Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Małgorzata Rozenek przyznaje, że jej młodszy syn nie chodzi na religię: "Tadeusz od początku mówił, że NIE CHCE"

335
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Rozenek wyznała, że choć jej rodzina jest wierząca, nie po drodze jej z "instytucją kościoła katolickiego w tej formie, jaką prezentuje obecnie". Mama trzech synów skrytykowała też programowe pomysły ministra edukacji.

Małgorzata Rozenek przyznaje, że jej młodszy syn nie chodzi na religię: "Tadeusz od początku mówił, że NIE CHCE"
Małgorzata Rozenek o instytucji kościoła katolickiego (AKPA)
bETLDuQB

Małgorzata Rozenek oprócz prowadzenia programów rozrywkowych oraz reklamowania licznych produktów w mediach społecznościowych kojarzona jest również z aktywnego uświadamiania o metodzie in vitro, której sama zawdzięcza swoich trzech synów. Celebrytka wielokrotnie wypowiadała się na temat tej metody zapłodnienia oraz lekceważącej polityki rządu w związku z leczeniem niepłodności.

To między innymi stosunek kościoła katolickiego do metody in vitro skłonił Małgosię i jej męża Radka to rezygnacji z ochrzczenia ich najmłodszego synka Henia. Zdradzili, że jako osoby wierzące z trudnością podjęli taką decyzję, jednak nie chcieli włączać swojej pociechy w "środowisko, które nie akceptuje metody, którą ich dzieci zostały poczęte."

bETLDuQD
Zobacz także: Zobacz: Małgorzata Rozenek: "Trudno mi odnaleźć się w instytucji kościoła"

W rozmowie z Pudelkiem Małgosia rozwinęła temat wychowania religijnego swoich synów oraz aktualnego podejścia do nauk kościoła katolickiego:

bETLDuQJ

Mój starszy syn miał komunię, bo sam chciał, i przez ten czas był przygotowywany, chodził na katechezę. Tadeusz od początku mówił, że nie chcezdradziła Rozenek. My jesteśmy rodziną wierzącą, ale nie jesteśmy blisko związani z instytucją kościoła katolickiego w tej formie, jaką prezentuje obecnie. Jest mi bardzo ciężko zaakceptować wiele żywych problemów kościoła i uważam, że trudno będzie dla takich ludzi jak my odnaleźć się w instytucji kościoła, jeśli ona się nie zreformuje - podsumowała.

Zdaniem Perfekcyjnej Pani Domu nauka religii jest niezwykle istotną częścią edukacji młodych ludzi, nie zgadza się ona jednak z programem nauczania zaproponowanym przez ministra edukacji:

Na tym polega edukacja humanistyczna młodego człowieka. Nie da się uciec od pewnych aspektów religijnych w wychowaniu ludzi, jest to ogromny element historii, ale mam wrażenie, że teraz szala przerzuca się na drugą stronę, skupiamy się zbyt mocno na tym aspekcie, nie dając młodemu człowiekowi szerokiego wachlarza wyboruoceniła celebrytka.

Zobaczcie całą rozmowę z Małgorzatą Rozenek. Zgadzacie się z jej poglądami?

