Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Natalia Klimas wciąż egzaltuje się ślubem Lary Gessler i Piotra Szeląga: "BYŁO ELEGANCKO I BEZPRETENSJONALNIE"

115
Podziel się:

Znana celebrytka i przyjaciółka innych celebrytek, Natalia Klimas, po tygodniu od drugiego (trzeciego) ślubu Lary Gessler wciąż rozpamiętuje miniony weekend. "Nie w pięknym miejscu czy wybornym szampanie taka siła".

Natalia Klimas wciąż egzaltuje się ślubem Lary Gessler i Piotra Szeląga: "BYŁO ELEGANCKO I BEZPRETENSJONALNIE"
Natalia Klimas wciąż egzaltuje się ślubem Lary Gessler i Piotra Szeląga (AKPA, Instagram)

W miniony weekend w Zakopanem odbył się drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga, a trzeci ślub Lary w ogóle. Tym razem córka Magdy Gessler postanowiła wyjść za mąż na tle ośnieżonych stoków, strojów narciarskich z lat 80. i zakopiańskiego białego misia. Zaproszeni na spęd znani przyjaciele państwa młodych ochoczo przyłączyli się do świętowania, relacjonując wszystko na Instagramie.

Wygląda na to, że weselny weekend był naprawdę niezapomniany, przynajmniej dla Natalii Klimas, która wciąż żyje pod jego wrażeniem, o czym napisała, a jakże, na Instagramie. Córka projektantki Teresy Klimas i koleżanka innych celebrytek na początek zachwyca się dekoracjami, jakie zastała w Zakopanem:

Dziś jest czwartek, jesteśmy w Warszawie - zaczyna reportersko Natalia, by przejść do poetyckich opisów: Stoję przy oknie i patrzę na wianek z zielonych gałązek i białej gipsówki. Na ślubie Lary i Piotra, w zeszły weekend, takie wianki zdobiły okna i stoły. Wszędzie biel i zieleń. Patrzę na te drobne białe kwiatki i przypomina mi się wesele. Tak mi się ciepło robi na to wspomnienie.

Zobacz także: Zosia Ślotała i Natalia Klimas na wspólnych zakupach!

Do egzaltowanego opisu Natalia dołączyła krótkie wideo, na którym uchwyciła najważniejsze momenty uroczystości: pannę młodą w koronkowym welonie, picie cytrynówki na śniegu oraz siebie pląsającą po korytarzu. Nie zabrakło też wspomnienia, że ceremonia była "zaślubieniem dusz", a "do kobierca Larę zaprowadzili dwaj bracia, Tadeusz i Mikołaj". Natalia Klimas, podbudowana tym widokiem, stwierdza, że było elegancko, ale... bezpretensjonalnie:

(...) Było wyjątkowo i elegancko, a bezpretensjonalnie jednocześnie. Spędziliśmy wszyscy wieczór, jeden z najbardziej niezapomnianych w naszych życiach, jestem o tym przekonana. (...) Nie w pięknym miejscu czy wybornym szampanie taka siła. Taka siła może być tylko w ludziach. A takich ludzi gromadzą przy sobie Lara i Piotr. Ciekawych i mądrych, ale przede wszystkim dobrych i serdecznych. Po raz setny przysięgam sobie, że nie będę tracić ani sekundy życia na ludzi, którzy nie sprawiają, że czuje się tak jak w miniony weekend. Pełna miłości i przeszczęśliwa - konstatuje instagramowe wzruszenia Natalia.

Na koniec porywającego wpisu Klimas podziękowała oczywiście swoim znanym i bogatym znajomym, że dzięki nim mogła tak bezpretensjonalnie się bawić.

To, co czuliśmy tam wszyscy, jak sądzę, połączyło nas na zawsze. Dziękuję tym, którzy tam byli, którzy sprawili, że ten świat czasem nie najłatwiejszy do kochania, jest jednak wspaniały, a ludzie warci miłości i oddania. Laro, Piotrze, kocham Was. Ale Wy wiecie - spuentowała.

Też uważacie, że było "bezpretensjonalnie"?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Pozdrawiam
5 miesięcy temu
Było bardzo pretensjonalnie, Natalio. Grupa snobów, towarzystwo wzajemnej adoracji co nawet nie stało koło szczerości bawi się w stylizowanej na lata 80 - te imprezie. Bardziej pretensjonalnie nie da się.
Elomelo
5 miesięcy temu
Powiem tak, już na jednym ślubie Lary byliśmy. W lesie, pod drzewami, tez było bogato i egzaltowanie, goście tańczyli na trawie i *uja z tego wyszło :) Barman poszedł w odstawke i teraz jest prawnik- mandolinista. Także hamuj konie, Natalka
Mnie śmieszy
5 miesięcy temu
Doczekaliśmy się towarzyskich śmietanek na miarę III RP - córki Zborowskiego, córki Klimas, córki Gessler, córki Frycza, żony Rubika, byłej dziewczyny Szyco-Haidara, byłego męża Jabłczyńskiej, siostry Bohosiewicz itp, itd. xD
🦄🦄🦄
5 miesięcy temu
My tez długo ekscytujemy się imprezami i wydarzeniami życiowym, ale tylko w gronie przyjaciół bo nas nikt nie zna 😉🤷🏻‍♀️ Wodę mineralna, gazową, sponsora imprezy pije na codzień bo mnie trać 🥂🍾
Bmx
5 miesięcy temu
Wy wiecie co oznacza slowo egzaltacja?
Najnowsze komentarze (115)
🤔🤔🤔
5 miesięcy temu
o czym ? o kim jest ten.....artykul????????
Ika
5 miesięcy temu
Serio oni tylko pili czy coś przy okazji jarali? Dajcie znać co też spróbujemy 😉
Sztos !
5 miesięcy temu
Personel sprzątający potwierdził , że Natalia nie używa berła w ubikacji .
Gościu
5 miesięcy temu
Niech się Klimas wreszcie czymś zajmie a nie wypisuje grafomańskie brednie.
Madzia
5 miesięcy temu
Natalia bo zaraz popuścisz... Wyluzuj
Martyna
5 miesięcy temu
Chyba ekscytuje a nie egzaltuje
RETTTYYYY
5 miesięcy temu
kiedy rozwód?
sami
5 miesięcy temu
Się czepiacie, super to wyglądało, bawili się świetnie. Fajnie, że się przyjaźnią..masz rację Natalia, nie warto tracić czasu na ludzi, z którymi nie czujemy się dobrze.
aaaaaaaa
5 miesięcy temu
szczerze? to sądziłam,ze ona jest madrzejsza. ale jak pokazuje jakie ma koleznaki to udowadnia jaka jest płytka. gdyby nie hajs matki i nazwisko nikt by z nia nie gadał
Gość
5 miesięcy temu
No ŻENUA ten wasz poziom rzetelności dziennikarskiej. DNO i SZUWARY. Jej matka to projektantka JOANNA KLIMAS a nie Teresa. Jest tez projektantka Teresa KOPIAS ale to ktoś zupełnie inny. Nawet wam się w Google nie chce sprawdzić.
Lol
5 miesięcy temu
Pani Klimas taka rozegzaltowana w podzięce za zaproszenie? Bo nie rozumiem ckliwego wpisu.
Nowadiol
5 miesięcy temu
Nie bardzo jarzę, czy to był ślub czy porozumienie dusz? na kobiercu czy pod hupą? Ktoś, coś?
Kokos
5 miesięcy temu
"Do kobierca poprowadzili ją bracia" Buahahaaa...pani Klimas odleciała ze swoją"polszczyzną"
ella
5 miesięcy temu
oj, oj, ale wchodzenie w ..... tyle słodyczy aż do wymiotów :-)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie