Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Marina Łuczenko skromnie przypomina, że nadaje się na jurorkę "The Voice Kids": "Całe moje życie kręciło się wokół konkursów"

177
Podziel się

Marina Łuczenko niby mimochodem wspomniała też, że miałaby pewne rady dla młodych uczestników show. Myślicie, że Jacek Kurski obserwuje ją na Instagramie?

Marina Łuczenko skromnie przypomina, że nadaje się na jurorkę "The Voice Kids": "Całe moje życie kręciło się wokół konkursów"
Marina Łuczenko sugeruje, że sprawdziłaby się w roli jurorki "The Voice Kids" (East News)
bEgNLOjp

Marina Łuczenko, która kojarzona jest głównie z chwalenia się luksusowym życiem, od lat usilnie stara się, by nie postrzegano jej jedynie przez pryzmat bycia żoną znanego bramkarza. Żona Wojtka Szczęsnego relacje z podróży prywatnym samolotem przeplata więc zdjęciami ze studia nagraniowego, mającymi dowodzić, że bez ustanku pracuje nad nową muzyką.

Jak się ostatnio okazało, celebrytkę będziemy mieli okazję zobaczyć wkrótce w telewizji. Już w sobotę Łuczenko uraczy swoim wokalem widzów TVP 2. Ubrana w biały komplet składający się między innymi ze spodni z cekinowym napisem na kroczu piosenkarka wystąpi w pierwszej części finału The Voice Kids z utworem Nigdy Więcej.

bEgNLOjr

Jak udało nam się ustalić, jakby w kontrze do tytułu utworu, Marinę niezbyt satysfakcjonuje jednorazowy występ w programie... Celebrytce marzy się ponoć posada jurorki w formacie Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Maja Sablewska kpi z Mariny: "Ma genialny głos, tylko czasami ZA DUŻO MÓWI"
bEgNLOjx

Poniekąd potwierdzić swoje aspiracje Łuczenko zdecydowała się w piątek za pośrednictwem Instastories. Ukochana bramkarza w obszernym wpisie początkowo postanowiła zachęcić do oglądania odcinka ze swoim udziałem, po raz kolejny (na wypadek, gdyby ktoś zapomniał) przypominając, że z muzyką związana jest od najmłodszych lat.

Całe moje dzieciństwo, jak jeszcze mieszkałam w Stalowej Woli, kręciło się wokół muzycznych konkursów w Polsce i za granicą. Zresztą, od nagrody w jednym z nich zaczęła się moja przygoda z show biznesem - wspomina Marina.

Miałam to szczęście, że od początku wierzyli we mnie moi rodzice i mocno mnie wspierali. Zawsze przed występem łapało mnie mega zwątpienie, widząc tylu utalentowanych uczestników. Wtedy z odsieczą przychodzili rodzice, którzy potrafili przywrócić mi wiarę w siebie. Zrozumie to ten, kto w wieku 8 lat wyjdzie na scenę i zaśpiewa dla kilkudziesięciu tysięcy osób - kontynuuje, by następnie "mimochodem" dać do zrozumienia, że byłaby idealną kandydatką do tego, by zasiąść w jury muzycznego show dla dzieci:

bEgNLOjy

Doskonale rozumiem, co przechodzą uczestnicy takich konkursów i ich rodzice. Praktycznie zawsze byłam na podium, na każdym konkursie, w jakim wzięłam udział, a było ich kilkadziesiąt, więc może miałabym jakieś "złote rady" dające zwycięstwo uczestnikom "The Voice Kids"? - zastanawia się "skromna" żona Wojtka, nie omieszkując "przy okazji" wspomnieć o swoich osiągnięciach sprzed lat.

Ale też, tak jak nie zawsze dobry zawodnik jest dobrym trenerem, tak niekoniecznie każdy wokalista nie musi być dobrym jurorem, a to, co sprawdzało się w moim wypadku, nie musi zadziałać u innych (...) - zaznacza, by na zakończenie, odnosząc się do filmiku (stworzonego ponoć przez jej fanclub), wyrazić nadzieję, że Liam w przyszłości będzie stawiał sobie mamę za wzór:

Mam nadzieję, że mój syn będzie ze mnie dumny, jak to kiedyś zobaczy i da mu to siłę do walki ze strachem i w pogoni za marzeniami - czytamy.

Myślicie, że Jacek Kurski widział ogłoszenie Mariny na Instagramie?

bEgNLOjz
bEgNLOjA
bEgNLOjS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
Kopiarka
2 miesiące temu
Nie wiem czy też tak macie, ale dla mnie ona nawet jak próbuje być uprzejma i uśmiechnięta to i tak bije od niej fałsz. Może to niesprawiedliwy osąd, ale tak mam
321
2 miesiące temu
Irytująca kobieta
Tak będzie
2 miesiące temu
Wojtuś zapłaci
bEgNLOjT
Lucas 49
2 miesiące temu
Jak Szczęsny wytrzymuje z nią pod jednym dachwm
Aaaaaaa
2 miesiące temu
Ona jest straszna
Najnowsze komentarze (177)
Mini
2 miesiące temu
Powinni dla niej stworzyc program „Jak poślubić milionera?”
ana
2 miesiące temu
tylko pilkarzyk mogl ja wziasc taki nie jest zbyt lotny
Werwwww
2 miesiące temu
Nie!!!!żaden z nie juror . ..
z napisem
2 miesiące temu
Ja też mam napis w kroczu. Brzmi on: MAŁY I NIEŚMIAŁY. Podoba się Wam?
@#$&
2 miesiące temu
Cnotliwa Zuzanna 😵
Jacek K*ski
2 miesiące temu
Myślymy o p.Marynie ciepło, gdy tylko będzie szansa na odcinek plenerowy w Stalowej Woli albo nawet w Kijowie, to z pewnościom dojdzie do takiej wspułpracy
Johan
2 miesiące temu
Prezes jej nie przyjmie do TVPiS bo nazwisko nie katolickie
Poeta
2 miesiące temu
Wolę ją w tivi Kurskiego niż tego Holeckiego!
bEgNLOjL
dobrzegada
2 miesiące temu
Niech próbuje swoich sił u siebie na Ukrainie , tam też mają różne konkursy , nam naszych wystarczy.
Jacek K
2 miesiące temu
Jest taka szansa, jak jakiś konkurs będzie organizowany w Stalowej Woli, na teraz pozostaje dalej pomarzyć
Doktor
2 miesiące temu
Nie znam żadnej jej piosenki, ale wiem, że ma syna Allana, Bajana, Stajana czy jakieś tam inne ukraińskie imię
eichel
2 miesiące temu
wojtuś ma kase to kurski da stanowisko!
Gosc
2 miesiące temu
Tylko nie ona
Eea
2 miesiące temu
No.nie ona jak rzep..uczepi się i do przodu.Niech sobie lata z tym swoim prywatnym samolotem.. Ale jak najdalej od Voice Kids.Nie pasuje do tego programu.
...
Następna strona
bEgNLOkn