainie wpłacając na Ukraińskie Siły Zbrojne tak jak Kinga Rusin
Oleksa
9 miesięcy temu
Wspierajmy Ukraińców w potrzebie tak jak to robi Kinga Rusin.
Pola
9 miesięcy temu
A co do Kingi Rusin to warto brać z niej przykład - Ukraina potrzebuje naszej pomocy.
chili
9 miesięcy temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak Kubusia w peruce widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząb do dziadka Kubusia emeryta bankruta
Maggie
9 miesięcy temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałyby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś lub coś w kim lub w czym można się zakochać, czy o kim lub o czym można fantazjować. No może jedynie o tym jak robi się z niego oklapłego balona, to tak. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania tej gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Najnowsze komentarze (246)
zoszka
9 miesięcy temu
Gdzie dwoje się spiera tam Kinga zbiera pochwały. Brawo Kinia, tak trzymaj!
Pola
9 miesięcy temu
A co do Kingi Rusin to warto brać z niej przykład - Ukraina potrzebuje naszej pomocy.
Oleksa
9 miesięcy temu
Wspierajmy Ukraińców w potrzebie tak jak to robi Kinga Rusin.
Natala
9 miesięcy temu
Możemy pomóc Ukrainie wpłacając na Ukraińskie Siły Zbrojne tak jak Kinga Rusin
Gosia 1978r.
9 miesięcy temu
starcze plamy na czole u Kubusia przy peruce, więc to już schyłek, biedny taki ten jego koniec, bez peruki to nawet dramat
Lipiecki
9 miesięcy temu
Oni się naprawdę nie lubią. To znaczy Rozenkowa Wojewódzkim gardzi, a jego to bardzo stresuje, bo ją kocha i dlatego cały czas o niej mówi, żeby zwróciła na niego uwagę, a ona zwraca na niego posiłki.
BIDULA KUBULO
9 miesięcy temu
Do śmiesznego w swej brzydocie pisarzyny o dramatycznych biedanickach: 'SUBIEKTYWNIE', 'FILEMON', 'KŁAMSTWO' ,'BANKRUCI' - Wrzaski, mlaski i oklaski!!!! twoje biedne 'dzieła' pełne współczucia dla opluwanej babci Dody, porzuconej przez męża dla seksownej Małgoni były Z POLITOWANIEM czytane dwa razy. Wprost nie mogę się oderwać od tej ubogiej intelektualnie treści. Uzewnętrznianie się jest bardzo istotne w procesie twojego leczenia, biedaczysko ty nasze. Dużo możemy dowiedzieć się o egzystencji warzywa jaką wiedziesz i o twojej inteligencji bezobjawowej. Tylko to ciągle litowanie się nad biedną, zmarłą meNdialnie Dodą i to sztuczne negowanie niewątpliwych sukcesów rodziny Majdanow.... Oj, cóż Majdanowie tobie jako 'osobie' zrobili, biedny pisarczyku, że tak bardzo ich się boisz i boli cię ich szczęście??? Zaaplikuj sobie maść na ból hemoroidów, to może zatrudnią cię pewnego dnia na stanowisko sprzątacza, będziesz mógł nawet umyć im samochody, wyprowadzisz pieska na spacer, zbierzesz po nim to, co zostawi w trawie. Spokojnie, wszystko w swoim czasie... Babcia Doda byłaby ci płaczliwie wdzięczna za słowa wymuszonego uznania, gdyby tylko umiała czytać, bidulka. Skromny, tekturowy ołtarzyk tego biedactwa w twojej ubogiej chałupce, to już jednak przesada... W każdym razie, biedaczysko ty nasze, twórz!!!! Tylko to jakoś ci się lepi jak gunwo w trawie do twoich rozlatanych rąk, co jest zrozumiałe, bo biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Z twoich biednych wypocin wynika, że temat pieluch nie przestaje cię nadal fascynować, zmieniłeś swoją, Kubólku, bo aż wali z ekranu ?
BIDULA KUBULO
9 miesięcy temu
Biedny ten Kubulo Wojewucki, Kamcio go olał, Tomcio zaliczył i wykopał, dobrze,ze chociaż Makłoś się ulitował i tę bidulę Kubulę wziął do swojej kawalerki. Ale coś za coś, teraz musi go dziadek Kubulo utrzymywać.
Maggie
9 miesięcy temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałyby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś lub coś w kim lub w czym można się zakochać, czy o kim lub o czym można fantazjować. No może jedynie o tym jak robi się z niego oklapłego balona, to tak. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania tej gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Viktor
9 miesięcy temu
Staruszek Kubuś W. nie jest ani inteligentny, ani wykształcony. Nie ma nawet matury, zaś 4-letnie liceum wieczorowe z trudem kończył aż 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego i salowej z pobliskiego hospicjum nigdy nie miał łatwo. Późniejsze żarty, którymi wspierał się w programach rozrywkowych kopiował z internetu, głównie z forum Bash org i z forum Bazarek przysłów dla ludzi bez pomysłów. Część cytatów zapożyczał z Księgi sentencji Simona Cowella, jednak ich nieudolne tłumaczenie przez Kubusia Zero Językowe Powiatowe, skazywało te wypowiedzi na parestezje. Kubuś rozpaczliwie wręcz chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, nazywając go bidulkiem umysłowym z Polski, czy jakoś bardziej upokarzająco, ale nie pastwmy się nad starowinkiem Kubusinkiem, bo kopanie leżącego to zbędny wysiłek.
Amy
9 miesięcy temu
Do Bebe: - Kubuś Wojewózki tak mówi, bo pewnie ma dziecko z zespołem downa na wózku, więc zrozumiały jest jego stosunek do kangoorowania, bo przeżył je z wielkim wzruszeniem. Widać to po zamglonym smutkiem spojrzeniu, gdy wspomina o swoim zespole, w którym miał najmniejszą pałeczkę.
chili
9 miesięcy temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak Kubusia w peruce widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząb do dziadka Kubusia emeryta bankruta
kolo z roby
9 miesięcy temu
Ja znam Kubę W. od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem w TVN. On dziennikarzuje, choć bez matury i studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów takich jak on, którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp, to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości. Kuba właśnie sobie założył taką i skromniutkim uśmiechem wstydliwie przyklasnął wspomnianej starości. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora. Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby uspokoić się po ciężkim dniu, to wypasiony brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżadę i głównie piwo, prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się szlochał, że wyschnięty brzuchol to mają takie mięczaczki i słabiaczki jak on - słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby wyglądać jak Krzysztof Hołowczyc, bo raz widział go w łaźni tureckiej i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z umięśnionym brzusiaczkiem - słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi. Aha, i jeszcze siusiaczka - słownictwo oryginalne K. - Kuba chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko, to było górka ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. Ale wzwod przy mnie miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką, albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem, bo jestem heterykiem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Aniella
9 miesięcy temu
Władzio Kubuś Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci odlotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio Kubunio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi i mnie się podobuje aż mnie staje mój siusiaczek... i Kubuuuuuuraczek tu spiekł raczka, gdyż do sików dołączyła mu się srrrr....aczka. Władzio a nie Kubuś ma na imię, Kubuś to jego pseudonim satyryczny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie