Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Miriam Shaded wymienia ZALETY pandemii koronawirusa: "Zmniejszy się problem związany ze STARZEJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWEM"

477
Podziel się:

Kontrowersyjna działaczka społeczna podzieliła się też swoją teorią spiskową, jakoby w przyszłości miałoby się wycofać gotówkę oraz karty płatnicze i wszczepić ludziom specjalne czipy, co w rezultacie "ograniczyłoby naszą wolność". Przesada?

Miriam Shaded wymienia ZALETY pandemii koronawirusa: "Zmniejszy się problem związany ze STARZEJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWEM"
Miriam Shaded (East News, East News)

Choć sama jest córką Syryjczyka, Miriam Shaded dała się poznać w mediach jako gorliwa przeciwniczka islamu i przyjmowania migrantów do Europy. Aby zaistnieć ze swoimi poglądami w przestrzeni publicznej, zdecydowała się nawet swego czasu połączyć siły z Januszem Korwin-Mikkem i wystartowała w wyborach do Sejmu jako kandydatka z ramienia partii KORWIN, której przewodził kontrowersyjny polityk.

Znana entuzjastka wygłaszania mocno dyskusyjnych opinii nie mogła odpuścić sobie dorzucenia swoich pięciu groszy w temacie pandemii koronawirusa, która jest aktualnie tematem numer jeden na całym świecie. W facebookowym wpisie żądna uwagi 33-latka postanowiła wskazać kilka zalet płynących ze śmiercionośnej plagi, w wyniku której do tej pory zginęło na świecie zginęło ponad 6 tysięcy ludzi. Okazuje się, że - zdaniem Miriam - koronawirus spowoduje selekcję naturalną, dzięki czemu "zmniejszy się problem związany ze starzejącym się społeczeństwem".

Zobacz także: Shaded ostro o muzułmanach w TVP Info

W tej całej pandemii można zauważyć parę plusów:

1. Pojawią się kwarantannodzieciątka (baby boom)

2. Zmniejszy się problem związany ze starzejącym się społeczeństwem (podkreślam, że nie cieszy mnie ten fakt i odnosi się to bardziej do pkt 1)

3. Państwa skoncentrowane na przeciwdziałaniu pandemii nie będą szły na wojnę, mając inne problemy na głowie.

Elokwentna działaczka społeczna podzieliła się również swoją teorią spiskową, przestrzegając przed ograniczeniem wolności płynącym z wycofania gotówki. Zdaniem Shaded, niebawem ludziom zostaną wszczepione specjalne chipy, które będą umożliwiały płacenie bez ryzyka przenoszenia zarazków.


Jednak tez pojawia się parę zagrożeń dla naszej wolności, o których możemy nie zdawać sobie sprawy:

1. Będą próbowali wprowadzić obrót bezgotówkowy

2. Jak wyeliminują gotówkę, to będą również próbowali karty płatnicze...

3. A jak pozbędą się i jednego i drugiego to każą nam wprowadzać chipy w ciało z uwagi na możliwość przenoszenie zarazków na innych formach płatności.

Tym razem przesadziła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(477)
Człowiek
3 lata temu
Młodość to żaden atut ,szybko mija ale pusta głowa to już problem.
gość
3 lata temu
Coż, mozna mieć nadzieję, że w pierwszym rzucie wirus usunie idiotów
mery
3 lata temu
Ty też będziesz już niedługo stara
motti
3 lata temu
a co z jej psychopatycznym partnerem anglikiem bo chyba juz opuścił więzienie?
maind
3 lata temu
Niezgrabnie to wypisala , "zalety" , no cos takiego !!! Ale niektore sprawy moga sie naprawde rychlo wydarzyc... Nie ma podobno przypadkow !
Najnowsze komentarze (477)
koneser
2 lata temu
Miriam ma piękne nogi i stopy, ale to dość naiwna dziewucha.
gosc
3 lata temu
no tak najlepiej niech wszyscy powyzej 60siatki umra albo lepiej i problem z glowy,co za pustak,jakby jej matka ojciec umarli to ciekawe czy by tak kozaczyla
Ach
3 lata temu
Jej głupota poraża
Gość
3 lata temu
Matko czytajcie ze zrozumieniem. Ona nie pisze nagłówku tylko pudelek. Stwierdza fakt ze niektóre rządy mogą chcieć tego by rent i emerytur nie wypłacać.
Lolo1962
3 lata temu
Uroda przemija a pustego lba nie da się napełnić. Może ją tęż złapie to zobaczymy jak puatostan będzie wtedy sìe wypowiadał.
Ela M
3 lata temu
Dziwią mnie takie wpisy?! Czy ta panna nie ma rodziców, albo starzejących się dziadków. I co ? Jak umrą to powie ( ot tak ) , że to naturalna selekcja. Przerażają mnie tacy ludzie, z takimi poglądami . OKROPNOŚĆ .
Arek
3 lata temu
Czyli już nie będzie pod sklepem "kierowniku poratuj 2zł" albo "mogę odwieźć wózek?" Sory stary ale mam chipa
Nick
3 lata temu
Za ten komentarz powinna Pani zasiąść w sądzie.. Ludzie starsi, mają prawo, aby godnie żyć na starość.. Wstrętne i chamskie z Pani strony.. Powinna się Pani za to wstydzic.
Gość
3 lata temu
I jeszcze jedno przestań pani tyle ćpać, polecam skonsultować się z jakimś dobrym psychiatrą żeby skierował na badania i na oddział szpitala psychiatrycznego bo jesteś pani poważnie chora i masz pani poważne zaburzenia psychiczne
Gość
3 lata temu
Widać że inteligencją to pani nie błyszczy, ale wiadomo co młode i zbyt piękne i zadufane w sobie, to dzisiaj pusto w głowie, kompromitacja
Gość
3 lata temu
Sama może pani działaczko wszczepić sobie taki chip najlepiej w głowe żeby pani zmądrzała, ja ani nikt nie mamy zamiaru nic sobie wszczepiać
katrinka
3 lata temu
Czyżby młoda konkurencja orlicy Ogórek????
Bart
3 lata temu
Pusty łeb
zed
3 lata temu
Polaki już oburzone, ale to dlatego ze większość w pegieerze czytać ze zrozumieniem się nie nauczyła, a druga część też nie bo w kopalniach za ciemno na czytanie. Ten opis przyszłości, jest tak samo prawdopodobny jak każdy inny scenariusz. Nagle fani NWO jakby zmaleli, ale jak to mówią uważaj czego pragniesz bo możesz to dostać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie