Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Margaret pali skręta i wspomina depresję w "The Voice": "Totalnie przypudrowana, a w sercu było najgorzej..."

180
Podziel się

Piosenkarka w kolejnym nagraniu zapowiadającym utwór "Xanax" opowiada o problemach, z którymi zmagała się w ubiegłym roku. "Kiedy się ma depresję, to nie bardzo chce się o niej mówić".

Margaret pali skręta i wspomina depresję w "The Voice": "Totalnie przypudrowana, a w sercu było najgorzej..."
Margaret opowiada o nowym singlu (Instagram, ONS)
bDSXDved

Margaret zimą ubiegłego roku zamieściła w sieci niepokojący post, z którego wprost wynikało, że artystka robi przerwę w karierze. Małgorzata Jamroży napisała między innymi, że ostatnie miesiące okazały się "kosztowne dla jej zdrowia". Postanowiła więc wycofać się ze sceny, by poukładać na spokojnie całe życie. Ogromnym wsparciem był dla niej wtedy KaCeZet, jeszcze narzeczony, a od końca stycznia tego roku - także mąż.

Przerwa od życia w błysku fleszy była zbawienna i Margaret powoli wraca na scenę. 23 października, zatem w piątek, premierę ma mieć jej najnowszy singiel. Artystka promuje go na Instagramie, chociaż jej działania trudno zaliczyć do wypracowanych kampanii za grube miliony. Margaret opowiada po prostu, co u niej teraz słychać i o czym będzie piosenka pod tytułem Xanax. Margaret mówi wprost: to utwór o depresji i o tym, jak wiele udawała, siedząc w fotelu The Voice.

bDSXDvef
Zobacz także: Margaret: "Na początku kariery można zwariować"

Piosenka Xanax opisuje jesień 2019, ogromy dysonans między tym, jak to wszystko wyglądało albo jakie stwarzało pozory... Ja wtedy uczestniczyłam w programie telewizyjnym, w którym totalnie przypudrowana, ubrana, w szpileczkach, a w sercu było po prostu najgorzej... - mówi Margaret.

Kiedyś też miałam depresję i myślałam sobie, obiecałam sobie, że z tą depresją to ja skończyłam i już. Depresja to twarda s*ka jest. Kiedy się ma depresję, to nie bardzo chce się o niej mówić, a ja wtedy byłam pod totalnym ostrzałem ludzi. Stało się to tak totalnie publiczne, co było jeszcze cięższe w procesie wychodzenia z różnych stanów...

bDSXDvel

Na nagraniu zapowiadającym singiel widać ujęcia z mieszkania Margaret, w pewnym momencie dostrzec też można, jak wokalistka pali skręta. Już wcześniej przyznawała, że "substancje psychoaktywne" pomagają jej w niektórych sytuacjach.

Jesteście ciekawi, co jeszcze do przekazania ma nam Margaret?

bDSXDvem
bDSXDveG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(180)
tkmann
6 miesięcy temu
to jest sprawiedliwość w naszym kraju ona może palic i chwali się tym w necie a zwykli ludzie którzy pala musza się chować po katach bo policja czyha za rogiem a jak cię złapią do zaraz jakieś 5 lat albo w zawiasach a jak ci złapią po raz kolejny to wwiezienie kiedy Maria będzie legalna?
Judyta
6 miesięcy temu
To już upadek i do dna niedaleko
Moly
6 miesięcy temu
Jasne teraz rozprawiać jak zgarenelo się już kasę.... Mogłaś już wtedy wyjechać... A teraz tak cliwa promocja jak u Chylinskiej.... 😂 😂 😂 😂
bDSXDveH
Anka
6 miesięcy temu
Jak "celebrytka " ma depresję to współczuj, krzywda, straszna sprawa, ale jak zwykły człowiek ma dość wszystkiego.. no ale rodzina, ale harówa od rana do nocy żeby na chleb było to współczucia znikąd szukać. Haruj, bo do gara nie będziesz miał co włożyć. Jakoś nie mogę sobie pozwolić, żeby na pół roku wycofać się z zycia zawodowego, użalać się nad sobą bo.. wtedy pod mostem skończę wraz z rodziną.
Nikiel
6 miesięcy temu
Co się z Nią stało?!! , Xanax , zioła, i alko nie dziwne , że jej się pomieszało , szkoda dziewczyny
Najnowsze komentarze (180)
Anis
6 miesięcy temu
Mi się wydaje że podczas live wyszło że kompletnie nie umie się wysłowić, że niema nic do powiedzenia. I stąd u niej ta depresja
1111
6 miesięcy temu
Ato ta z deprecha i co skręty na legalu kręci w jakim kraju my żyjemy 😃
1111
6 miesięcy temu
Ato ta z deprecha i co skręty na legalu kręci w jakim kraju my żyjemy 😃
pudelek queen
6 miesięcy temu
szczerze wole margaret sprzed 2 lat i wiecej...
mąż jadwigi
6 miesięcy temu
od razu mam depresję, jak czytam takie "wyznania". Dlatego sorry, juz spadam
kronikarz
6 miesięcy temu
kiedyś nazywano to dojrzewaniem i nie robiono takich scen, a dzisiaj w połączeniu z niezaspokojonymi ambicjami, potrzebami ulepiono bałwana depresji. Za kolejną dekadę to już będzie ludzie będą przeżywać spejshola i drgać w paraliżu trwania i nietrwania, woli - niewoli, chęci-niechęci życia w nieżyciu. a co będzie remedium ? pewnie elektroniczny strzał w korę mózgową uśmierzający na chwilę. do tego to zmierza. obym się mylił. ale jeszcze czas na frontalny odwrót.
zak
6 miesięcy temu
jaki kraj taka gwiazda
nanan
6 miesięcy temu
dno
bDSXDvez
Rexetin
6 miesięcy temu
Wszystkie rady i zalecenia wydają ludzie dla osobników zrowych .To co przeżywają ludzie z depresją nie jest się w stanie opisać
Wiktoria
6 miesięcy temu
Muzycznie totalnie zeszła na same dno, kacezet to bardzo słaby producent, byłam jej fanem kiedyś jak miała piosenki angielskie, teraz nie da sie tego słuchać, chciałabym żeby kiedyś wróciła do tego co na początku a choroby psychiczne znikąd się nie biorą schizofrenia, fobie społeczne czy dwubiegunowa, uważam, że udaje kogoś kim nie jest przez to zachorowała, życzę jej jak najlepiej ale z tym ''producentem'' hihi daleko nie dojdzie zarówno życiowo jak i muzycznie...
~gość...
6 miesięcy temu
Jakbym nie umiał śpiewać na żywo, jakbym miał cycki koło pępka, jakbym ostatnie kilka lat udawał że jestem kim nie jestem, też bym miał depresję.
Kasia
6 miesięcy temu
Na wlasne zyczenie starcilas ochrone Boga, a wystawilas siejak na talerzu przed demonami odchodzac od Kosciola. Ludzie na wlasne zycze ie robia sobie takie krzywdy. A zło, az pieje z radosci moc Cie osaczac i pchac na dno.
lgbt
6 miesięcy temu
Kasę którą brała też była udawana
Obserwator
6 miesięcy temu
Moralne dno bez dna, do tego beztalencie, a tak obleśna i brzydka, że patykiem nie chciałbym dotykać. I wnoszę by policja i prokuratura zajęła się nią posiadanie i substancji niedozwolonych.
...
Następna strona
bDSXDvfb