Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Pielgrzym Maciej Musiał wędruje Drogą św. Jakuba. Internautka: "Taki normalny, nie gwiazdorzy. ROBI TO, CO KOCHA" (FOTO)

162
Podziel się

Fanom aktora zaimponował fakt, że 25-latek udał się w podróż do Portugalii, "wyposażony" jedynie w sam plecak. Też jesteście pod wrażeniem?

Pielgrzym Maciej Musiał wędruje Drogą św. Jakuba. Internautka: "Taki normalny, nie gwiazdorzy. ROBI TO, CO KOCHA" (FOTO)
Pielgrzymka Macieja Musiała (Instagram)
bDgQNKbV

Trzeba przyznać, że Maciej Musiał nie jest typowym celebrytą młodego pokolenia, który dzień w dzień zaciekle walczy o lajki, nie odpuszczając sobie przy tym żadnej okazji do pozowania na ściance. W przeciwieństwie do kolegów z branży, aktor Rodzinki.pl odpuścił sobie nadmierne epatowanie swoim życiem osobistym w sieci, nie wykorzystując w pełni swojego "medialnego potencjału". Nie oznacza to jednak, że nie lubi obracać się w gronie znanych i lubianych: 25-latek może pochwalić się szerokimi znajomościami w przemyśle rozrywkowym, chętnie spotykając się na mieście z różnej maści celebrytami. Jedną z nich jest między innymi Julia Wieniawa, z którą jakiś czas temu Maciek "uderzył w tango", tym samym wywołując lawinę plotek.

Tym, co odróżnia Maćka od reszty popularnych rówieśników, jest fakt, że nie kryje się ze swoją wiarą, a wręcz przeciwnie: często podkreśla, jak ważną rolę odgrywa w jego życiu. Musiał twierdzi, że to właśnie Bóg sprawił, iż nie odbiła mu sodówka do głowy, dzięki czemu - pomimo kolejnych sukcesów na koncie - udało mu się pozostać "normalnym" i zachować równowagę psychiczną.

bDgQNKbX

Maciej Musiał o "Wiedźminie": "Henry Cavill jest piękny!"

W złapaniu dystansu gwiazdorowi pomagają podróże. Tym razem serialowy Tomek postanowił wybrać się aż do Portugalii, gdzie udał się na pielgrzymkę słynną Drogą św. Jakuba prowadzącą aż do Hiszpanii. Na serii zdjęć i nagrań udostępnionych przez Maćka widzimy go z wielkim plecakiem, maszerującym wśród pięknych krajobrazów.

CAMINO Portugalia - Hiszpania - napisał Maciek.

bDgQNKcd

Jako że warszawiak może pochwalić się sporym gronem fanów, pod postem szybko pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci nie kryli swojego zachwytu nad "kompletnym brakiem gwiazdorstwa" Musiała.

"Piękny jesteś na tej pielgrzymce", "Właśnie za to cię uwielbiam! Taki normalny, nie gwiazdorzy, robi to, co kocha", "Ogromny szacunek! Bardzo mi zaimponowałeś" - pisali.

Wam też zaimponował?

bDgQNKce
bDgQNKcf
bDgQNKcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Ola
miesiąc temu
To najwspanialsza trasa do przebycia,bardzo wymagająca,ale dotarcie do celu to piękne przeżycie.Każdemu polecam.
Aga
miesiąc temu
I o co Wam chodzi? O to żeby wyśmiać wiarę? Bo nie rozumiem
.......
miesiąc temu
Sprawia wrażenie normalnego
bDgQNKcz
Ala000
miesiąc temu
To jest moje marzenie. Brawa za odwagę dla niego :) trzymam kciuki
Karo
miesiąc temu
No i spoko :)
Najnowsze komentarze (162)
Hela
miesiąc temu
I super.Oby tak dalej.Podziwiam.
Mio
miesiąc temu
Myślę że oprócz plecaka wziął jeszcze złotą kartę kredytową.
ggk
miesiąc temu
i kartę kredytową
Kazik
miesiąc temu
Coś mi tu nie pasuje. Ściema
sceptic
miesiąc temu
Nie do Portugalii tylko do Hiszpanii - Santiago de Compostela (miejsce docelowe) jest w Hiszpanii. Jeśli idzie z Portugalii to nie wyczyn - od granicy z Portugalią ma koło 100 kilometrów. Prawdziwy szlak wiedzie z Francji - trzeba przejść całą północną Hiszpanię - to jest coś, a nie pół Galicji.
Hdgfj
miesiąc temu
Pic na wode. Pielgrzym na Camino jest zmeczony i caly dobytek ma na plecach. W jego przypadku bagaz, (a moze i on sam) jedzie samochodem. Ptawdziwe Camino to pot i bable na nogach. I zadne hotele tylko alberques.
snajper
miesiąc temu
myślałem, że pielgrzymka to osobiste, wewnętrzne przeżycie. Widać się myliłem to pozowanie do zdjęć.
lol
miesiąc temu
zenada kogo to obchodzi ? zas reklama
bDgQNKcr
polonistka
miesiąc temu
A ta damska nóżka, to też w ramach pielgrzymki ?
antyfan
miesiąc temu
Jeśli idzie w ramach pielgrzymki, to super i przyklaskuję. Mam nadzieję, że nie jest to trasa dla likeów.
online
miesiąc temu
Miał Wybór!! Mógł bez maski iść do IKEA a póżniej nagrać film że go nie wpuścili!!!
AHA
miesiąc temu
Byłeś. Jesteś. Będziesz. SZCZĘŚLIWY
Zeblaze
miesiąc temu
Przecież to ustawka. Jedzie klimatyzowanym samochodem, sypia w hotelach z klimatyzacją, prysznicem, jedzeniem i alkoholem. To ma być pielgrzymka?!?!?!? Ogolony, wyprasowane ubrania, rumiany i najedzony!!!! Niech spróbuje spać w domach pielgrzyma i na własnych nogach iść 30-40km dziennie. Cały dobytek na swoim garbie nosić. Zobaczymy jakie będzie miał zdjęcia!!! Byłem, chodziłem i wiem co to znaczy cały dzień w drodze i na nogach!!!
Karrrr
miesiąc temu
Pielgrzymka? Przecież kościół nie akceptuje takich ludzi jak on. Przez jednych nazywanych ideologią przez innych LGBT.
...
Następna strona
bDgQNKcT