Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Tak prezentuje się Nikodem Rozbicki w czwartym sezonie "Chyłki". Obejrzycie? (WIDEO)

60
Podziel się

W serialu "Chyłka - Inwigilacja" chłopak Julii Wieniawy wcielił się w postać podejrzanego o planowanie zamachu terrorystycznego Fahada. Myślicie, że doświadczona w pracy na planach seriali Julka przepytywała wieczorami Nikodema ze znajomości scenariusza?

Tak prezentuje się Nikodem Rozbicki w czwartym sezonie "Chyłki". Obejrzycie? (WIDEO)
Nikodem Rozbicki i "Chyłka - Inwigilacja" (Instagram, Materiały prasowe)
bDJdfcad

Joanna Chyłka to kontrowersyjna mecenas z powieści Remigiusza Mroza. W 2018 roku z losów bohaterki kryminałów postanowiono zrobić serial, w którym główną rolę powierzono Magdalenie Cieleckiej. Jak dotąd widzowie doczekali się trzech sezonów: Zaginięcia, KasacjiRewizji. Od 23 lutego zaś w Playerze stęsknieni przygód nieprzewidywalnej Chyłki będą mogli oglądać czwartą część produkcji, którą zatytułowano Inwigilacja.

Zobacz także: Chyłka powraca w czwartym sezonie
bDJdfcaf

Tym razem jednak oprócz Cieleckiej i od początku występujących w Chyłce między innymi Filipa Pławiaka, Jacka Komana czy Jakuba Gierszała zobaczymy także chłopaka Julii Wieniawy. Nikodem Rozbicki nie ukrywa, że praca na planie lubianego przez widzów serialu była dla niego bardzo emocjonująca. 28-latek zdradził, że wcielił się w postać podejrzanego o planowanie zamachu terrorystycznego Fahada Al-Jassama, którego obrony podejmie się nie kto inny jak sama Joanna Chyłka. Co ciekawe, fabuła jest o tyle ciekawa, że do prawniczki zgłaszają się rodzice zaginionego przed laty chłopaka, który prawdopodobnie został porwany podczas wakacji w Hurghadzie. Twierdzą, że Fahad to... ich zaginiony syn.

Zobaczcie fragment Chyłka - Inwigilacja. Będziecie oglądać?

bDJdfcal

Miejmy nadzieję, że jego rola zostanie oceniona lepiej niż ostatni film, w którym zagrał...

bDJdfcam
bDJdfcaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
AmA33
4 dni temu
Żałosny ten chlopak, ale trzeba przyznać że umie sie ustawić. Nikt nie wiedział kim on jest i nikt nic o nim nie pisał, ale dzięki Julce zasięgi i popularność poszły sporo do góry. Ciekawe kiedy Wieniawa w końcu się ocknie i kopnie go w tyłek. Jest tylu fajnych facetow a ona zawsze wybiera takich beznadziejnych.
oniks
7 dni temu
Niby brzydki, a ładny. Ładny, a brzydki. Ciekawe
Esh
7 dni temu
Wieniawa sypnęła groszem na promocję faceta, z którym pewnie rozstanie się za kilka miesięcy. (:
bDJdfcaH
Aaa
7 dni temu
Typ urody i fryzura - Mikołaj Kopernik z 1000-złotowego banknotu. Jeśli ktoś kiedyś zechce nakręcić biografię Kopernika, to zatrudniając Rozbickiego oszczędzi na charakteryzacji ;)
Daria
7 dni temu
Nie wiem dlaczego ale nie podoba mi sie on
Tuva
7 dni temu
Ale super ze dostał te rolę. Zawsze wszyscy mówią, że picuś glancuś no to proszę teraz jest tajemniczy terrorysta. Radzi sobie świetnie! Ja jestem na tak!!!
Tuva
7 dni temu
Ale super ze dostał te rolę. Zawsze wszyscy mówią, że picuś glancuś no to proszę teraz jest tajemniczy terrorysta. Radzi sobie świetnie! Ja jestem na tak!!!
Supernati93
7 dni temu
On jest tak drewniany...
Mua
7 dni temu
A mi się podoba, ma w sobie to coś
Bubs
7 dni temu
Mi osobiście nie podoba się. A gra aktorska jaką zaprezentował w Koglu Moglu 3 to w mojej ocenie było jak splunięcie w twarz widzowi.
gosc
1 tyg. temu
ladny to on nie jest, nos ma brzydki...taki wymoczek na twarzy bez wyrazu...
Mamadzer
1 tyg. temu
Niech namówi Julię na szkole aktorska
Karma
1 tyg. temu
Flaki dobrońskie z olejem
bDJdfcaz
Tio
1 tyg. temu
On robi szkołę aktorska z będzie dyplomowanym i już doświadczonym aktorem. Niech Wieniawa się uczy i podciąga do niego
...
Następna strona
bDJdfcbb