Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Mama NIE-Ginekolog już nie rozpacza po oblanym egzaminie. Wybrała się na wakacje do Dubaju

455
Podziel się:

Mama Ginekolog postanowiła nieco odreagować stres związany z niezaliczeniem egzaminu specjalizacyjnego i wybrała się na wakacje do Dubaju. Influencerka nie zapomniała poinformować o wycieczce fanów. "Trochę mieliśmy przygód, może kiedyś opiszę to w książce".

Mama NIE-Ginekolog już nie rozpacza po oblanym egzaminie. Wybrała się na wakacje do Dubaju
Mama Ginekolog już nie rozpacza po oblanym egzaminie (Instagram)

W minioną środę zalana łzami Mama Ginekolog poinformowała instagramowych fanów, że nie udało jej się zdać egzaminu specjalizacyjnego. Influencerce promującej się na ekspertkę z dziedziny ginekologii do zaliczenia testu zabrakło podobno zaledwie jednego punktu, co oznacza, że odpowiedziała błędnie na ok. 50 pytań. Nicole Sochacki-Wójcicka mocno przeżyła porażkę. Jej zdaniem jest bowiem w znacznie gorszej sytuacji, niż inne osoby, które oblały egzaminu, bo jej porażkę śledzi "paręset tysięcy osób".

Przez ostatnie dni Mama Nie-Ginekolog próbowała usilnie tłumaczyć się z niezdanego egzaminu. Przyznała na przykład, że w zaliczeniu nie pomógłby jej nawet dodatkowy czas poświęcony na naukę - na teście pojawiło się bowiem wiele zagadnień, które uznała za niepotrzebne w jej zawodzie. Influencerka wpadła też na pomysł odwołania się od wyników egzaminu... Jej zachowanie spotkało się ze sporo krytyką ze strony internautów. Wielu uznało bowiem, że zamiast szukać kolejnych wymówek, powinna raczej porządnie przygotować się do egzaminu.

W końcu influencerka uznała, że najwyższy czas przestać rozpaczać i postanowiła odciąć się od codziennego zgiełku. W tym celu wraz z najbliższymi wybrała się na wakacje do Dubaju. Mama Ginekolog nie zapomniała rzecz jasna poinformować o wycieczce instagramowych obserwatorów, nagrywając dla nich relację prosto z lotniska.

Zobacz także: Szczepienie kobiet w ciąży. Lekarka wyjaśnia, dlaczego warto się zdecydować

Witajcie, my jeszcze jesteśmy na lotnisku. Także będziemy lecieli takim nocnym lotem do Dubaju. Trochę mieliśmy przygód, ale to może kiedyś, nie wiem, opiszę w książce albo coś, bo już myślałam, że nie uda się nasza wycieczka, natomiast, uda się - przekazała fanom, dodając: "To był naprawdę szalony dzień".

Niedługo później na InstaStories Sochacki-Wójcickiej pojawiły się pierwsze relacje z Dubaju. Influencerka zaprezentowała obserwatorom miejską panoramę, później zapozowała też do wakacyjnego zdjęcia z synem.

Jeszcze trzy tygodnie temu Mama Ginekolog w jednym z instagramowych postów rozpływała się nad Dubajem, przyznając, iż ma do tego miejsca "ogromny sentyment". Tuż przed wyjazdem podzieliła się natomiast z fanami inspirującym cytatem... Theodore'a Roosevelta.

Nie krytyk się liczy, nie człowiek, który wskazuje, jak potykają się silni albo co inni mogliby zrobić lepiej. Chwała należy się człowiekowi na arenie, którego twarz jest umazana błotem, potem i krwią, który dzielnie walczy, który wie, co to jest wielki entuzjazm, wielkie poświęcenie. Który ściera się w słusznych sprawach. Który w swych najlepszych chwilach poznał tryumf wielkiego wyczynu, a w najgorszych, gdy przegrywa, to przynajmniej przegrywa z odwagą, nie chcąc, aby jego miejsce było wśród chłodnych i nieśmiałych dusz, które nigdy nie poznały ani smaku zwycięstwa, ani smaku porażki - cytuje.

Zobaczcie, jak Mama Ginekolog odpoczywa w Dubaju po egzaminacyjnym stresie. Myślicie, że po powrocie przysiądzie do książek?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Zobacz także: Nocne zabawy Gąsiewskiej, ślub dla pieniędzy i rozmówki polsko-czeskie Jana Klimenta
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(455)
CoCo
2 lata temu
"Boże" broń nas od takich nierównoważonych lekarzy i ich rozbuchanego ego.
True
2 lata temu
A teraz zapraszamy na kanapę do Dzień Dobry i wmawianie światu,że przecież GInekolog bez specjalizacji jest świetnym lekarzem🤮🤮
Gosc
2 lata temu
Mam wrazenie ze przez to ze jest mało atrakcyjma ma większe parcie na szkło.. jak Staśko
Karolaj
2 lata temu
Ale ma tupet... Inni przyszli lekarze kują, żeby dojsc do tego co ona juz ma...
Omg
2 lata temu
🤮 nie ma tego jak skomentować
Najnowsze komentarze (455)
AANGELA
2 lata temu
Stop hej. !!! Pudelek!!! Jesteście żałośni
Dffg
2 lata temu
Zbieraj sobie na swoją fundację własnymi siłami, nie wysługuj się innymi fundacjami w tym celu. Na swoją fundację przy tej zbiórce przekażesz kilkakrotnie razy tyle co na siępomaga. Może przekażesz całość zebranej kwoty na siępomaga, wtedy byłoby uczciwie, a tak to jest wstrętne... Na boku do swojej kieszeni kilkanaście razy tyle.
Bbbbbb
2 lata temu
Nie nie zamydliła oczu tym konkursem - z przykładowo 5 wpłaconych złotych, tylko 1 zł idzie na dziecko z siępomaga, a aż 4 zł na ich fundację. Dlaczego podpiera się fundacją siępomaga? Co o tym myślicie? Mi już ręce opadły z powodu tej ich kreatywności...
Wstyd
2 lata temu
Nawet jeśli udałoby się jej zdobyć ten 1 punkt potrzebny do zdania egzaminu to i tak uważam, ze nie ma się czym chwalić! To nawet nie jest połowa poprawnych odpowiedzi!
Holo
2 lata temu
Przestałam ją obserwować, bo działa mi od dawna na nerwy... mało merytoryki, za to wciąż przechwałki, loty, imprezy, och ach ile nagród, ile wyróżnień, jakie sukcesy... gdyby nie nick to nie powiedziałabym, że jest lekarzem...
Karma
2 lata temu
Dzisiejszym stories @psychomama_julia zaorala wszystkich którzy skrytykowali mameginekolog oraz pudelka. Ku przestrodze- komentarz dużo więcej mówi komentującym niż o komentowanym. A czyimś kosztem nie da się wzmocnić swojego poczucia własnej wartości, co najwyżej można niżej upaść.
Gaja
2 lata temu
Ta kobieta jest tak przekonana o swojej mądrości, EGO wystrzelone w kosmos. Najbardziej zal tego jej męża, który po studiach w Anglii i specjalizacji byl dobrym kardiologiem ale Nikolka kazała mu rzucić prace by jej usługiwać, sprzątać i pilnować dzieci bo mamusia caly dzień z telefonem. Nikolka traktuje męża jak parobka, on nic nie moze powiedziec, zawsze mu przerywa. Współczuję jego rodzicom, bo synowa zniszczyła karierę ich dziecka. Nikolci twierdz, za Kuba nie chciał pracować bo jest zły system w Polsce, ale ona chce robić karierę. Handlara gaciami, ktora nie wie nic o medycynie, wszędzie wciska sie przez znajomości ale na egzaminie nie miala znajomości i wielka drama.
MMMMMM
2 lata temu
Ona niech zmieni nazwę na IG na mama-kiedyś-może-będę-ginekologiem-,a-w-sumie-to-nie-potrzebna-mi-jest-ta-specjalizacja" XD
Nicole to sup...
2 lata temu
Kto obserwuje Mameginekolog na IG ten wie, jakim dobrym człowiekiem i zaangażowanym lekarzem jest, jak wiele dobrego robi dla kobiet, których problemy są bagatelizowane przez narodowy fundusz zdrowia. Polecam zainteresować się fundacja Ernesta, którą prowadzą, dowiedzieć się czym się zajmuje i na jaką skalę pomaga kobietom a także całym rodziną. Nikogo nie powinno obchodzić jakie domy i za ile posiadają, gdzie jeżdżą na wakacje bo jeśli ktoś chociaż trochę ich poznał ten wie jak wiele ciężkiej pracy ich to kosztowało, jak zaczynali. Mamaginekolog jest lekarzem rezydentem jak większość lekarzy w Polsce a znając jej zaangażowanie i pracowitość na pewno uda zdać się jej egzamin specjalizacyjny. Nicole to naprawdę silna kobieta, która przeszła ogromną drogę aby mieć to co posiada, a my zamiast szerzyć nienawiść powinniśmy wykorzystać czas efektywnie i coś zrobić albo się czegoś nauczyć by móc choć trochę zmienić swoje życie na lepsze, ale nie oczywiście lepiej wylewać wiadro pomyj w internecie na ludzi.
Magda
2 lata temu
Ona jest niereformowalna. Nie wie, co to prywatność. Niedługo zdjęcia z toalety zacznie wstawiać, a nawet napisze o tym książkę. Zaburzona osoba.
Batman
2 lata temu
Proszę już nie wracać do Polski.
Ewa
2 lata temu
Czyli ta pani NIE jest ginekologiem. Sugerowanie, że jest się lekarzem, gdy de facto nie ma się dyplomu powinno być penalizowane.
Patka
2 lata temu
Prześwietlcie lepiej jakie ona podróbki tworzy w tym swoim sklepie z mydłem i powidłem.. To jest dopiero temat na artykuł...
Irys
2 lata temu
Jej wiedza ginekologiczna opiera się na tym ze zdrowiej spać bez majtek i taka wiedzę przekazuje i na tym opiera swoją akcje edukacyjna pod porywającym tytułem - wietrzenie narodowe! Żenada !!!
...
Następna strona