Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ojciec Britney Spears trzymał ją NA PODSŁUCHU! "Miał nagrane SETKI godzin jej prywatnych rozmów"

55
Podziel się:

Była agentka FBI oddelegowana do zbadania sprawy Britney Spears oficjalnie potwierdziła, że ojciec gwiazdy Jamie Spears w obrzydliwy sposób nadużywał kurateli nad córką, którą kilkanaście lat temu powierzył mu sąd. Czy kiedyś zapłaci za wyrządzone krzywdy?

Ojciec Britney Spears trzymał ją NA PODSŁUCHU! "Miał nagrane SETKI godzin jej prywatnych rozmów"
Britney Spears była podsłuchiwana przez ojca (fot. Getty)

Po długich miesiącach sądowych batalii w listopadzie ubiegłego roku Britney Spears nareszcie udało się wyzwolić spod kurateli, którą przez ponad dekadę żelazną ręką sprawował nad nią jej własny ojciec - Jamie Spears. Dziś gwiazda nareszcie może sama decydować o sobie i dysponowaniu majątkiem, jednak przed nią jeszcze długa droga, zanim sprawiedliwości stanie się zadość. Britney ma bowiem nadzieję, że jej ojciec odpowie w końcu za krzywdy, które wyrządził jej na przestrzeni lat.

Wygląda na to, że cel Britney już niedługo może znaleźć się w zasięgu ręki. Jak informuje Page Six, oto niejaka Sherine Ebadi - była agentka FBI, złożyła w piątek deklarację, w której jasno określa, że Jamie Spears nie tylko naruszał prywatność i wolności obywatelskie własnej córki, ale namawiał też do tego innych Zdaniem Ebadi jej odkrycia jednoznacznie wskazują na to, że Jamie latami miał wgląd w szpitalne kartoteki, wyciągi z bankowych kont i inne osobiste sprawy córki, które nie zostały uwzględnione w ramach kurateli. Co więcej, Ebadi wysnuwa tezę, że działania mężczyzny miały na celu jedynie służyć jego portfelowi. Bezpieczeństwo i zdrowie Britney było natomiast kwestią trzeciorzędną.

Zobacz także: Sądowe zwycięstwo Britney Spears. Przełom w sprawie ściągnięcia kurateli

Przeprowadzone przez Ebadi dochodzenie zostało przedstawione w sądzie przez prawnika Britney Matthew Rosengarta, który oskarża ojca klientki o wyciągnięcie ponad 6 milionów dolarów z majątku córki na przestrzeni 14 lat trwania kurateli.

W swoim śledztwie Ebadi podparła się własnoręcznie zdobytymi zeznaniami Alexa Vlasova, który wystąpił wcześniej w dokumencie New York Timesa Controlling Britney Spears. Mężczyzna miał stwierdzić, że w chwili, gdy został zatrudniony przez firmę ochroniarską Black Box Security, telefon BlackBerry należący do Britney już był na podsłuchu. Gdy piosenkarka przerzuciła się na modele iPhone, to właśnie jemu powierzono zainstalowanie monitoringu w postaci ukrytej aplikacji w nowym telefonie.

Mało tego, Jamie Spears założył również pluskwy w sypialni dorosłej córki. Głowa rodziny miała być szczególnie zainteresowana wszelkimi konwersacjami, które Britney prowadziła ze swoimi prawnikami. Dopiero w 2020 roku firma ochroniarska miała zaprzestać tego typu praktyk. W efekcie Jamie miał do dyspozycji setki godzin nagrań audio, do których wliczały się rozmowy Britney z jej partnerami oraz nastoletnimi synami Seanem Prestonem oraz Jaydenem Jamesem.

Myślicie, że istnieje jakikolwiek wyrok, który byłby w stanie zrekompensować Britney lata życia w niewoli okrutnego ojca?

