Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Margaret żali się: "Robi się ze mnie ĆPUNKĘ"

276
Podziel się

Małgorzata Jamroży, która w ostatnim ze swoich teledysków pali skręta, ubolewa nad tym, że niesłusznie przylgnęła do niej łatka osoby nadużywającej narkotyków.

Margaret żali się: "Robi się ze mnie ĆPUNKĘ"
Margaret żali się na nadszarpnięty wizerunek (Instagram)
bDTFBDaZ

W październiku do sieci trafił nowy singiel Margaret, Xanax, przy którego promocji artystka przyznała się do depresji. W klipie do piosenki, w której rapuje o "za dużej presji" i "jesiennej depresji", możemy oglądać między innymi, jak 29-latka zwija skręta, którego następnie postanawia zapalić.

To jednak nie pierwszy raz, gdy Małgosia daje do zrozumienia, że narkotyki to nieodzowny element jej życia. W jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że dzięki substancjom psychoaktywnym znacznie lepiej funkcjonuje.

bDTFBDbb

Niestety, nie wszyscy doceniają szczerość wyzwolonej piosenkarki. W ostatniej rozmowie z Galą Jamroży ubolewała nad tym, że przylgnęła do niej łatka osoby nadużywającej narkotyków.

To jest w ogóle ciekawe, że robi się ze mnie aktualnie ćpunkę - zaczyna niezgadzająca się z opinią innych Margaret i przekonuje:

bDTFBDbh

W takim momencie w moim życiu, gdy nigdy wcześniej nie żyłam tak zdrowo, nie byłam tak szczęśliwa i tak okej sama ze sobą. Biegam, jem zdrowo, więc z jednej strony mnie to śmieszy, a z drugiej też bardzo często rani, bo to też wpływa na mnie, na mój wizerunek i na to, jak myślą o mnie ludzie - żali się.

Wokalistka wyznała, że z powodu oskarżeń, cierpią również jej bliscy:

Jest to jednak krzywdzące dla moich rodziców, bo oni takie rzeczy przeżywają. Ludzie do nich dzwonią zmartwieni i mówią: "O Boże, Gosia jest ćpunką", co jest w ogóle nieprawdą. To mi pokazuje jakąś hipokryzję w nas.

Małgorzata zaznaczyła, że choć zdarza się jej "zajarać", nie ma problemów z narkotykami, a tym bardziej nie zależy jej na ich promowaniu:

bDTFBDbi

Nie chcę promować narkotyków i ćpania, po prostu pokazuję jakąś prawdę, w sensie, że raz na jakiś czas zajaram gibona, wszyscy to robimy i po prostu luz - uspokaja, a następnie odpowiada na zarzuty o demoralizację dzieci:

Myślę sobie, że dzieci nie przestaną sięgać po narkotyki, jak będziemy robić zasłonę dymną i udawać, że ich nie ma. Zresztą narkotyki to zazwyczaj jest odpowiedź na jakieś problemy, więc dobrze byłoby usiąść ze swoim dzieciakiem i wysłuchać co ma do powiedzenia i co mu tam w głowie siedzi, że po nie sięga - radzi i wskazuje na alkohol, który według niej jest znacznie bardziej szkodliwy:

Jak w telewizji widzimy kogoś z lampką szampana, to nie mówimy, że jest alkoholikiem. Przez takie społeczne przyzwolenie, że alkohol jest w porządku. Jest on tak naprawdę dużo większym problemem w Polsce aniżeli narkotyki - twierdzi.

Mnie się nie chce ściemniać, że jestem kimś, kim nie jestem. Raz zajaram sobie gibona, that's it and that's okay. Nie robię tego nagminnie. Tak naprawdę pokazałam to raz w teledysku i tyle. Nie jest to żaden problem. Ani nie jest to coś, co chcę ukrywać, ani coś, czego będę się wstydzić - tłumaczy, dodając na zakończenie: Ta nagonka pokazała mi bardzo dużo na temat tego, kim i jacy jesteśmy.

bDTFBDbj

Myślicie, że zdoła naprawić nadszarpnięty wizerunek?

bDTFBDbk
bDTFBDbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(276)
Hera
4 miesiące temu
Nie robi się z Ciebie, tylko sama na taką pozujesz.
Taaa
4 miesiące temu
Nie, nie wszyscy jarają. Niech już się nie tłumaczy, skoro nie ma problemu.
Martyna
4 miesiące temu
Coz pani wybrała image menelki to nie dziwota, ze ludzie się zastanawiają czy u pani wszystko gra pod kopuła. Jak dla mnie może pani ćpać co pani zechce. Mało mnie to obchodzi. Ale troszkę daremne jest pierw udostępnianie różnorodnych, dziwnych zdj w internecie a potem płacz, ze ludzie gadają
bDTFBDbD
Mee
4 miesiące temu
Z całym szacunkiem, ale tak wyglądasz.
viis
4 miesiące temu
Żeby tylko Roksana Węgiel i Viki Gabor nie zaczęły się narkotyzować xD
Najnowsze komentarze (276)
gość
3 miesiące temu
Z tym alkoholem i roznawianiem po pronlemavh ma rację, ale... wizerunek ćpunki do niej przylgnął, bo sama go sobie wykreowała. Nie wiem, co myślą jej rodzice, ale podejrzewam, że nic dobrego.
hmmmm
4 miesiące temu
znam Gosię i powiem Wam w sekrecie ze nic nie cepie:)
Mania10
4 miesiące temu
Ogólnie to skręt marihuany to nie jest narkotyk, ma właściwości lecznicze, ale używany w zbyt dużej ilości wywołuje szkody w organizmie, So zanim ktoś napisze artykuł albo komentarz niech się doedukuje
Ola ola34
4 miesiące temu
Co za hipokryzja w nas ludziach . Ale jak "raperzy w teledyskach zazwyczaj jaraja i dpsc czesto o tym nawijaja to co niby te cpuny? No tak bo to Kobieta a nam kobietom nic nie wolno jak pokazujwmy to sami co faceci my jestesmy skrytykowane.
Kaao
4 miesiące temu
Nie wszyscy jaraja. Tez w zyciu duzo przeszlam i jakos nigdy nie jaralam ani nie pilam. Kazdy ma swoj rozum
Rafal
4 miesiące temu
A jaraj sobie dziewczyno, i nie tłumacz się z tego. Lepsze ziółko jak jaki kolwiek inny lek.
Anka
4 miesiące temu
Tak wyglada i tak się zachowuje.W programie pokazała że zachowanie jej na to wskazuje.Nie dało się z nią vojsa oglądać.
Lorens
4 miesiące temu
Twarz Margaret powinna być wywieszana w szkołach jako przestroga przed narkotykami i show biznesem
bDTFBDbv
Zkkk
4 miesiące temu
Coś jest na rzeczy ,szkoda fajna dziewczyna , niepotrzebnie się tłumaczy , gdyby nie była to prawda
ewO
4 miesiące temu
Margaret krytykują cie tylko ci co sami ćpają i zazdroszczą ci rozmachu. Nie zaliczasz się do tych co biadolą ty jesteś ciągle w biegu.
Fan
4 miesiące temu
Jedna wielka shiza nie jaram nie dla mnie.
mama.....
4 miesiące temu
Nie znam się na modzie, ale ta pani ma gdzieś jakieś 65 lat ?
Toja.
4 miesiące temu
Nie, nie wszyscy jarają, nie wszyscy walą wódę. Skoro to nic takiego, to spróbuj np NIE PALIĆ PRZEZ Rok. Kobieto promujesz narkotyki, bo tym jest marihuana według prawa, więc weź teraz konsekwencje tego na siebie. Masz wpływ na młodzież, dlatego nie możesz w publicznych teledyskach jarać.
Zzz
4 miesiące temu
Lubię Margaret lubię jak śpiewa fajna dziewczyna ale trochę za dużo gazu w głowie a szkoda kasa robi z ludzi nic
...
Następna strona
bDTFBDbX