Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Meghan Markle i książę Harry mogą zarobić ponad 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH na... jednym poście na Instagramie!

39
Podziel się

To dwa razy więcej niż warte są publikacje księżnej Kate i księcia Williama...

Meghan Markle i książę Harry mogą zarobić ponad 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH na... jednym poście na Instagramie!
(East News)
bCzcZLAR

Odkąd Meghan Markle i książę Harry postanowili uniezależnić się od rodziny królewskiej i zamieszkać w Kanadzie, media rozpisują się na temat ich dalszych losów. Podczas gdy Amerykanka stara się wrócić do zawodu aktorki, jej ukochany cieszy się "zwyczajnym" życiem w Vancouver.

Fanów royalsów interesuje również kwestia ich statusu w rodzinie królewskiej. Jakiś czas temu donosiliśmy, że monarchini zabroniła buńczucznym rodzicom Archiego posługiwania się tytułem "Sussex Royal". Choć początkowo informowano, że Meghan nie zamierza stosować się do zakazów i rozwijać projekty, posługując się królewskim przydomkiem, z zamieszczonego przez Sussexów oświadczenia wynika, że ostatecznie postanowiła nie sprzeciwiać się królowej.

bCzcZLAT

Choć wszystko wskazuje na to, że Meghan i Harry nie będą już czerpać profitów ze swojego przydomku, na pewno nie zbiednieją. Jak informuje The Sun, według platformy analitycznej Inzpire Me, w ciągu ostatniego miesiąca wartość instagramowego konta Meghan i Harry'ego - "Sussex Royal" znacznie wzrosła. Buńczuczna książęca para, która już w marcu całkowicie uniezależnieni się od monarchii, może obecnie za jeden post opublikowany na instagramowym profilu zarobić ponad… 400 tysięcy złotych. Okazuje się, że to dwa razy więcej, ile warte są publikacje Kate Middleton i księcia Williama.

Myślicie, że królowa będzie na tyle łaskawa, że pozwoli im zachować nazwę na Instagramie?

bCzcZLAZ
bCzcZLBa
bCzcZLBu
KOMENTARZE
(39)
Ella
3 miesiące temu
Niech się nazwą H&M.....
Majka
3 miesiące temu
Mają takie życie , które zawsze chcieli mieć i które lubią. Tyle...
Gjk
3 miesiące temu
Jak można im płacić i zatrudniać,skoro pokazali ile za warci i co dla nich znaczy rodzina i trafycja
bCzcZLBv
gość
3 miesiące temu
Nie wyszedł przewrót pałacowy Harremu i Maghance. Ja tak to odbieram,bo żeby na cały świat ogłosić coś takiego królowej,samemu chcąc zachować tytuły i przywileje,to trzeba mieć plan na przyszłość z tym związany.
Bos
3 miesiące temu
któś tu pytał "Jakim cudem tyle kasy za post? Za co? Kto niby za to zapłaci? Nie czaję". Firmy wrzucą w koszta ogólne i zapłacą użytkownicy. Czyli my wszyscy, już nie tylko Brytyjczycy.
Najnowsze komentarze (39)
Gosc
3 miesiące temu
A ja zarabiałam 1500,-. Czy to jest moralne.? Po skończeniu urlopu rodzicielskiego Nie dostanę nawet zasiłku od mopsu bo mąż zarabia 2100,- i na 3 os przekraczamy stawkę na jedna osobę. Nie pójdę do pracy bo noe mam z kim zostawić dziecka(jestem sierotą) a rodzice męża nadal pracują. Gdzie jest sprawiedliwość. Prosze przekazać to „książęcej parze”
Małgosiab
3 miesiące temu
Traktuj ludzi tak jakbyś sam chciał być traktowany.
05r
3 miesiące temu
Skoro tak można To czemu Nie Mam prośbę do Celebrytów Świata Czy bylibyście skłonni pomóc finansowo Osobie niepełnosprawnej ruchowo po wypadku w drodze do pracy Obecnie na dziś Nie posiada żadnych świadczeń nawet zdrowotnych Prywatnie nie stać na dalsze leczenie Rehabilitacja Sanatoria Ma wstawione śruby w kręgosłupie Nie może pracować fizycznie jak przed wypadkiem Proszę o kontakt mail tomaszpiotr1968@gmail.com Miłego Dnia Tomasz z Podlaskiego
tttt
3 miesiące temu
Kto chciałby płacić tonę hajsu za post na koncie kogoś kogo ludzie obserwują tylko po to żeby wylewać hejt? Pod każdym ich wpisem na instagramie jest tyle komentarzy ludzi którzy ich nie znoszą, że spokojnie można zrobić sobie popcorn do czytania komentarzy. Zdumiewa mnie, że jeszcze to konto trzymają. Ja na miejscu Meghan chyba bym umarła ze wstydu jakby z 12mln obserwujących 99% po mnie cisnęło. Chyba nie o takiej sławie marzyła. Aczkolwiek na taką sobie zapracowała.
DODAM
3 miesiące temu
WIDZE PO ICH TWARZY ZE W PRZYSZLOSZCZI BEDA WIELKIE ZGRZYT W ICH MALZENSTWIE jezeli pozostana malzenstwem to fikcyjnie tylko.
gość
3 miesiące temu
jeśli ich posty mają mieć tak zenującą treść jak ostatnio pojawiające się na stronie oświadczenia to długo nie pociągną......sami zrażają swoim zachowaniem i jestem w stanie uwierzyć, ze rodzina Meg nie pomyliła się.
gość
3 miesiące temu
Olać ich i nie zarobią
Beeee
3 miesiące temu
Kogo oni interesują?skoro nawet na pudlu jest niecałe 80 postow
bCzcZLBn
POLONISTO
3 miesiące temu
Czy to zdanie jest poprawne? "Okazuje się, że to dwa razy więcej, ILE warte są publikacje Kate Middleton i księcia Williama."
pola
3 miesiące temu
hehe, Kate stara wyrahowana Angielico placz, nie bedziesz ich krolowa, myslalas ze bedziesz blyszczec a oni i tak sa na okladkach bez krolewskiego PRu
Lol
3 miesiące temu
Powinni podziękować pudelkowi
aga
3 miesiące temu
świat zwariował skoro chce za to płacić
Teresa
3 miesiące temu
Meghan pasuje do królewskiej rodziny jak wół do karty!!! Widać to na załączonym obrazku, jak siedzi wystrojona w niebieski "berecik z piórami", to takie sztuczne i na pokaz! 😯
Lili
3 miesiące temu
Będą się z tego utrzymywać? No to moje gratulacje. Niżej już upaść nie można. Ale jak się nic nie umie, jest się leniem i ma się aspiracje bycia gwiazdą sieci to robota idealna. Będą równi pani Rozenek. Prawdziwa kariera. Rodzina królewska musi pękać z zazdrości.
bCzcZLBP