Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Michał Wiśniewski WBIJA SZPILĘ Kubie Wojewódzkiemu: "Największy sukces to dzieci, ale skąd TY możesz o tym wiedzieć"

251
Podziel się

Michał Wiśniewski poczuł się urażony po tym, jak Kuba Wojewódzki wytknął mu na wizji słabość do zawierania związków małżeńskich. Będzie drama?

Michał Wiśniewski WBIJA SZPILĘ Kubie Wojewódzkiemu: "Największy sukces to dzieci, ale skąd TY możesz o tym wiedzieć"
Michał Wiśniewski urażony przytykiem Kuby Wojewódzkiego (AKPA)
bEiSCOlN

Na początku roku Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Na świat przyszedł owoc miłości wokalisty Ich Troje i jego piątej żony, niejakiej Poli.

Nie da się nie zauważyć, że odkąd do grona Wiśniewskich dołączył mały Falco Amadeus, artysta z jeszcze większą intensywnością dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko zdjęciami najmłodszej pociechy, ale i wszystkich swoich dzieci. 48-latek coraz śmielej pokazuje także najnowszą ukochaną.

bEiSCOlP
Zobacz także: Michał Wiśniewski tańczy z dziećmi do swojego przeboju

Nic dziwnego, że Michał, który na każdym kroku podkreśla, jak ważna jest dla niego rodzina, poczuł się dotknięty ostatnim przytykiem Kuby Wojewódzkiego. Podczas ostatniego odcinka swojego show 57-latek nawiązał do czerwonowłosego piosenkarza, wytykając mu w wyjątkowo nieprzyjemny sposób jego słabość do zawierania związków małżeńskich.

Jest takie powiedzenie, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, to jest prawie że w show biznesie reguła, ona nie dotyczy oczywiście Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów i nie dotyczy niektórych księży - powiedział na wizji showman.

bEiSCOlV

Odnieść się do słów Wojewódzkiego nie omieszkał Wiśniewski. Urażony gwiazdor zamieścił na InstaStories fragment programu Kuby i napisał:

(...) Do historii przechodzą twórcy, wynalazcy, dyktatorzy, a nawet mordercy, ale ty? - zaczął.

Następnie podkreślił, jak ważną rolę odgrywają w jego życiu latorośle, wytykając starszemu koledze bezdzietność:

Największy sukces, jaki można odnieść to rodzina i dzieci, które cię szanują i kochają, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć? - zwraca się do Wojewódzkiego rodzinny wokalista i kontynuuje serię przytyków, wypominając Kubie jego "sukcesy":

bEiSCOlW

Może nie wszystkie sukcesy pamiętam, ale przypomnijcie mi, czy oprócz napie*dalania się z Ukrainek, chwalenia się jazdą 250 km/h, oblaniem colo-kwasem i nabijaniem się z osób powszechnie znanych za złotówki, zanotował jakieś sukcesy? - kwituje.

Jego oburzenie jest zrozumiałe?

