Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Margaret spędza czas z PASIERBICĄ w studiu nagraniowym (FOTO)

52
Podziel się

Rodzinna Margaret zorganizowała córce KaCeZeta, Noemi, warsztaty muzyczne. Fajnie?

Margaret spędza czas z PASIERBICĄ w studiu nagraniowym (FOTO)
Margaret spędza czas w studio z pasierbicą (Instagram)
bEqYlZaZ

Choć o Margaret w ostatnim czasie mówiło się głównie w kontekście swobodnego stosunku do używek, sporym zainteresowaniem cieszy się także jej miłosna relacja z KaCeZetem. U boku Piotra Kozieradzkiego, bo tak nazywa się mężczyzna, 29-latka widywana jest od 2018 roku. Rok temu para stanęła zaś na "ślubnym kobiercu" w peruwiańskiej dżungli, przysięgając sobie miłość, wierność i uczciwość podczas szamańskiej ceremonii.

Mimo że w jednym z wywiadów Małgosia dała do zrozumienia, że nie spieszno jej do macierzyństwa, powątpiewając czy dzieci, aby na pewno są "takie świetne", najwyraźniej bardzo dobrze odnajduje się w roli macochy.

bEqYlZbb

W niedzielę na instagramowym profilu Jamroży pojawiła się relacja z tego, jak piosenkarka spędza czas z pasierbicą. Okazuje się, że Gosia urządziła Noemi, której jej ukochany doczekał się ze związku z didżejką Neen Nah warsztaty muzyczne. Na udostępnionych przez celebrytkę filmikach widzimy, jak dziewczynka samodzielnie pisze tekst, który następnie wyśpiewuje z podkładem muzycznym.

Spisuje te słowa na kartce, wszystko opowiadam matce - Neenah. Przyjaciółki na zawsze, jesteśmy dla siebie tak ważne - słyszymy na nagraniu, na którym córka KaCeZeta "występuje" przed tatą i macochą.

bEqYlZbh

Myślicie, że zorientowani w świecie muzyki rodzice i "ciocia" Margaret pomogą Noemi zostać piosenkarką?

bEqYlZbi
bEqYlZbj
bEqYlZbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Kama
6 miesięcy temu
Ale napuszczasz Pudel. Po pierwsze, to normalne, że dzieci muzyków od małego mają styczność z muzyką i bywają na próbach czy w studiu nagraniowym. Po drugie, to dobrze gdy dzieci w rodzinach patchworkowych mają dobre relacje z nowym połówkami swoich rodziców.
Hmm
6 miesięcy temu
Związek z dzieciatym to dla wolnej kobiety jak strzał w kolano 🤷‍♂️
Syrena
6 miesięcy temu
Byłam z dzieciatym facetem, i w dodatku dwójka każde z inną. Powiem tak, tacy ojcowie specjalnie się wcale nie wysilają a nowa partnerka często jest umyślnie obwiniana, że to przez nią zaniedbuje dzieci, a jemu się po prostu nie chce i ma wymówkę. Wielokrotnie przywoził młodsze dziecko do mnie a potem włączał mu grę a sam telefon lub spanie. Jak dzieciak się znudził to ja z nim rozmawiałam bo kochający tatuś sobie odpoczywał. Nie wspominając że potrafił tak „zorganizować” dziecku czas na cały weekend, latem, w bloku, chociaż wiele razy proponowałam chociaż jakiś spacer. Ja oczywiście siedziałam z nimi i marnowałam wolny czas. Nie pomagały tłumaczenia. W końcu dałam spokój bo dziecko ma ostatecznie dwoje zdrowych rodziców którzy powinni dbać o jego rozwój i ciekawe spędzanie czasu. Związek się rozpadł z zupełnie innych przyczyn ale dziś nie palę się do panów z przychowkiem. Żebyś nie wiem jak dobra była dla dziecka i tak nikt tego nie doceni tylko kozłem ofiarnym jeszcze zostaniesz.
bEqYlZbD
Tak właśnie
6 miesięcy temu
Ale oni podobni do siebie 😳
Pola
6 miesięcy temu
No i super
Najnowsze komentarze (52)
Widzu
6 miesięcy temu
Czym się chwali że ma chłopa z odzysku po przejściach że rozbiła rodzinę głupie dziewczę brak slow
Widzu
6 miesięcy temu
Czym się chwali że ma chłopa z odzysku po przejściach że rozbiła rodzinę głupie dziewczę brak slow
viv
6 miesięcy temu
Gdzie jej maltańczyk? To nie ten piesek.
ojju
6 miesięcy temu
Bardzo duża różnica (niestety na niekorzyść) w wyglądzie Margret sprzed ślubu i obecnie. Wygląda jak osoba ciężko chora. Czy ona nie ma rodziców?
czarna masa
6 miesięcy temu
po co młode dziewczyny z przyszłością wikłają się w takie zafajdane układy
Aga
6 miesięcy temu
Moja koleżanka rozwiodła się z mężem, który jedyne co robił dla niej i rodziny, to dokładał się do rachunków. Poza tym żył jak kawaler, kino, koncerty, nocne powroty do domu- też w środku tygodnia. Gdy po paru latach go wywaliła, dowiedziała się, że związał się z kobietą z dziećmi i rzekomo opowiada, że będzie ślub. Koleżanka od razu i kategorycznie wyśmiała tę opcję, bo jak zauważyła, jej byłego dzieci nudzą ( a oni mają obiektywnie kapitalne dzieci) i w życiu nie zwiąże się z kobietą z dziećmi na dłużej. Ludzie podchodzili sceptycznie do jej słów, na co się tylko śmiała i powtarzała: "zobaczycie, on się nie nadaje do tworzenia rodziny, jego interesuje tylko on sam". Po 3 latach związek się rozpadł. Kobieta go wyrzuciła mimo jego urody i czaru.
Diesel
6 miesięcy temu
Noe no co, kuźwa co to za imię, sąsiada pies tak się wabi no ale oni mają syna brajanka i podstawowe wykształcenie to wszystko tłumaczy
Djjd
6 miesięcy temu
Zal mi jej rodziców jak to widze
bEqYlZbv
kaśka
6 miesięcy temu
Mam 29 lat, do tej pory nie było mi dane spotkać fajnego, normalnego mężczyzny a naprawdę nie mam dużych wymagań. Nie jestem desperatką, nie szukam na siłę, ale zdaję sobie sprawę że większość ludzi w moim wieku, tym bardziej starszych, ma już potomstwo ,,na boku''. Też bym chciała faceta bez dziecka ale zwątpiłam już w to marzenie, to już prawie nierealne w tym wieku
jajko
6 miesięcy temu
Oczywiście w naszym kraju nie można nadać dziecku normalnego polskiego imienia tylko wymyślne Noemi ;)
milosz
6 miesięcy temu
taka mloda a juz macocha 😏
Kaśka
6 miesięcy temu
Mam 29 lat, do tej pory nie było mi dane spotkać fajnego, normalnego mężczyzny a naprawdę nie mam dużych wymagań. Nie jestem desperatką, nie szukam na siłę, ale zdaję sobie sprawę że większość ludzi w moim wieku, tym bardziej starszych, ma już potomstwo ,,na boku''. Też bym chciała faceta bez dziecka ale zwątpiłam już w to marzenie, to chyba już prawie nierealne w tym wieku
Ada
6 miesięcy temu
,,songwritingowanie'' po jakiemu to? Nie można po prostu napisać po polsku ,,pisanie tekstu do piosenki''? Może się czepiam ale ludzie przestaną niedługo używać polskiego, same amerykanizmy, wszystie celebryty piszą na insta po angielsku takie niby światowe ale po co skoro poza Pl nikt ich nie zna? Mieszkasz w Polsce, jesteś Polakiem to pisz i mów po polsku
MultiKai
6 miesięcy temu
😔 Margaret. 29 lat.... 🤦‍♂️
bEqYlZbX