Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Milo Kurtis o nowym związku Kamila Sipowicza: "On ma prawo do szczęścia. Nikomu nic do tego"

76
Podziel się:

Milo Kurtis z Maanamu wspiera Kamila Sipowicza po śmierci Kory. "Zawsze, jak miałem kłopoty, wyciągała do mnie pomocną dłoń".

Milo Kurtis o nowym związku Kamila Sipowicza: "On ma prawo do szczęścia. Nikomu nic do tego"
Milo Kurtis wspomina Korę i komentuje nowy związek Kamila Sipowicza (AKPA)
bEKWSUrp

W lipcu 2018 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci Kory. Wokalistka Maanamu odeszła po długiej walce z nowotworem, mając 67 lat. Nazwisko gwiazdy wciąż często pojawia się jednak w mediach, głównie za sprawą jej męża, Kamila Sipowicza. Po śmierci żony mężczyzna stosunkowo szybko ułożył sobie życie u boku nowej ukochanej, przez co wciąż regularnie spływa na niego krytyka ze strony niektórych przyjaciół Kory.

8 czerwca Kora obchodziłaby 70. urodziny. Z tej okazji na warszawskich Bielanach oficjalnie odsłonięto nowy mural z podobizną wokalistki. W mediach nie mogło również zabraknąć wspomnień gwiazdy. Jeden z założycieli Maanamu, Milo Kurtis w rozmowie z Faktem powrócił pamięcią do początków kariery artystki w zespole. Okazuje się, że początkowo Olga Jackowska wcale nie paliła się do występów z grupą męża.

bEKWSUrr

Kora zawsze będzie bliska mojemu sercu. To była najbardziej energetyczna i prawdziwa wokalistka, która zaczęła w Polsce jako pierwsza z kobiet śpiewać energicznie rocka (...) Po raz pierwszy ją zobaczyłem, jak z Markiem Jackowskim przyjmowaliśmy ją do Maanamu. Nie bardzo chciała u nas śpiewać. Była jednak już żoną Marka i on, wykorzystując jej słabość i miłość do niego, namówił ją do tego. Okazało się strzałem w dziesiątkę - wspominał Kurtis.

Kurtis przyjaźnił się z Korą na długo po odejściu z Maanamu, aż do śmierci wokalistki w 2018 roku. Muzyk zapewnił, że zawsze mógł liczyć na Jackowską. Po dziś dzień przyjaźni się także z jej mężem, Kamilem Sipowiczem.

bEKWSUrx

(...) Zawsze, jak miałem kłopoty, wyciągała do mnie pomocną dłoń. Kontakt z Kamilem Sipowiczem też przetrwał. Bez wahania zgodził się być moim gościem w radiowej audycji w dniu 70. urodzin Kory - przyznał.

Kurtis zapewnił również, że nie ma nic przeciwko nowemu związkowi Kamila Sipowicza. Jego zdaniem mąż Kory ma pełne prawo do ułożenia sobie życia i nikt nie powinien tego kwestionować, a tym bardziej krytykować postępowania 67-latka.

W ogóle się tym nie interesuję. Nikomu nic do tego, z kim jest Kamil. On ma prawo do szczęścia i nikomu go osądzać i o nim nieprzychylnie plotkować. Fani Kory ani ktokolwiek nie może się wtrącać do jego prywatnego życia i je osądzać i hejtować. Ja jestem daleki od tych wszystkich internetowych komentarzy i przepychanek i wszystkim to polecam - stwierdził.

bEKWSUry

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKWSUrz
bEKWSUrS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Libertine
5 miesięcy temu
Kogo obchodzi związek Sipowicza?Dalszy lans na artystce ,bez której nie byłoby tych panów?Po co to znowu odgrzewac?
Klałn
5 miesięcy temu
Faceci zawsze się szybko pocieszają...
Gok
5 miesięcy temu
Każdy ma prawo do nowego związku. Co ma niby, do końca życia płakać nad grobem? Żałoba mija, pamięć zostaje, a życie toczy się dalej
bEKWSUrT
Tak
5 miesięcy temu
Pani kora nie żyje 3 lata wiec i tak szybciej się za robotę wziął Bieniuk który pół roku po śmierci paradował z nowa wybranka, której zrobił dziecko , śmiem twierdzić, że skoro pół roku po śmierci oficjalnie sie pokazywali razem ,to spotykali się zanim Pani Ania umarła, ten przynajmniej odczekał odpowiednio przyzwoicie .
Jasio
5 miesięcy temu
Sprzedam opony muzgowe
Najnowsze komentarze (76)
ewa12
5 miesięcy temu
Zarówno rodzina jak i przyjaciele mają prawo wyrazić swoją opinie . Przestańcie wszystko nazywać hejtem
Komentator
5 miesięcy temu
po co te debilizmy?? Kora nie zyje od lat. co? facet ma siedziec i plakac?? ludzie zaczynacie wariowac!
Lidka
5 miesięcy temu
Tylko baby są wierne,zamiast od razu wskoczyć innemu do lozka?! zależy oczywiście od człowieka,ale wiadomo że życie samotnie jest b,smutne
jacekk
5 miesięcy temu
Czy te włosy są przyczepione do kapelusza, czy zakłada je osobno?
Miki
5 miesięcy temu
Obaj panowie tak urodziwi, że tylko desperatki mają okazje upolować.
Apollo👍
5 miesięcy temu
Tak faceci się szybko pocieszają przykładem Doda 😂😂😂😂😂😂🤑😂😂
Sorry ale
5 miesięcy temu
temu Sipowiczowi strasznie jedzie z kopary. Więc ew.partnerka lub partner musieliby mieć trwały covid z utratą węchu na zawsze.
Kora
5 miesięcy temu
fajna była, jako artystka oczywiście, osobiście nie znałam...
bEKWSUrL
Qwerty
5 miesięcy temu
Są tylko 2 osoby na świecie, które maja coś przeciw nowej dziewczynie Kamila Sipowicza a mianowicie Pudelek i Profesor Środzina.
GOŚĆ
5 miesięcy temu
OBAJ PANOWIE CUDNEJ URODY.
mix
5 miesięcy temu
Sipowicz miał 64 lata gdy Kora umarła. On nie ma czasu na długą żałobę.
PaniZofia
5 miesięcy temu
Nie lubie madrali Sipowicza, ale przeciez ma prawo do zycia, do szczescia. Jak kazdy czlowiek.
Zosia
5 miesięcy temu
Na co zlapal dziewczyne?! Taki nieciekawy wrecz odpychajacy facet, nigdy nie moglam zrozumiec wyboru Kory.
Alfa2021
5 miesięcy temu
Życzę wszystkiego najlepszego. Życie jest tylko jedno i warto z niego czerpać radość mimo utraty ukochanej osoby. O tej osobie i tak nigdy się nie zapomni. Na każdym kroku jesteśmy poddawani ocenie i nie każdemu takie postępowanie będzie się podobać. Trudno. Przeżyją.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKWSUsE
bEKWSUsF
bEKWSUsG
bEKWSUsH
bEKWSUsI
bEKWSUsn