bEiSCOlX
bEiSCOlY
bEiSCOmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(251)
chacha
miesiąc temu
W przypadku Wiśni to rzeczywiście dzieci to największy sukces.
Jakos
miesiąc temu
Spłodzić dzieci to nie jest sukces panie Michał. Dobrze je wychować - to jest sukces , a pan chyba zbyt dużo o tym procesie nie wie - przeskakując co rusz do innego gniazda
Tatuś
miesiąc temu
Wisniewski z ciebi taki sam ojciec jak z Wojewódzkiego, roznica polega na zabezpieczeniach...wszyskiectwoje dzieci wychowały się bez ojca przeważnie z nowymi partnerami twoich exibicjonoizm żon
bEiSCOmr
blue
miesiąc temu
Michał to rodziny patologiczne ze zgrają dzieci pewnie są ludźmi sukcesu :D
DEVIL
miesiąc temu
Buahahaha. Jego kochaś jeszcze nie mial OWULACJI
Najnowsze komentarze (251)
nicnieznacze
4 tyg. temu
wpiszcie "wojewodzki lody zatoka" i poszukajcie meme wsrod obrazkow
Ryszarda Bill...
miesiąc temu
Michał ma rację co do nabijania się z Ukrainek. Ale i jego kolega to się też nabijał z nich na spotkaniu z fanami... Ten co ma młodą żonę... Miał to spotkanie piętro niżej ode mnie i sobie drwił...
Jajek
miesiąc temu
Jaki ten nasz naród jest niewyatencjowany i niewyżyty ze wszystkiego;jak nie jeden zaczepi i podkręci to drugi doleje oliwy do ognia reagując,żenada.
Tulia
miesiąc temu
Czy to prawda, ze Wojewodzki nie ma polowy zebow? Dlatego sie szeroko nie usmiecha?? proteza podobno sprawia mu ból tak mówił gdy go przyparli do dr Murka
nie można tak
miesiąc temu
taki stary już Kuba a mówią na warszawce że i tak pójdzie siedzieć Na Białołęce już ponoć czekają na niego Szykują casting ale teraz na gang bang z jego udziałem jako kluczowego pacjenta kije od mioteł już ponoć wypolerowane :-)
Naomi
miesiąc temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
do Fid C
miesiąc temu
jak kuba umrze to wszyscy będą go rozbierać na kawałki i jednym z tych kawałków będzie jego maleńki siusiaczek -słownictwo oryginalne
Lina
miesiąc temu
Dziadek Kuba nigdy nie był resortowym dzieckiem, co go bardzo przybiło. Nie został wymieniony w książce o resortowych dzieciach, bo jego ojciec nie był prokuratorem jak to wszystkim wmawia, tylko nocnym stróżem. Żadna praca nie hańbi, ale dziecka stróża jednak żal.
bEiSCOmj
Buk
miesiąc temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu. "Pracowałem na Powązkach jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
Normalny
miesiąc temu
Wiśniewski po tylu latach obcowania w życiu publicznym powinien mieć wywalone na zaczepki jakiegoś Wojewódzkiego, tym bardziej, że ma muzyczne sukcesy,eurowizję itp powinien się cenić a nie dawać ciągle atencje jakimś błaznom.
Fid Castor
miesiąc temu
Znam Kubę od lat, bo tak się składa, że ciągle pracujemy razem. On dziennikarzuje, choć bez studiów jest, a ja po studiach zajmuję się ustawianiem sprzętu i nagłośnieniem i se chwalę. Nawet się zdarza, że przegadamy sporo czasu przed programem lub po pracy. Zaświadczam, że subtelny z niego facio i po prostu u nas nad Wisłą nie szanują faciów ,którzy jak łysieją to wskakują w perukę, a jak mają problem z poceniem stóp ,to nie noszą skarpetek, a protezę noszą jak zęby im wypadną ze starości, Kuba właśnie sobie włożył taką i skromniutkim uśmiechem pokrywa zażenowanie. Ja tam nic do Kuby nie mam, a nawet rozumiem, że chce być jeszcze mimo sześćdziesiątki na chodzie i robi co może, ale że to ma świadczyć o orientacji, to juz przesada i to spora. Ja lubię facetów , ale tylko do rozmowy i Kuba wyznał mi z małym zawstydzeniem, że to o czym marzy w czasie samotnych nocy, żeby się uspokoić po ciężkim dniu, to odstający brzuszek. Kuba, jak niektórzy wiedzą, w tym celu pije oranżade i głównie piwo prowadząc prywatną hodowlę swojej ciąży piwnej, co trochę przyprawia go o srom. I daje to rezultaty. Zwierzając mi się żartował, że płaski brzuchol to mają mięczaczki i słabiaczki -słownictwo oryginalne Kuby. A on chciałby trochę tak wyglądać jak Krzysztof Kononowicz, bo raz widział go bez tureckiego swetra i odleciał z podziwu. Dlatego autentycznie rozpacza, bo przecież młode dziołchy chcą mieć facetów z brzusiaczkiem -słownictwo oryginalne Kuby, a nie suchych wiatraków poniżej 95 kg wagi. aha, i jeszcze siusiaczka-słownictwo oryginalne- Kuba chciałby sobie przedłużyć, bo ma 4 cm we wzwodzie. Tak na moje oko to było ze 3 cm, ale mu nie mierzyłem, już bez przesady. ale wzwod miał, więc dajcie już spokój temu faciowi i nie gadajcie, że jest cioteczką albo że ma miękkiego do maczania w herbatce Drozdy, bo takie przykre słowa go ranią i o tym mi mówił, choć z trudem. Życzcie mu pękatego brzusia i siusiaczka dłuższego, polska gościnność tego wymaga i kulturalność.
Pogrom
miesiąc temu
Że Wojewódzki nie ma dzieci to dobrze, chociaż on nie rozsieje swoich paskudnych genów, jak to już niestety Wiśniewski zrobił.
Prawda
miesiąc temu
No, Misiek. "Największy sukces, jaki można odnieść to rodzina" - faktycznie, przecież on tych rodzin ma już kilka i sam z patologicznej pochodzi, więc jest ekspertem w temacie :D
yep
miesiąc temu
brawo michał
...
Następna strona
bEiSCOmL