bETLDuQK

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bETLDuQL
bETLDuRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(335)
Gość
3 tyg. temu
To jej sprawa, a właściwie jej syna. Nic nam do tego.
Gość
3 tyg. temu
A moje chodzi, więc niech każdy ma prawo do wyboru. Każdy ma inne wartości.
wnioski
3 tyg. temu
To że PiS przegra następne wybory jest praktycznie pewne, a jakaś Baśka nie ma żadnego znaczenia. PiS to najbardziej nieudolna partia od czasów komuny. Nienawidzą kobiet, wszystko czego się dotkną to zepsują. Ostatnio pojawił się ranking armii na świecie i Polska w ciągu ostatniego roku spadła o 2 miejsca. Kłócą się ze wszystkimi, czyli z Czechami, z Unią. Ziobro chce żeby polski (pisowski) trybunał konstytucyjny zbadał wyrok TSUE, czyli czy jest zgodny z prawem. Dosłownie parodia państwa polskiego.
bETLDuRf
Elo
3 tyg. temu
I słusznie.
Światło
3 tyg. temu
Ale chałupę na Boże Narodzenie będzie dekorować i cykać miliony zdjęć w alpejskich sweterkach?
Najnowsze komentarze (335)
Krzysztof
2 tyg. temu
Wiadomość dnia, nic tylko pogratulować portalowi tak sensacyjnych doniesień 😁
taka wyemancy...
2 tyg. temu
a potem będzie chciał ślub kościelny, to będą latać i prosić o bierzmowanie. zdeklaruj się kobieto, albo w lewo, albo w prawo. nie chcesz - nie można być "trochę katolikiem"
Agnieszka
2 tyg. temu
Kobieto najpierw zrób porządny porządek w swoim ogródku a potem żądaj tego od innych.Wiesz mamy to szeroko i głęboko czy twój syn chodzi lub nie chodzi na lekcję Religii,nas to poprostu nie interesuje.A od kiedy invitro jest metodą leczenia niepłodności jeszcze za pomocą tej metody żadna kobieta nie została wyleczona,to jest tylko sposób na zajście w ciążę pod warunkiem że wszystko zakończy się pomyślnie.
Zosia
2 tyg. temu
Życiowa pielgrzymka jeszcze się nie skończyła Tylko czekać, aż Ci wszyscy mądrzy ludzie docenia znaczenie kościoła w POZNAWANIU Boga i prawdziwej wierze. Jak można odnajdywac sie w czymś, czego się nie zna, z czym nie ma się kontaktu.
mu..
2 tyg. temu
bardzo mądra kobieta..Prawdziwa Polka..
Tercia
2 tyg. temu
A kogo to obchodzi
Gość
2 tyg. temu
Masę młodzieży rezygnuje. Mój syn też nie chodzi. Bóg jest wszędzie. A kieckowi wiemy co wyprawiają.
Ala
2 tyg. temu
Alez te u s t a są okropne
bETLDuQX
Hfkfk
2 tyg. temu
Skoro nie wierzy w Chrystusa, to jak ma puszczać dziecko na religię katolicką? Kościół katolicki jest wymagający. Nie każdy chce znać prawdę o swojej grzeszności. Jak ktoś chce żyć jak hedonista to mu z Kościołem nie po drodze.
zmiany
2 tyg. temu
Religia to przedmiot kościelny. Dla wierzących i praktykujących. Szkoły publiczne nie są od tego. Jest tyle powodów żeby głosować na opozycję jak jeszcze nigdy.
Jaja
2 tyg. temu
Mews z tylu strony to mam! Co robi ona czy synek!!😁
Rozsądek
2 tyg. temu
Jakie to przykre gdy ktoś nazywa siebie wierzącym a promuje brak chrztu swojego dziecka,aborcję,in vitro,homoseksualizm ,halowen ,a wierzy tylko w mamone ,sławę,atencję,i luksus ,już mi jest jej żal ,jest zaślepiona ,pyszna i brak jej pokory ,czy widzieliście żeby ta kobieta użyła swojego wizerunku do jakiegoś dobra .chyba tylko dla swojego portfela .pani Małgorzato pani zyski teraz nic nie będą warte na tamtym świecie .Za panią trzeba się modlić .
meduza
2 tyg. temu
Moja Córka (dziś 22 lata) też nigdy nie chodziła na religię. Kiedy w kwietniu tego roku zmarła moja Mama, ja zajęłam się ceremonią, oprawą muzyczną i mową pożegnalną. Mama nie chciałaby księdza, ja też. Jesteśmy (w przypadku Mamy - czas przeszły) wierzące. Komuś kto się dziwi i widzi w tym sprzeczność "jak to wierzące, a pogrzeb bez ceremonii w kościele, tylko w domu pogrzebowym?", odpowiadam - właśnie dlatego, że wierzymy, czytamy Biblię nie zgadzamy się z powyższym.
Małgosiu,
2 tyg. temu
A w co tak konkretnie wierzy Twoja rodzina?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLDuRQ
bETLDuRR
bETLDuRS
bETLDuRT
bETLDuRU
bETLDuRz