Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Pielgrzym Maciej Musiał wędruje Drogą św. Jakuba. Internautka: "Taki normalny, nie gwiazdorzy. ROBI TO, CO KOCHA" (FOTO)

162
Podziel się

Fanom aktora zaimponował fakt, że 25-latek udał się w podróż do Portugalii, "wyposażony" jedynie w sam plecak. Też jesteście pod wrażeniem?

Pielgrzym Maciej Musiał wędruje Drogą św. Jakuba. Internautka: "Taki normalny, nie gwiazdorzy. ROBI TO, CO KOCHA" (FOTO)
Pielgrzymka Macieja Musiała (Instagram)
bDnUEgER

Trzeba przyznać, że Maciej Musiał nie jest typowym celebrytą młodego pokolenia, który dzień w dzień zaciekle walczy o lajki, nie odpuszczając sobie przy tym żadnej okazji do pozowania na ściance. W przeciwieństwie do kolegów z branży, aktor Rodzinki.pl odpuścił sobie nadmierne epatowanie swoim życiem osobistym w sieci, nie wykorzystując w pełni swojego "medialnego potencjału". Nie oznacza to jednak, że nie lubi obracać się w gronie znanych i lubianych: 25-latek może pochwalić się szerokimi znajomościami w przemyśle rozrywkowym, chętnie spotykając się na mieście z różnej maści celebrytami. Jedną z nich jest między innymi Julia Wieniawa, z którą jakiś czas temu Maciek "uderzył w tango", tym samym wywołując lawinę plotek.

Tym, co odróżnia Maćka od reszty popularnych rówieśników, jest fakt, że nie kryje się ze swoją wiarą, a wręcz przeciwnie: często podkreśla, jak ważną rolę odgrywa w jego życiu. Musiał twierdzi, że to właśnie Bóg sprawił, iż nie odbiła mu sodówka do głowy, dzięki czemu - pomimo kolejnych sukcesów na koncie - udało mu się pozostać "normalnym" i zachować równowagę psychiczną.

bDnUEgET
Zobacz także: Maciej Musiał o "Wiedźminie": "Henry Cavill jest piękny!"

W złapaniu dystansu gwiazdorowi pomagają podróże. Tym razem serialowy Tomek postanowił wybrać się aż do Portugalii, gdzie udał się na pielgrzymkę słynną Drogą św. Jakuba prowadzącą aż do Hiszpanii. Na serii zdjęć i nagrań udostępnionych przez Maćka widzimy go z wielkim plecakiem, maszerującym wśród pięknych krajobrazów.

bDnUEgEZ

CAMINO Portugalia - Hiszpania - napisał Maciek.

Jako że warszawiak może pochwalić się sporym gronem fanów, pod postem szybko pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci nie kryli swojego zachwytu nad "kompletnym brakiem gwiazdorstwa" Musiała.

"Piękny jesteś na tej pielgrzymce", "Właśnie za to cię uwielbiam! Taki normalny, nie gwiazdorzy, robi to, co kocha", "Ogromny szacunek! Bardzo mi zaimponowałeś" - pisali.

Wam też zaimponował?

bDnUEgFa
bDnUEgFb
bDnUEgFc
bDnUEgFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Ola
3 miesiące temu
To najwspanialsza trasa do przebycia,bardzo wymagająca,ale dotarcie do celu to piękne przeżycie.Każdemu polecam.
Aga
3 miesiące temu
I o co Wam chodzi? O to żeby wyśmiać wiarę? Bo nie rozumiem
.......
3 miesiące temu
Sprawia wrażenie normalnego
bDnUEgFv
Ala000
3 miesiące temu
To jest moje marzenie. Brawa za odwagę dla niego :) trzymam kciuki
Karo
3 miesiące temu
No i spoko :)
Najnowsze komentarze (162)
Hela
2 miesiące temu
I super.Oby tak dalej.Podziwiam.
Mio
2 miesiące temu
Myślę że oprócz plecaka wziął jeszcze złotą kartę kredytową.
ggk
2 miesiące temu
i kartę kredytową
Kazik
2 miesiące temu
Coś mi tu nie pasuje. Ściema
sceptic
2 miesiące temu
Nie do Portugalii tylko do Hiszpanii - Santiago de Compostela (miejsce docelowe) jest w Hiszpanii. Jeśli idzie z Portugalii to nie wyczyn - od granicy z Portugalią ma koło 100 kilometrów. Prawdziwy szlak wiedzie z Francji - trzeba przejść całą północną Hiszpanię - to jest coś, a nie pół Galicji.
Hdgfj
2 miesiące temu
Pic na wode. Pielgrzym na Camino jest zmeczony i caly dobytek ma na plecach. W jego przypadku bagaz, (a moze i on sam) jedzie samochodem. Ptawdziwe Camino to pot i bable na nogach. I zadne hotele tylko alberques.
snajper
2 miesiące temu
myślałem, że pielgrzymka to osobiste, wewnętrzne przeżycie. Widać się myliłem to pozowanie do zdjęć.
lol
2 miesiące temu
zenada kogo to obchodzi ? zas reklama
bDnUEgFn
polonistka
2 miesiące temu
A ta damska nóżka, to też w ramach pielgrzymki ?
antyfan
2 miesiące temu
Jeśli idzie w ramach pielgrzymki, to super i przyklaskuję. Mam nadzieję, że nie jest to trasa dla likeów.
online
2 miesiące temu
Miał Wybór!! Mógł bez maski iść do IKEA a póżniej nagrać film że go nie wpuścili!!!
AHA
2 miesiące temu
Byłeś. Jesteś. Będziesz. SZCZĘŚLIWY
Zeblaze
2 miesiące temu
Przecież to ustawka. Jedzie klimatyzowanym samochodem, sypia w hotelach z klimatyzacją, prysznicem, jedzeniem i alkoholem. To ma być pielgrzymka?!?!?!? Ogolony, wyprasowane ubrania, rumiany i najedzony!!!! Niech spróbuje spać w domach pielgrzyma i na własnych nogach iść 30-40km dziennie. Cały dobytek na swoim garbie nosić. Zobaczymy jakie będzie miał zdjęcia!!! Byłem, chodziłem i wiem co to znaczy cały dzień w drodze i na nogach!!!
Karrrr
2 miesiące temu
Pielgrzymka? Przecież kościół nie akceptuje takich ludzi jak on. Przez jednych nazywanych ideologią przez innych LGBT.
...
Następna strona
bDnUEgFP