Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Michał Wiśniewski "ciepło" o wyrzuconej z zespołu Agacie Buczkowskiej: "Chciała zwrócić na siebie uwagę"

92
Podziel się:

Lider Ich Troje podtrzymał tezę o "nieobliczalności" 21-latki i z entuzjazmem powitał w zespole byłą żonę.

Michał Wiśniewski "ciepło" o wyrzuconej z zespołu Agacie Buczkowskiej: "Chciała zwrócić na siebie uwagę"
(East News)

Na początku marca Michał Wiśniewski podzielił się z fanami zaskakującą nowiną. Lider Ich Troje poinformował, że szeregi zespołu zasili jego była wokalistka i zarazem trzecia eksżona, Anna Świątczak. Piosenkarz podkreślił, że nie musiał Ani, z którą doczekał się dwóch córek, namawiać do współpracy, bowiem podobno "zrobiła to z przyjemnością".

Wieść o nowej-starej wokalistce grupy spodobała się innym byłym żonom Michała. Świątczak mogła liczyć na słowa uznania ze strony Dominiki Tajner, a Mandaryna ruszyła nawet z pomocą przy nowej fryzurze Ani.

Mniej zachwycona decyzją zespołu jest jego ostatnia wokalistka. Agata Buczkowska dała wyraz emocjom związanym z zakończeniem współpracy z Ich Troje za pośrednictwem instagramowego profilu. 21-latka zdradziła, że została wysłana na przymusowe wolne, a z grupy wyrzucono ją, bowiem nie chciała podpisać nowej umowy.

Zobacz także: <h2>Mandaryna poprawia fryzurę Annie Świątczak</h2>

Jak można się domyślać, Wiśniewski nie pozostał Buczkowskiej dłużny i zdecydował się skomentować jej live’a, odnoszącego się do zakończenia współpracy z zespołem. Już na początku wpisu wytknął jej chęć zwrócenia na siebie uwagi:

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty - zaczyna artysta.

Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności, odnośnie działalności zespołu, jak i moich solowych występów - kontynuował Michał. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień, może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest sąd, a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezawisłym sądom.

Następnie 47-latek odniósł się do nieobliczalności Agaty:

"Nieobliczalne", czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej, stało się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje, a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane - podtrzymywał Wiśniewski.

Tym niemniej życzymy Agacie wszystkiego, co najlepsze. Zaufanie do "najlepszych przyjaciół" powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić - czytamy.

Na koniec piosenkarz powitał w Ich Troje byłą żonę, podkreślając jej dojrzałość:

Aniu, Wszystkiego Najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin i witamy w dorosłym zespole! Amen.

Myślicie, że kolejna odpowiedź Agaty jest tylko kwestią czasu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Linda
3 lata temu
Moze leciał na nią, ale go nie chciała, więc przy jego borderline, kiedy widzi ludzi tylko jako cudownych albo potwornych, po prostu sie jej pozbył. Otacza sie tylko ludźmi totalnie mu oddanymi. Ten gość potrzebuje długiej terapii z dala od mediów
Wolfiepl
3 lata temu
Farbowany łeb cały czas stara się zwrócić na siebie uwagę. Zespół ma już lata świetności za sobą i skończył się wraz z odejściem Justyny
gość
3 lata temu
Michał ogarnij się,apropos ja drugi raz bym nie wróciła
KRZEMIŃSKA
3 lata temu
covid-19 jest po coś, Matka Natura się buntuje
ell
3 lata temu
Panie Wiśniewski, przez długie lata funkcjonuje pan w różnych mediach. Pozwoliło to nam poznać pana dobrze, albo nawet za dobrze. Na tej podstawie można stwierdzić, że osobą nieobliczalną w pana zespole jest wyłącznie PAN! Jeśli pana wokalistka zaczyna się bronić, kiedy ktoś nazywa ją "nieobliczalną", to pan stawia jej zarzut "... że chciała zaistnieć w mediach". To wyjątkowo podłe! Jest pan starym, niewyżytym lowel*sem, który manipuluje wszystkimi ludźmi, których spotka na swojej drodze. Agata Buczkowska ma wielkie szczęście, że kończy z panem współpracę. Chluby jej to nie przynosiło. Agato, ucz się i nawiąż współpracę z normalnymi ludźmi. Jeszcze pokażesz temu narcyzowi co stracił. Ciesz się, że nie idziesz z nim po równi pochyłej na samo dno. Dużo szczęścia Agato!
Najnowsze komentarze (92)
Gość
3 lata temu
Przecież on tylko patrzy, gdzie by tu zarùchać. Dla niego liczy się tylko, by mieć gdzie zamoczyć kija i nic poza tym. Nieważne z kim, nieważne gdzie. Typowy seksoholik.
Gość
3 lata temu
Odezwał się ten, co to nigdy na siebie uwagi nie próbował zwracać.
Kasik
3 lata temu
Kocham Michala od bardzo dawna i jego piosenki także! :-)
Realia
3 lata temu
Michał ma już swoje czasy świetności dawno za sobą. Dziewczyna nie zdobyła ani sławy ani nic dzięki współpracy z Panem. Więc zaszczyt to nie bardzo wiem z czego Pan ma ? Była wokalistka wróciła. Co miała zrobić jak jej kariera solowa nie szła i nie miała kasy ani propozycji od nikogo. Mam nadzieje ,że ta wokalistka szybko się odbije bo współpraca z panem to falstart. Nazwijmy rzeczy po imieniu bo tak naprawdę przez samo to ,że z Panem pracowała to już zamyka jej drzwi gdziekolwiek a więc szkoda dziewczyny.
Justyna
3 lata temu
Kocham ich troje
Kaszkan
3 lata temu
Pewnie nie chciała się z nim bzykać, więc szajbus się teraz mści. Nie życzę powodzenia w nowym zestawieniu.
Zniesmaczona
3 lata temu
A może to pierwsza, która nie poszła z nim do łóżka i dlatego wg niego jest totalnie nieobliczalna? Myślę, że koronawirus ich pogodzi, nie będzie koncertów, nie będzie kasy...bankrut drugi raz nie zbankrutuje..
Anika
3 lata temu
Śliczna dziewczyna
Izka
3 lata temu
Bo nie chciala dalej byc marionetka
Kasiula
3 lata temu
Czy on ma borderline prosze o opinie fachowców?
Fanta
3 lata temu
Nie wiem co te kobiety w nim widzą...
pomarańcza
3 lata temu
przegość
Nik
3 lata temu
Oj Michaś, to już nie ten wiek i status życiowy, żebyś był atrakcyjny dla pięknych młodych dziewczyn. Ten czas minął bezpowrotnie gdzieś w okolicach 2003 roku, także wybij już sobie z głowy te podrywy i skup się na dzieciach i zabezpieczeniu starości, bo zapewne ZUS nie płaciłeś.
wiatrak
3 lata temu
To już nawet nie drugi sort. Dobrze, że zrezygnowała. A takie odgrzewane kotlety to rzadko coś fajnego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie