Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Michał Wiśniewski ZABLOKOWAŁ Mandarynę na Instagramie! "Nie muszę o niej mówić, wystarczy, że ONA DUŻO MÓWI O MNIE"

141
Podziel się:

Od kilku dni trwa dość gorzka wymiana zdań między Michałem Wiśniewskim i Mandaryną, matką dwójki jego pociech. Zaczęło się od krytyki nowego utworu Marty, a skończyło na wyznaniu, że czerwonowłosy wokalista zablokował eksżonę na Instagramie. "Serio, bądźmy dorośli" - obrusza się.

Michał Wiśniewski ZABLOKOWAŁ Mandarynę na Instagramie! "Nie muszę o niej mówić, wystarczy, że ONA DUŻO MÓWI O MNIE"
Michał Wiśniewski i Mandaryna wymieniają "uprzejmości" na łamach mediów (AKPA)

Burzliwe życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest obiektem medialnego zainteresowania już od wielu lat. Obecnie czerwonowłosy piosenkarz układa sobie życie u boku piątej żony, a niedawno na świat przyszedł owoc ich miłości, syn imieniem Falco. Ich rodzinną sielankę możemy obserwować na Instagramie.

Szczęściem Michała Wiśniewskiego cieszą się też jego byłe partnerki, a wokalista wielokrotnie zapewniał, że ma z nimi bardzo dobry kontakt. Bywało jednak różnie, a od kilku dni trwa dość osobliwa wymiana zdań między liderem Ich Troje a jego drugą żoną. Zaczęło się niewinnie, bo od premiery nowej piosenki Mandaryny, która nie wzbudziła entuzjazmu Michała.

To wszystko jest poprawne, to wszystko fajne, ale to nie jest ta Mandaryna, którą ja znam ze sceny. Skoncentrowałbym się na tym, co robiła do tej pory, czyli duży show, królowa dance, którą była. Kontynuowałbym to i robiłbym glamour. Marta od tego odeszła i chce być bliżej ziemi - mówił w rozmowie z "Party".

Marta nie czekała długo i skomentowała słowa eksmałżonka w rozmowie z Pomponikiem. Jak twierdziła, krytyka ze strony Michała nie jest już czymś, co robi na niej wrażenie.

Ja już dawno poszłam w inną stronę. Nie uszczęśliwimy całego świata. Czemu mam puszczać Michałowi wszystko, co robię? Ja się rozwiodłam 15 lat temu! Nie wysyłam mu wszystkiego, co robię, ale nasza relacja jest bardzo poprawna. Nie rzucamy się sobie na szyję, ale chyba się lubimy - odpowiedziała.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Niedługo potem Marta znów naraziła się Michałowi po tym, jak skomentowała jego konflikt z Karoliną Pisarek. Modelka zarzucała wokaliście, że poza kamerami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" jest zupełnie inny, niż gdy trwają nagrania. Mandaryna przyznała, że jest w stanie dać temu wiarę.

Wszystko jest możliwe. Dlatego myślę, że każdy powinien robić swoje najlepiej, jak potrafi. Nie śledzę poczynań Karoliny i nie wiem o awanturze z Michałem. Ale wydaje mi się, że może być to możliwe - oceniła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Najwyraźniej to przelało czarę goryczy, bo od niedawna mówi się, że Michał zablokował Mandarynę na Instagramie. Media szybko więc rzuciły się do pytań o powody takiej decyzji, jednak Wiśniewski był dość tajemniczy i wypowiadał się przy tym o Marcie już dość nieprzyjemnie.

Bardzo się cieszę, że zadałaś mi to pytanie. Odsyłam do płyty "Trzynaście postulatów w sprawie miłości". Nie żyjemy na Facebookach. Żyjemy w rzeczywistości. Ja w ogóle nie zajmuję się moimi social mediami. Jeżeli dwójka dorosłych ludzi nie potrafi do siebie zadzwonić i jeszcze wypowiada się w formie typu "nie znam sprawy", no to serio, bądźmy dorośli. Ja jestem dorosłym chłopcem - skomentował ostro, wyraźnie nawiązując do wypowiedzi Marty o jego konflikcie z Karoliną.

Na tym jednak nie koniec, bo w rozmowie z reportem Pomponika wbił eksmałżonce kolejną szpilę.

Zajmijmy się sobą, nie żyjmy życiem innych. Ja nie muszę mówić o Mandarynie, wystarczy, że Mandaryna dużo mówi o mnie - skwitował.

Myślicie, że to najwyższy czas, aby sobie coś wyjaśnili?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
James
3 tyg. temu
Tyle lat minęło od Sopotu a ego Wiśni nadal nie pozwala mu żeby uznać Mandaryne za samodzielny byt istniejący poza jego karierą. Toksyczny człowiek
tynt
3 tyg. temu
No bo jeszcze by Mandaryna w przypływie szczerości parę słów prawdy o nim napiasała na tym Instagramie. Narcyzi nie lubią krytyki, lubią otaczać się dworem pochlebców, a za krytykę się mszczą.
Zdrówka
3 tyg. temu
Współczuję każdej kobiecie straumatyzowanej przez Michała Wiśniewskiego. Musiał im dużo krwi napsuć. Ale z drugiej strony, też musiały mieć ze sobą problem, że go chciały za meza
Nmk
3 tyg. temu
Gniew narcyza w pełnej krasie :)
Maja
3 tyg. temu
Problem o nic tak naprawdę...
Najnowsze komentarze (141)
DriNo
2 tyg. temu
Mandaryna nie ma w ogóle głosu a wręcz ma brzydki, ale to najładniejsza kobieta z jego żon i najważniejsza, bo przysięgania w kościele przed Bogiem a nie jak tamte tylko urząd cywilny😅😂..
Życie
2 tyg. temu
Rozumiem, że jego ego bardzo ucierpiało. Wylewa się to z każdego jego słowa. Kobieta nic takiego nie powiedziała. On zachowuje się jak duże dziecko.
Nnnnm
2 tyg. temu
Mógłby jiz zmienic ta czerwoną.peruke
stan33
3 tyg. temu
A kiedy sprawa za przekrety bankowe.
Kasia
3 tyg. temu
On jest straszny. Narcyz i manipulator. Dziwie się, że ktokolwiek go jeszcze zatrudnia. I jeszcze ocenia innych! Człowiek, który kompletnie nie potrafi śpiewać ma czelność tak dogłębnie wytykać błędy?! No ja przepraszam, ale to jest taki Dyzma estrady, pozer który pewnością siebie, tupetem i butą zapewnia sobie byt na bardzo wysokim poziomie. Masakra jakaś.
gość
3 tyg. temu
Nie przejmuj się oceną swojego ojca dzieci, byłaś i będziesz szczytem osiągnięć Michała Wiśniewskiego i jesteś wspaniałą matką - nie na odległość, kobietą i dzięki Bogu nie żoną, bo się nie da z tym Panem żyć.
Twoj nick
3 tyg. temu
Dorosły chłopiec to klasyczny oksymoron. Albo jesteś chłopcem, czyli dzieckiem, albo dorosłym.
obosz
3 tyg. temu
Śmieszne i tragiczne zarazem jest to, że każda kolejna żona wierzy, że już zawsze będzie tą jedyną.
Mini
3 tyg. temu
Dlaczego komentuje jej twórczość… czy to nie było gwoździem do trumny ich związku? Żenujący typ, krytykować to pierwszy, ale krytyki przyjąć to już nie potrafi.
997
3 tyg. temu
Co mnie obchodzi dno dzisiejszej kultury
Hrjkie
3 tyg. temu
I to mówi facet który jest na tyle dziecinny ze nie potrafi utrzymać związku dluzej niż trwa ważność kartu do bankomatu.
Olek
3 tyg. temu
Każdy teraz obarcza winą Wiśnię, który oczywiście nie był nigdy święty i sam się do tego przyznaje. Tylko skoro dla Mandaryny był taki zły, to czemu przez te 15 lat jej to nie przeszkadzało i w ostatnim czasie koncertowała z nim i występowała często jako support przed Ich Troje?
Phwh2
3 tyg. temu
Misiek, a jak tam Kasia Rotter? XD
Prawda
3 tyg. temu
Cytując piosenkę Wiśniewskiego, "tato nie pij, pójdź już spać" XD
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie