Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Marcin Mroczek komentuje odpadnięcie Kasi Stankiewicz z "Dance Dance Dance": "Niestety, jury nie spisuje się najlepiej"

102
Podziel się

Madzia Marszałek obrazi się na Piotra Zduńskiego?

Marcin Mroczek komentuje odpadnięcie Kasi Stankiewicz z "Dance Dance Dance": "Niestety, jury nie spisuje się najlepiej"
Anna Mucha, Marcin Mroczek, Kasia Stankiewicz (East News)
bEhikQgR

W ubiegłym tygodniu wystartowała druga edycja Dance Dance Dance. Chociaż show w założeniu ma promować taneczne popisy swoich uczestników, w tym sezonie stosunkowo szybko okazało się, że lwią część uwagi widzów skradnie nowa jurorka, Anna Mucha.

Celebrytce udało się wzbudzić skrajne emocje wśród fanów już po pierwszym odcinku tegorocznej edycji. Wszystko za sprawą ostrej wymiany zdań z Kasią Stankiewicz. Jurorka otwarcie potępiła nastawienie uczestniczki do tanecznej rywalizacji, zarzucając jej lekceważący stosunek do programu. Za swoje docinki była już kilkakrotnie krytykowana przez internautów.

bEhikQgT

W ostatnim odcinku Dance Dance Dance pomiędzy Muchą a Stankiewicz po raz kolejny doszło do konfrontacji. Tym razem nowa członkini jury oznajmiła wokalistce, że po ich pierwszym spięciu zaliczyła wiele bezsennych nocy. Po tygodniu przemyśleń doszła natomiast do wniosku, że "każdy ma jakieś ograniczenia", a następnie poprosiła uczestniczkę o ocenę swoich wokalnych umiejętności. W efekcie jej małej prowokacji Stankiewicz była bliska płaczu. Nic więc dziwnego, że swojego udziału w show piosenkarka nie będzie wspominać najlepiej.

bEhikQgZ

Jako że w sobotę Stankiewicz i jej siostra pożegnały się z rywalizacją, jej konflikt z Anną Muchą od kilku dni jest szeroko komentowany w sieci. Wśród widzów ostatniego odcinka znalazł się Marcin Mroczek. Jego brat Rafał oraz jego taneczny partner Przemysław Cypryański na początku programu podbili serca jury. Niestety swoim kolejnym tańcem nie powtórzyli pierwszego sukcesu, co wytknęła im właśnie Anna Mucha.

Aniu, ale to oni sobie wyznaczyli i sobie podnieśli poprzeczkę. Oceniaj ich do uczestników, a nie do poprzeczki, która jest stawiana samemu sobie - skomentował jej ocenę Marcin Mroczek.

Znany z M jak Miłość aktor postanowił również odnieść się do odpadnięcia z show Kasi Stankiewicz oraz jej siostry. Marcin otwarcie przyznał, że niespecjalnie podobają mu się poczynania jurorów.

Brawo dziewczyny! A miny tych państwa. Miny całej trójki mówią same za siebie. Bo chyba nie taka jest ich rola. No jury nie spisuje się najlepiej niestety - ocenił.

bEhikQha

Zgadzacie się z opinią Marcina Mroczka?

bEhikQhb
bEhikQhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Zuza
rok temu
Bardzo zły pomysł z zatrudnieniem celebrytki, która opiera karierę na skandalach i lansie, w roli jurora, bo wiadomo, że zrobi wszystko, żeby właśnie o niej było najgłośniej. Do tego hałaśliwa i wyzywająca. To powinien być ktoś bardziej stonowany i bliżej tematu tańca.
Olix
rok temu
Jaki ma sens to, ze Anna Mucha ocenia tancerzy? Co ona potrafi?
Dedi
rok temu
Nie wiem co robi tam P. Mucha, ciężko się ją ogląda i słucha. W pierwszym odcinku przesadzila a później starała się to nadrobić. A p. Stankiewicz mogla zachować sie z klasą i nie pokazywać ze cieszy się z odpadnięcia z programu.
bEhikQhv
Ola
rok temu
Jakby muchy miały rację, jedlibyśmy wszyscy g**wno 🤪
VICKY
rok temu
straszna osoba nie ma o tańcu najmniejszej wiedzy ,pusta mało kulturalna i nie rozumie że to program rozrywkowy wstyd TVP
Najnowsze komentarze (102)
rferef
rok temu
Stankiewicz dla pieniędzy została wokalistką warius maxs a miłą udaje bo tak pasuje
test
rok temu
test
test
rok temu
test
Kukuryku
rok temu
Mroczek, stary arabie,dopuść młodych do tańca,tobie się już nogi plączą i zawracasz się na scenie jak alkoholik.
Cześć
rok temu
Jakąś psychiczna niunia
Miro
rok temu
Niestety pani Mucha naraziła się społeczeństwu już jak Kaczyński ...🤣🤣🤣 A swoją rola w filmie kogel mogel 3 potwierdziła swój brak profesjonalizmu .
Monik
rok temu
Chyba wszyscy zapomnieli że to jest show i tyle, każdy musi to zrozumieć. Więc bawmy się dalej😜😜
Marian
rok temu
Powołanie Pani Muchy do oceniających występy po jej zachowaniu budzi dezaprobate
bEhikQhn
Kicia 538
rok temu
Ocenia się łatwo i krytykuje jeszcze za to brać pieniądze. Szanujmy się i nie krytykujmy się bo każdy z nas niech rzuci kamień kto jest perfekcyjny i ma same talenty. Niech każdy spojrzy w lustrze na siebie i powie wyjdę i za tańczę to perfekt. Ida tańczy i wie ile pracy i wkładu trzeba żeby osiągnąć cel. Jak ocenia robi to z klasą nawet jak wytyka błędy ale wie ile poświęciła lat.
Kicia538
rok temu
Chyba ktoś tu zapomniał o najważniejszym! O celu na jaki przekazana będzie nagroda. Każdy ma lepsze i gorsze dni. Jeżeli aktor poświęca życie dla aktorstwa jest aktorem i gdy każe mu się cos spróbować nowego to nie jest perfekcyjny odrazu. To tak jakby kazać piłkarzowi operować albo wyrwać zęba. Kasia jest wspaniała ma piękny głos i lata doświadczeń nie musi być tancerką ważne żeby się bawić zdobyć nowe doświadczenia. Ania nie będzie śpiewać to nie znaczy że ja trzeba skreślac jest aktorką. Ale juror powinien motywować wspierać bo ciekawe czy zatanczyła by to bez błędów
Monika
rok temu
Wszyscy zastanawiają się jaki sens ma Mucha jako juror tanecznego show. Cóż powiem wam, taki sam jaki miała Chodakowska, w każdym jury tak jest.. Ania przynajmniej wnosi coś do tego programu, a nie tylko wiecznie płacze jak wcześniej wspomniana Chodakowska, która także nie miała zielonego pojęcia o tańcu. Sama tańczę od 10 lat i moim skromnym zdaniem jej uwagi mają więcej sensu niż te Kupisza. Pomijając to że w starciu Muchy z Stankiewicz, to właśnie sama Stankiewicz miała olewające podejście do całego programu, w którym od razu było wiadomo, że jest wymagający i uczestników czekają długie godziny treningów, nikt tego nie ukrywał. Jeśli ktoś się na coś pisze to na 100% i kiedy idzie się do takiego programu trzeba umieć przyjmować krytykę. Rozumiem że przeszła anoreksję, ale skoro o tym wiedziała i o swojej kondycji to trzeba było nie przyjmować propozycji udziału. Jej siostra umiała zachować się z klasą i jak człowiek, a ona pokazywała swoją postawą, że czuje się lepsza od wszystkich.
Mii
rok temu
Osoba ktora wymyslila muche w roli jurira powinna natychmiast stracic prace!
Tessa
rok temu
Prostaczka popisuje się, chamstwem nie przykryjesz braku wiedzy
Tessa
rok temu
Prostaczka popisuje się, chamstwem nie przykryjesz braku wiedzy
...
Następna strona
bEhikQhP