Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Narzeczony zamordowanej Gabby Petito NIE ŻYJE! Znaleziono ciało Briana Laundriego

115
Podziel się:

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami podejrzany o pozbawienie życia swojej partnerki Brian Laundrie został odnaleziony przez agentów FBI. Czy sprawa tajemniczej zbrodni nareszcie znajdzie swój finał?

Narzeczony zamordowanej Gabby Petito NIE ŻYJE! Znaleziono ciało Briana Laundriego
Ciało Briana Laundrie odnalezione (fot. Instagram)

Tak jak się spodziewano, odnalezione przez służby w rezerwacie Carlton ciało należało do Briana Laundrie - zamieszanego w sprawę głośnego morderstwa Gabby Petitio 23-latka. FBI podało do wiadomości, że służbom udało się zidentyfikować szczątki na podstawie uzębienia. Przypomnijmy, że niedaleko miejsca, w którym spoczywało ciało znaleziono rzeczy prywatne należące do Laundriego, co naprowadziło policjantów na trop. Wcześniej teren ten znajdował się pod wodą.

Dokładnie miesiąc temu odnaleziono ciało partnerki Laundriego - 22-letniej Gabby Petitio, która nie wróciła do domu z ich wspólnej podróży po Stanach. Ostatni raz z rodziną skontaktowała się w okolicach 25 sierpnia. 1 września Laundrie sam wrócił do rodzinnego domu, z którego uciekł dwa tygodnie później, gdy już cały świat zaczął zastanawiać się, co stało się z Gabby.

Zobacz także: Śmierć 18-latki w Kamieniu Pomorskim. Bezkompromisowy głos z obozu Ziobry

Autopsja wykazała, że dziewczyna została uduszona, a jej ciało odkryto dopiero parę tygodni po jej śmierci. Laundrie przez ostatni miesiąc był poszukiwany przez policję.

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Dfgffd
3 miesiące temu
Nie mogli się poprostu rozstać? Każde poszłoby w swoją stronę i dwa młode życia zostałyby ocalone. Nie rozumiem ludzi tkwiących w toksycznych relacjach
fejk
3 miesiące temu
no i zobaczcie teraz różnicę świata rzeczywistego i instagramowego….
&&&&
3 miesiące temu
Smutny i tragiczny koniec amerykańskiej bajki o "miłości" i przygodach! Prawdziwego uczucia tu nie było, jedynie chore wyobrażenie o nim.......
Aaaaaaa
3 miesiące temu
Coś mi tu śmierdzi..
nnnaaattiiii
3 miesiące temu
A czemu na podstawie uzębienia, a nie badań genetycznych? Łatwiej udawać, że to on? Śmierdzi ta cała sprawa na kilometr.
Najnowsze komentarze (115)
:--(
3 miesiące temu
Szkoda ... Wielka tragedia ... Młodzi, piękni, zakochani ... Co było nie tak?
Ha, ha
3 miesiące temu
Tak. I po pięciu tygodniach ciało uległo takiemu rozkładowi, że identyfikacja tylko po uzębieniu...
Dsf
3 miesiące temu
Znaleziono szczątki nie ciało
Molly
3 miesiące temu
No i git. Maltretował i zabił swoja dziewczynę. Mam nadzieje, ze cierpiał. Życze tego samego każdemu dziadowi, ktory ma wieksze piesci niż fiu utka.
Gosc
3 miesiące temu
Kolejny raz spotkali sie w tym życiu by naprawić stare błędy i prawie sie udalo jednak znowu ktoś nie zapanował nad emocjami wiec w przyszłym życiu znowu sie spotkaja by naprawić swe błędny i tak do skutku. TAK naprawdę nigdy nie umieramy nasza świadomość przechodzi z jednego ciała do drugiego , a w każdym następnym korzysta z nauk poprzednich żyć. TO MY sami wybieramy rodziców czas i miejsce odrodzenia , a także czas i rodzaj śmierci i tak naprawdę nikt nie jest winien niczemu w naszym życiu. inni ludzie to aktorzy którzy graja w naszym przedstawieniu by nam pomoc zrozumieć prawdę o sobie. W życiu człowieka zapominamy o tym by nasze starania były prawdziwe.
Buba
3 miesiące temu
Cicho spece od wszystkiego!!!
Gosc
3 miesiące temu
Nie FBI znalazlo szczatki tylko rodzice
Mój nick
3 miesiące temu
Obrotnica ci rodzice. Tak szybko wszystko zorganizować. Bo chyba nie wierzycie, że to on?
kika
3 miesiące temu
okazalo sie ,ze to nie gra i maja tylko jedno zycie
Sebol
3 miesiące temu
To są te Instagramowe słodziaki a w życiu codziennym przeważnie jest smutno i strasznie!!!
Ewa
3 miesiące temu
Dlaczego szczątki? Coś więcej na ten temat... Dziwne to wwszystko. Pełen fran.
Justyna
3 miesiące temu
Nie znam i nie wiem o co chodzi??
ines
3 miesiące temu
medialne milosci i tak sie koncza
Tusee
3 miesiące temu
Zostali wybrani i oboje żyją.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie