Faustyna Kranda
|

Meghan Markle i książę Harry rozważają kupno willi za 36 MILIONÓW DOLARÓW

81
Podziel się

Nie wszyscy sąsiedzi są zachwyceni, że będą mieli gwiazdy za płotem: "To zniszczy nam życie".

Meghan Markle i książę Harry rozważają kupno willi za 36 MILIONÓW DOLARÓW
(Getty Images)

Choć Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej, aby uzyskać "niezależność finansową" i odpocząć od mediów, wszystko wskazuje na to, że realizacja tych marzeń może być trudniejsza niż zakładali na początku.

Od momentu ogłoszenia "Megxitu" książęca para jest na celowniku dziennikarzy z całego świata, którzy z maniakalnym uporem starają się poznać szczegóły kolejnych planów rodziców Archiego. Niedawno wyszło na jaw, dlaczego Meghan i Harry jako kierunek wyprowadzki obrali Kolumbię Brytyjską. Chodzi o prawo do prywatności.

Jak się okazuje para rozpoczęła już poszukiwanie wymarzonej posiadłości. Wstępny wybór padł na luksusową willę w Vancouver. Nowy dom Sussexów mieści się przy samym oceanie i wyceniany jest na 36 milionów dolarów.

W rozmowie z reporterem CBC wypowiedzieli się potencjalni sąsiedzi książęcej pary. Nie wszyscy są zachwyceni, że za ich płotem zamieszkają gwiazdy:

"Z czysto samolubnego punktu widzenia, to zniszczy nam życie. Okolica stanie się punktem do zwiedzania i nie będzie już nigdy tak samo. Pewnie będzie za dużo zamieszania" - mówi jeden z mieszkańców okolicy, Richard Roy.

Na szczęście nie wszyscy są negatywnie nastawieni do nowych sąsiadów:

"Uważam, że to wspaniałe. Meghan i Harry to dobrzy ludzie, którzy chcą uciec od wszystkiego "królewskiego", więc myślę, że to świetnie" - komentuje Trina Littlejohns.

A wy byście chcieli mieć Harry'ego i Meghan za sąsiadów?

KOMENTARZE
(81)
Zuza
3 tyg. temu
Dość ich tematu!!! Kto popiera?
gość
3 tyg. temu
Nieźle szastają forsą... A przed nimi jeszcze x lat prywatnego życia, bez stałej pracy :D
Mako
3 tyg. temu
Wszyscy w Kanadzie wiedzą, że ceny nieruchomości w BC są zawyżone. To po pierwsze. Po drugie to 36 mln dolarów kanadyjskich - więc też proponuję ochłonąć. Mało kto z Polskich klientów , zobaczywszy jak jest zbudowany kanadyjski dom , zdecydowałoby się na jego kupno. Jedno co jest naprawdę istotne to miejsce położenia domu - czyli ziemia. Piekny widok. O ile nie pada, a w BC to nie jest rzadkie. Mieszkać obok TAKICH vipów może byc tak samo uciążliwe jak obok osiedla namiotów z bezdomnymi. Długo w Kanadzie nie pomieszkają. California to miejsce dla tej panienki, a dla chłopaka ... sama nie wiem. On mi do tego cyrku pasuje jak świni siodło więc najprawdopodobniej długo to razem nie pobędą. A poza tym co mnie to...? A takich jak Trina Littlejohns jest na metry więc ich opinia jest warta funta kłaków. To sie nazywa głupia pinda.
Ewa
3 tyg. temu
A niech żyją jak chcą. Szczęście najważniejsze. Życzę wszystkim udanego tygodnia (poniedziałek za nami) jeszcze tylko dosłownie kilka dni do weekendu :)
Zora
3 tyg. temu
Bardzo bym chciała by zamieszkali obok mnie na 2 piętrze w bloku.
Najnowsze komentarze (81)
Gość
3 tyg. temu
Skoro chcą być samodzielni to niech Harry odda pieniądze podatnikom bo sam w życiu nie zarobił Funta!
jul
3 tyg. temu
może i bym chciał ich miec za sąsiadów ale zapach obornika przez 100 dni w roku skutecznie odstrasza wszelkich celebrytow.
Gość 63
3 tyg. temu
Zastanawia mnie to, że dobrowolnie nie chcą być parą książęcą, chcą być traktowani jak zwykli ludzie, to proszę mi powiedzieć skąd tyle dolarów choćby kanadyjskich. Proszę bardzo niech idą do pracy jak zwykli wyjadacze chleba. Wiem, że ta Pani jest aktorką, zarabia więcej ale tyle milionów za sam dom, ciekawe ile drobnych zostanie na koncie
Współczuję
3 tyg. temu
Tragiczna ta Meghan, zapatrzona w siebie. Po co wchodziła do rodziny królewskiej?? A no tak tytuł i góra szmalu. Pusta lala
***
3 tyg. temu
Doooooość. jeśli nikomu nie robią krzywdy, niech żyją, jak chcą.
Kulis...
3 tyg. temu
Co mi po takim sąsiedzie , co nawet koszuli nie potrafi uprasować... O czym pogadać , jeśli na topie jest "etykieta " jak na mrożonce ... GMO i czort wie co ...
Marta
3 tyg. temu
Tak, "u mnie" w bloku są M2 do wnajmu. Może tam zamieszkają?
kiki
3 tyg. temu
nie pracują ..a na taką chatę ich stać ..ciekawe
jami
3 tyg. temu
nawet trochę mi żal mi tego pantoflarza...
Niezslezna
3 tyg. temu
Ich sprawa ich życie inny komentarz zbędny uważam
Jurek
3 tyg. temu
Przecież oni nie pracują to skąd mają 36 milionów dolarów? Od podatników tak!!!
Wiesia
3 tyg. temu
A mogłeś rudy mieć każdą w tej galaktyce.
jancio
3 tyg. temu
Dosyć dziadowskich info, kim oni są, żeby o nich pisać. Pismaki piszcie o naszych sprawach i to o ważnych a nie o bzdetach, aferach. Piszcie, dlaczego przestępstwa pisowskie nie są osądzane, ścigane, nie ma przesłuchania zwykłego posła kaczorka za aferę z wieżowcami, łapówkami, gnębieniem Marszałka senatu itp.
HappyWife
3 tyg. temu
Oczywiście wszystko z prywatnych pieniędzy Harrego i Megan :) :) :) Wszystko rozumiem, mieli prawo zrezygnować z tytułów, ale w takim razie powinni zaczynać wszystko jak normalni ludzie, którzy nie mają 40 baniek. Anglicy mają dość rodziny i ich zachcianek. Podatki w UK są dość wysokie przez takich lekkoduchów
...
Następna strona