Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Marcin Najman zabrał Allana Krupę na OBÓZ KONDYCYJNY przed Fame MMA: "Dzielnie sobie radził"

82
Podziel się

We wrześniu syn Edyty szkolił się po okiem przyjaciela diwy. "Gdy skończy 18 lat, będzie decydował sam" - stwierdził "El Testosteron".

Marcin Najman zabrał Allana Krupę na OBÓZ KONDYCYJNY przed Fame MMA: "Dzielnie sobie radził"
Wielka przyjaźń Allana Krupy i Marcina Najmana (Instagram, ONS)
bDThkszp

Marcin Najman zaliczył ostatnio spektakularny koniec sportowej kariery. Podczas walki na Fame MMA wbrew zasadom znokautował Don Kasjo, a później go kopnął, wskutek czego został zdyskwalifikowany. Gdyby tego było mało, chwilę później trener Najmana zaatakował Kasjusza. Komentatorzy zgodnie stwierdzili, że zachowanie pięściarza oraz jego "opiekuna" było żałosne i niehonorowe.

Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić. Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach - napisano na oficjalnym profilu Fame MMA.

bDThkszr

Przypomnijmy, że osławiony Najman jeszcze niedawno pomagał w karierze sportowej 16-letniemu Allanowi Krupie. Syn Edyty Górniak marzył o udziale w Fame MMA i chciał by "przyjaciel rodziny" pomógł mu przygotować się do walk. We wrześniu na profilu Najmana i Krupy pojawiły się fotki z wspólnego wyjazdu w góry.

Zobacz także: Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz.

Pragnę uściślić pojawiające się informacje o debiucie Allana Krupy w Fame MMA. Był chłopak ze mną i Andrzejem Gołotą na obozie kondycyjnym w Zakopanem i dzielnie sobie radził. Odbył też kilka treningów pod okiem Damiana Herczyka. Chce zadebiutować w MMA, ale w związku z tym, że ma 16 lat, potrzebuje zgody Mamy, a takowej nie uzyskał. Ja również nie wydałbym zgody na toczenie walk swojemu dziecku, po tym jak widzę skutki uprawiania tego sportu u siebie oraz innych bokserów i zawodników MMA - pisał Najman na Facebooku.

bDThkszx

Jeżeli skończy 18 lat, będzie decydował sam. Do dyspozycji ma najlepszego trenera MMA w Polsce, Damiana Herczyka. Więc jeżeli się zdecyduje, będzie przygotowany i gotowy - dodał pięściarz.

Edyta Górniak dość jasno zakomunikowała, co sądzi o nowej "pasji" Allanka i jego zakusach, by walczyć w oktagonie.

Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane. Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja - mówiła w rozmowie Faktem.

bDThkszy

Myślicie, że po skandalu na Fame MMA relacje Najmana z Górniak i jej synem się zmienią?

bDThkszz
bDThkszS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
Itriso
5 miesięcy temu
Górniak i Najman. Kiedyś oboje coś znaczyli, a dzisiaj? Nadają się jedynie do kabaretu.
Maga
5 miesięcy temu
Edzia i Nejman ... ha ha , ta para bardzo dobrze się dobrała intelektualnie ... mogą dyskutować na trudne tematy godzinami !
intelektem
5 miesięcy temu
pasują do siebie....
bDThkszT
Luzik
5 miesięcy temu
Dla Allana to nie powinien być powód do dumy
Hmm
5 miesięcy temu
A na obóz narodowców, i naukę strzelania do kobiet go nie zabrał? Pewnie się dorzucili Bakiewiczowi po tym jak ogłosił ze jak będzie trzeba zetrze w proch protestujące. I zrobili zrzutę na szkolenia ze strzelania dla „straży narodowej”
Najnowsze komentarze (82)
Tamara
5 miesięcy temu
Para intelektualnie dobrana perfekcyjnie Gratulejszyns
Hanys
5 miesięcy temu
Ale ma dzieciak autorytet niema co.
Ja żem
5 miesięcy temu
Ja w tej walce nockoutu nie widziałem
Zuza
5 miesięcy temu
Psycholog by się przydał dla syna... W dtvn mówił, że chce być snajperem. Jak wiadomo snajper strzela do ludzi!!! Teraz chce się bić. Dziwne na upodobania!
pedagog
5 miesięcy temu
Tylko dzieciaka żal....
wacek
5 miesięcy temu
fajny chlopak podobny do mamy
Julia 💝💛
5 miesięcy temu
Edyto jesteś kochaną kobietą Duszą mamą piękna istoto o czarującej wspaniałej urodzie.
Hmm
5 miesięcy temu
Alanek potrzebuje męskiego wzorca, a że go nie miał pcha się do wojska i na ring. 💁
bDThkszL
asdasd
5 miesięcy temu
a po kim to dziecko ma być mądre?
Coco
5 miesięcy temu
Chlopak poszukuje swojego miejsca w życiu ma dopiero 16 lat, ma prawo próbować i uczyć się na błędach, wygląda na rozsądnego nastolatka i na pewno w końcu zrozumie o co w życiu chodzi i dobrze wybierze.
gosc
5 miesięcy temu
jest tylu trenerow, a ona wybrala wlasnie jego, wniosek taki, ze jeden odpadl osmieszony ,zdyskwalifikowany, ale będzie drugi taki na wzor i podobienstwo "miszcza"
zOSIA\
5 miesięcy temu
Pani Edyto komu Pani powierza swoje dziecko ?
Atka
5 miesięcy temu
Ten sam poziom,muł a metr pod nim oni.Jedno warte drugiego.Jak to się mówi o niepełnosprawnych "mądrzy inaczej" :) Dlatego się odnaleźli.
Sylwester
5 miesięcy temu
Najman nie jest workiem treningowym.
...
Następna strona
bDThksAn