Paul Montana ujawnia, co się dzieje z Iloną Felicjańską: "Poszła na ZAMKNIĘTĄ TERAPIĘ ODWYKOWĄ"

"Ja zawsze piłem, ale nigdy destrukcyjnie" - zarzeka się mąż celebrytki w najnowszym wywiadzie.

Ilona Felicjańska jest na zamkniętym odwykuIlona Felicjańska jest na zamkniętym odwyku
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
Ivy

Problemy alkoholowe Ilony Felicjańskiej ciągną się od wielu lat. Celebrytka wielokrotnie deklarowała chęć życia w abstynencji, a nawet pisała na ten temat poradniki, po czym wracała do nałogu.

Niebawem minie rok od słynnego aresztowania na Florydzie, kiedy pod wpływem alkoholu była modelka wdała się w awanturę z Paulem Montaną. Choć wydawało się, że po takim skandalu Ilona ostro weźmie się za siebie, ona dalej pogrążała się w alkoholizmie. Do tego doszły liczne rozstania i powroty do męża, które powodowały u niej nieustanną huśtawkę emocjonalną pogłębiającą problem alkoholowy.

Ostatnio informowaliśmy, że małżonkowie postanowili żyć w separacji, a Ilona po raz kolejny podjęła walkę o trzeźwe życie i wybrała się na odwyk.

Ilona Felicjańska rozwodzi się. Nie zamierza walczyć o męża

Paul Montana zdradził nieco więcej na temat leczenia małżonki w rozmowie z Twoim Imperium.

Ilona z własnego wyboru poszła na zamkniętą terapię odwykową, sama tego chciała. Myślę, że postąpiła bardzo rozsądnie - ocenił.

Montana zdradził, że nie wie, jak będzie wyglądała przyszłość ich związku, gdy Felicjańska wróci z odwyku. Mieszkanie, które wspólnie zajmowali, jest wynajęte tylko do końca tego roku. Paul deklaruje jednak, że pomoże małżonce.

Potrzebuję stabilizacji. Ilona tak samo. Nie wiem, czy możemy wzajemnie ją sobie dać. Gdy z powrotem obydwoje będziemy silni, gdy odbudujemy się psychicznie i spotkamy się za dwa miesiące, wówczas zobaczymy, czy nadal się lubimy, czy podobamy się sobie i czy chcemy razem być. Jeśli zdecydujemy, że już nie chcemy być razem, na pewno zapewnię Ilonie dach nad głową. Ona zawsze będzie mogła na mnie liczyć - powiedział.

Montana przyznaje, że sam ma słabość do alkoholu, jednak zapewnia, że u niego nie jest to "destrukcyjne".

Ja zawsze piłem - picie jest częścią mojego życia - ale nigdy destrukcyjnie. Wszystkie moje partnerki były niepijące, a gdy ja wypijałem o jednego drinka za dużo, mówiły: "Paul, wystarczy". Tymczasem z Iloną nawzajem źle na siebie wpływamy. I to sprawiło, że się pogubiliśmy, że żar tej miłości nas spalił - wyjaśnia.

Myślicie, że gdy Ilona wróci z odwyku, będzie w stanie zachować trzeźwość przy pijącym partnerze?

Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana © Instagram
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana © Instagram
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana © fot. ONS
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska i Paul Montana
Ilona Felicjańska
Ilona Felicjańska © ONS
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą