Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Michał Wiśniewski komentuje aferę w radiowej Trójce: "JEDNYM SŁOWEM KU*ESTWO"

71
Podziel się

Piosenkarz podejrzewa, że "doszło do zlecenia politycznego" i wieszczy koniec stacji.

Michał Wiśniewski komentuje aferę w radiowej Trójce: "JEDNYM SŁOWEM KU*ESTWO"
(East News)
bCyPejnp

Od kilku dni trwa afera związana z notowaniem Listy Przebojów Trójki, które unieważniono po tym, jak okazało się, że pierwsze miejsce zajęła piosenka Kazika Staszewskiego, Twój ból jest lepszy niż mój. Artysta odnosi się do słynnej wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach, kiedy zamknięty z powodu epidemii cmentarz został otwarty specjalnie dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Ze strony internetowej radia zniknęło notowanie listy, a dyrektor Trójki ogłosił, że "dokonano manipulacji przy liczeniu głosów", sugerując, że miałby być w to zamieszany Marek Niedźwiecki. Urażony dziennikarz złożył wypowiedzenie.

Chwilę później z pracy odszedł też kierownik redakcji muzycznej, Piotr Metz. Okazało się bowiem, że Tomasz Kowalczewski wysłał do niego SMS-a, w którym naciskał na usunięcie piosenki z anteny.

bCyPejnr

Sprawa odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Dziennikarze i artyści masowo bojkotują stację, mówiąc, że wróciła cenzura rodem z PRL-u. Kolejne osoby komentują aferę. Tym razem głos zabrał Michał Wiśniewski.

Wokalista, którego przeboje nigdy nie były grane w Trójce, nie kryje oburzenia.

bCyPejnx

Jednym słowem to kur****o. To bardzo słaba sytuacja, ale myślę, że powinniśmy być już przyzwyczajeni do formuły "moja racja jest mojsza". Słyszałem piosenkę Kazika i uważam, że jest ona, jak zwykle, genialna. To, co się wydarzyło, jest bardzo brzydkie, tym bardziej że piosenka jest trafiona w punkt, jest na czasie - ocenia w programie Koronawirus. Raport Faktu.

Wiśniewski podejrzewa, że "doszło do zlecenia politycznego".

Gdy słucham posłów PiS-u, wydaje mi się nawet, że oni są sami zdziwieni nadgorliwością pani prezes Polskiego Radia - mówi.

Michał dodaje, że sam niegdyś był "wielkim fanem" Programu Trzeciego Polskiego Radia, ale teraz wieszczy jego koniec.

bCyPejny

Uważam, że nieuchronnie nastąpił koniec Trójki, bo ciężko jest odbudować coś takiego. Nawet gdyby zmieniła się władza - mówi, dodając, że jego zdaniem afera jedynie przyczyni się do jeszcze większego rozpromowania utworu Kazika.

Zgadzacie się z Michałem, że to "koniec Trójki"?

bCyPejnz
bCyPejnS
KOMENTARZE
(71)
Kolo
2 tyg. temu
Co chwilę coś Pan Wiśniewski komentuje. Jaki autorytet....
IdzieNowe
2 tyg. temu
Bardzo się cieszę, że mówi się głośno o machlojach. Z branży wypadają resortowe dzieci, ich czas już się kończy. Pora na nowe pokolenie, dla którego komunizm to tylko temat z książki do historii. Niech mówią jak najwięcej i jak najgłośniej. Sądy umorzą połowę spraw, bo pracują w nim ludzie bez moralności, ale społeczny ostracyzm będzie wystarczającą karą.
Asia
2 tyg. temu
Pokażcie mordę tego co topił niedźwiedzice z warszawskim zoo !!!!!
bCyPejnT
Yyy
2 tyg. temu
zgadzam sie!!! Trzeba naglosnic sprawe z niedzwiedziem i tym nieszczesnym wybiegiem!
Pan Rysiek
2 tyg. temu
Suchary Pana Ryśka. Dlaczego Bóg najpierw stworzył mężczyznę? Bo zaczynał od zera!
Najnowsze komentarze (71)
Jania
1 tyg. temu
Lepiej żeby się nie wypowiadał i siedział cicho bo go nikt nie słucha chyba tacy jak on. Jak go widzę to przełączam kanał. Zastanawiam się ze dziennikarze robią z nim wywiady. Chyba dla śmiechu.
Bji
1 tyg. temu
Sory,niecjestem fanką tej partii,ale piosenka Kazika to zwykły gniot
Tajpan
2 tyg. temu
Wiśniewski twoje życie to jedno wielkie kurestwo!!!! W tej dziedzinie mógłbyś dostać tytuł profesora!!!! Jesteś ostatnią osobą która ma prawo wypowiadać się w sprawach moralnych i etycznych!!!! Zamilcz
Janek
2 tyg. temu
Czerwoy lbie juz sie odkules i plujesz na publiczne radio
Gość
2 tyg. temu
Kto go w ogóle pyta o zdanie?
ola
2 tyg. temu
zasiedziałe towarzysze miejsce odstąpić młodszym zdolnym
pa~~
2 tyg. temu
Radio Wolna Europa też przestało nadawać i być modne. A my dajemy radę. Lubiłam trójkę jak miałam kilkanaście lat. Człowiek żył od piątku do piątku, od listy do listy. A później już nie było czasu słuchać.
Parias
2 tyg. temu
Facet tak labilny emocjonalnie nie ma prawa komentować trójki Trójka dla mnie to ważny element mojego dzieciństwa gdzie rock był najważniejszy w tamtych czasach Ten dobru rock A twórczość Wiśniewskiego to .......
bCyPejnL
xyz
2 tyg. temu
To stworzą "czwórkę" w czym problem?
Aga
2 tyg. temu
Swój swego pozna 😁
Murdoc
2 tyg. temu
Tak. Ma rację. To koniec trójki
fan
2 tyg. temu
znowu zmiana poglądów u Rudego
Haha
2 tyg. temu
Wiśnia ty lepiej zamilcz i tam sobie śpiewaj tatusiu...
ger
2 tyg. temu
Wojewódzkiego wyrzucono z Trójki z zarzutem że brał kase od zespołów za puszczanie ich muzyki, także tam było bagno już dawno.
...
Następna strona
bCyPejon