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Ddd
11 miesięcy temu
Britney należy się sprawiedliwość! To, co zrobiły jej media jest niedopuszczalne. Mam nadzieję, że w końcu będzie żyła szczęśliwie i pełnią życia.
Ika
11 miesięcy temu
Szkoda że dopiero teraz się tym zainteresowali. Tyle lat straconej wolności.
eM.
11 miesięcy temu
pamiętam jak byłam nastolatką, fanką Brit. myślałam, że jej życie to sielanka, świetni rodzice, wierzący (wtedy mi się zdawało, że tacy ludzie na pewno są mili i dobrzy), fajna siostra. dziś widzę w jakim bagnie przyszło jej żyć. właściwie jej życiorys jest dość tragiczny, mam nadzieję, że się pozbiera.
Tom
11 miesięcy temu
A mnie dziwi, że jej majątek jest szacowany na jedynie 60 milionów dolarów. Po tylu latach na scenie? To te raperskie szczyle mają w USA więcej po 3 latach
Hmm
11 miesięcy temu
To akurat nic dziwnego w piekle prawniczym w USA.
Najnowsze komentarze (55)
gosc
7 miesięcy temu
Ładna ta Britney
Kate
11 miesięcy temu
To wskazówka by podziwiając idolkę nie myśleć tylko jakie ma cudowne życie. Tatuś Britney zarabiając na niej jak była dzieckiem chciał nadal zarabiać jak stała się dorosła. Zamiast jej pomóc jak wpadała w kłopoty po prostu nadal chciał mieć źródło kasy. Ubezwłasnowolnienie tak młodej kobiety ale nadal zarabianie na niej na koncertach to pokaz jaką jest hieną.
xyz
11 miesięcy temu
Wszyscy którzy powołują się na religię i wiarę w boga to źli, zakłamani, obrzydliwi ludzie.
matka
11 miesięcy temu
Britney wygląda na bardzo wyniszczoną emocjonalnie, masakra, powinna dochodzić teraz surowego wyroku dla ojca-oprawcy
K C
11 miesięcy temu
🍬 🍬 🍬
matka blondyn...
11 miesięcy temu
różne amerykańskie pudelki ujadały szczególnie w końcówce lat 90-tych ub. wieku i na początku obecnego na piosenkarkę opluwając ją na każdym kroku, drwiąc z blondynki z prowincji, a że była osobą wrażliwą to zbzikowała, za los jaki ją spotkał powinna obwiniać brukowce i ludzi na takim poziomie jak brukowce, a nie ojca, ojciec po prostu uratował ją przed grabieżą majątku dla dobra wnuków, w owym czasie zniszczono karierę wielu osób o blond włosach, ciemni i nietolerancyjni ludzie łamali prawa człowieka
Leeloo
11 miesięcy temu
Obłąkany typ! Prawie jak Josef Frizl.
Kumpelson
11 miesięcy temu
I tak właśnie pieniądze niszczą ludzi. Szkoda dziewczyny, pazerny ojciec zgotował jej piekło.
Kama
11 miesięcy temu
Zastanawiam się co by mi dało satysfakcję gdybym była na miejscu Britney…., chyba gdyby sąd zmusił ojca do płacenia odszkodowania za stracone lata i oczywiście konfiskata zagrabionego majątku. Wiadomo, że ona nie wzbogaciłaby się na tym odszkodowaniu, ale gdyby ojcu zostawało na życie tylko tyle, co na cieniutką egzystencję ( bez wakacji, w malusim mieszkanku, skromniutki wikt, zmuszony do podjęcia pracy, żadnych wygód i pieniędzy na przyjemności). Tak, to by mi dało satysfakcję - widząc jego nędzę za to co zrobił. Nooo, może jeszcze kilka lat w więzieniu za nadużywanie władzy. Pamiętajmy, że nikt Britney nie jest w stanie zwrócić tych lat kiedy miała małe dzieci, a przecież on ją nimi szantażował i ograniczał z nimi kontakt.
kiwi
11 miesięcy temu
Co pożyli to pożyli , kosztem cudzym . Dajcie wiarę , takich piranii mamy dostatek.
marucha.
11 miesięcy temu
Ten jej ojciec to chyba dobry znajomy wąsika i ziobry.
Ania
11 miesięcy temu
Boże 🤬🤬🤬🤬
rok
11 miesięcy temu
ale ktoś go do tego upoważnił. dlaczego nikt nie czepia się sędziów i prawników którzy przyczynili się do zaistnienia takich nadużyć?
Sis
11 miesięcy temu
I się teraz dziwić, ze kobieta ma zrytą psychikę. Tylko, żeby jej narzeczony nie wyrolował bo to się źle skończy.
Oferty dla Ciebie