Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ochroniarz księżnej Diany twierdzi, że ONA PIERWSZA zdradziła księcia Karola!

104
Podziel się:

Pełniący niegdyś służbę u boku księżnej Diany sierżant Allan Peters niespodziewanie poinformował o kulisach pozamałżeńskich przygód swej podopiecznej. Ciekawe, że akurat teraz zebrało go na wspominki?

Ochroniarz księżnej Diany twierdzi, że ONA PIERWSZA zdradziła księcia Karola!
Ochroniarz księżnej Diana oskarża ją, że pierwsza zdradziła księcia Karola (fot. Getty)

Ponad 20 lat po jej śmierci postać księżnej Diany nadal wzbudza wśród opinii publicznej skrajne emocje. Na fali popularności takich produkcji jak The Crown czy Spencer z Kristen Stewart w roli głównej na światło dzienne wychodzą kolejne skandaliczne szczegóły życia uwielbianej przez tłumy "królowej ludzkich serc". Tym razem ni stąd, ni zowąd na wspominki zebrało się policjantowi, który pełnił niegdyś rolę osobistego ochroniarza księżnej. Sierżant Allan Peters postanowił niespodziewanie wyjawić w wywiadzie z CNN, że to Diana, a nie Karol, pierwsza zaczęła szukać ukojenia w ramionach innych osób.

Według zeznań Petersa owym mężczyzną, który uwikłał się w romans z Dianą był jego kolega ze służby - niejaki Barry Mannakee. Przybył do Pałacu Kensington w 1985 roku. Miał on wtedy 37 lat. Diana była zaledwie 24-letnią panienką. O łączącej ich zażyłości opinia publiczna wiedziała już od dawna. Dopiero teraz podano jednak do wiadomości, że ich związek uprzedził powrót księcia Karola do Camilli Parker Bowles. Allan Peters twierdzi, że sam poinformował przyszłego króla Wielkiej Brytanii o romansie jego żony.

Zobacz także: Ostatnie spotkanie Diany przed śmiercią. Wspomnienie księżnej przed 60. rocznicą urodzin

Zwykło się mówić, że to książę Walii był niewierny podczas trwania swojego małżeństwa. To zdecydowanie i niezaprzeczalnie nie jest prawdą. To księżna pierwsza zdradziła. On wrócił do pani Parker Bowles, dopiero gdy dowiedział się o romansie z Mannakeem - wyjawil sierżant Peters po ponad 30 latach od pełnienia służby przy Dianie.

Mannakee zmarł w wypadku motocyklowym w 1987 roku. Kiedy Diana dowiedziała się o tragedii, była akurat w drodze na Festiwal Filmowy w Cannes. Popadła w rozpacz, zaczęła zdzierać z siebie ubrania, ranić ramiona i nogi. Później jej sukienka musiała być na miejscu poprawiana, aby skutecznie zakryć liczne okaleczenia.

Lata później księżna Diana przyznała się do sympatii, jaką darzyła Mannakee'ego w serii nagrań audio sporządzonych przez jej trenera głosu.

Był najlepszym kompanem, jakiego kiedykolwiek miałam. Byłam szczęśliwa jedynie z nim. Chciałam rzucić wszystko i zacząć z nim żyć. Możesz w to uwierzyć? A on mówił ciągle, że to był bardzo dobry pomysł - można usłyszeć na nagraniach księżnej.

Dziennikarze Daily Mail zauważają jednak, że zeznania sierżanta Petersa należy przyjmować z odpowiednim dystansem. Dziwić może bowiem chwila, którą powiernik sekretów Diany i jej kochanka obrał na właściwy moment podzielenia się szczegółami ich intymnego życia. Eksperci zauważają, że w obliczu niedyspozycji królowej i zbliżającego się "panowania" księcia Karola, cała sprawa zaczyna śmierdzieć nieco jak PR-owa zagrywka, mająca nieco ocieplić wizerunek przyszłego króla.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?

Zobacz także: Kulisy spotkania z Damiano z Maneskin, interpretacja rapu Mariny i budżet studenta wg Wersow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Aga
10 miesięcy temu
To Ksiąze zdradzał Dianę niemal od początku- nie wspierał i nigdy kochał - to jest prawdziwa zdrada. Diana byla bardzo nieszczęśliwa i samotna.
!!!!!!!
10 miesięcy temu
Zmarnował jej życie ten tampon i tyle w temacie!
Oli
10 miesięcy temu
Diano, gdziekolwiek teraz jesteś mam nadzieję, ze jesteś niesamowicie szczęśliwa i czujesz się kochana! Byłaś jedyna w swoim rodzaju
Koko
10 miesięcy temu
Niech Oni już dadzą jej spokój..hieny dla kasy zrobią i powiedzą wszystko.
Mona
10 miesięcy temu
Karol nie zaznał ciepła i miłości od rodziców, jest taki film: Elżbieta z mężem wracają po 6-nej podróży, czeka na nich 5-letni Karol, królowa wysiada z pociągu i zamiast przytulić i ucałować tylko podaje mu rękę na powitanie. Spotkał kobietę, którą pokochał ze wzajemnością, ale nie pozwolono mu jej poślubić. Ożenił się z wybraną przez rodzinę piękną i młodziutką Dianą, mogli stworzyć udany związek oparty na szacunku, ale zbyt się różnili i w dodatku Diana była niestabilna psychicznie. Karol nie potrafił jej pomóc, bo jej nie rozumiał, przez lata tresury nauczył się chować uczucia głęboko.Oboje byli nieszczęśliwi, on wrócił do Camilli, a Diana zaczęła romansować. To niesprawiedliwe, że z niej robi się ofiarę a z Karola potwora.
Najnowsze komentarze (104)
Hmm
10 miesięcy temu
Co za bzdura. Karol sypial , Camilla zanim poznal Diane. Kto pisze te artykuly 🤦‍♀️
She
10 miesięcy temu
Obrzydliwe gość, aby tak ja szkalować, gdy nie może się bronić. Dno.
Bjk
10 miesięcy temu
On zawsze kochał inną to jak miała zdradzić pierwsza? Znowu ktoś chce zabłysnąć kosztem Diany. A Karola nawet nie winię. Winna Elżbieta i jej matka, co nie dały mu pobrać się z Camillą.
nic
10 miesięcy temu
wystarczy zobaczyć zdjęcia Diany z festiwalu w Cannes w 1987 roku.... suknia z odkrytymi ramionami....... no rzeczywiście się poraniła w ramiona :)))))))
Hmm
10 miesięcy temu
Uwielbiałam Dianę jak pewno wszyscy wówczas ale święta to ona nie była i te spojrzenia rzucane zawsze z ukosa jakby w oczy nie chciała patrzeć..
janpawel
10 miesięcy temu
Żyli w luksusach i niczego im nie brakowało. Jedno i drugie mogło iść do roboty w Biedronce
Twój nick
10 miesięcy temu
Oboje czuli do siebie niechęć. Karol nigdy jej nie kochał, ale musiał się z nią ożenić, żeby spełnić oczekiwania Monarchii. Ona też go nigdy nie kochała - chciała zostać księżną i podnieść swoją pozycję materialną. Nieważne, kto pierwszy zdradził - oboje ponoszą taką samą odpowiedzialność za to, że zniszczyli sobie nawzajem życie.
janpawel
10 miesięcy temu
U nas też kiedyś rządzili królowie. W tych czasach na przednówku ludzie umierali z głodu a pan się bawił. Gdyby nie komuniści tak by było do dziś. Żeby był ośmio godzinny dzień pracy ludzie ginęli w ameryce
Saramona
10 miesięcy temu
Jego wizerunku nie trzeba ocieplac, jest bardzo szanowany W uk
Xyz
10 miesięcy temu
Podobno Diana mówiąc "było nas troje w tym małżeństwie" miała na myśli nie Camillę a Tiggy, asystentkę Karola odpowiedzialną za organizację czasu Williama i Harry'ego. Ponoć Diana wierzyła że Tiggy jest prawdziwą kochanką Karola a Camilla to tylko przykrywka. W tym małżeństwie było więcej osób, także kochankowie Diany i ich żony. Ciekawe, czy Diana kiedykolwiek pomyślała że np. pani Mannakee przez nią cierpi?
Vcjfbfj
10 miesięcy temu
Chyba wszyscy znają historię tego chorego małżeństwa, więc wyciąganie takich przypuszczeń teraz, tyle lat po jej śmierci jest zwyczajnie nieeleganckie i prymitywne. Mając takiego męża i nie móc się od niego łatwo uwolnić to dramat. I tak za mało szalała moim zdaniem. Ja nie lubię roli ofiary i jednorazową zdradę męża wyrównałabym tym samym, żeby żal był rowno rozłożony, a takiego Karola chyba bym musiała odsiedzieć w więzieniu
Renee
10 miesięcy temu
Ale bzdury. Karol zdradzał od zawsze.
Asia
10 miesięcy temu
Taaaaaaaaaaa a Kamila?
Iwona
10 miesięcy temu
Jest takie powiedzenie „jak się nie ma w domu to szuka się na mięcie” tyle w temacie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie