Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Paulina Młynarska uderza w koronasceptyków: "Jaką trzeba mieć w sobie PIEP**ONĄ BUTĘ, żeby rzucać spiskowe BREDNIE Z YOUTUBE'A"

288
Podziel się

Dziennikarka opisała pracę swojego byłego partnera, z zawodu lekarza: "Nie wychodzi ze szpitala dzień i noc, ratując chorych na chorobę, która "nie istnieje"".

Paulina Młynarska uderza w koronasceptyków: "Jaką trzeba mieć w sobie PIEP**ONĄ BUTĘ, żeby rzucać spiskowe BREDNIE Z YOUTUBE'A"
Paulina Młynarska odpowiada koronasceptykom (Instagram, ONS)
bDJqZYqd

Odkąd w marcu wybuchła pandemia koronawirusa, nasze życie diametralnie się zmieniło. Musieliśmy przystosować się do nowej rzeczywistości, w której za wyjście z domu bez maseczki grozi mandat, a możliwość pójścia na koncert, do restauracji czy kina stała się luksusem.

Większość z nas mimo wszystko jakoś radzi sobie z obecną sytuacją, ale jest grupa ludzi, którzy całkowicie wypierają fakty. Mowa o tzw. koronasceptykach, którzy twierdzą, że wirusa nie ma lub jest on zaplanowanym działaniem światowych koncernów i organizacji.

Takie niebezpieczne i siejące zamęt tezy chętnie szerzą niestety również celebryci.

bDJqZYqf
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Tomasz Wąsik: "Epidemia wymknęła się spod kontroli miesiąc temu"

Ze zjawiskiem koronasceptycyzmu w swoim najnowszym poście próbuje walczyć Paulina Młynarska. Dziennikarka opisuje sytuację, w jakiej znalazł się jej były partner - lekarz.

bDJqZYql

Mowa moja będzie krótka: wszystkim osobom, które zaprzeczają istnieniu pandemii, które sobie luźną rączką wypisują o tym jak to tylko nas straszą nie wiadomo po co, przekazuję info od profesora Pawła Naumana, taty mojej córki, kiedyś, w erze prekambru bądź kredy - mojego faceta. Paweł kieruje oddziałem covidowym w Siedlcach.

Jest neurochirurgiem, a jego oddział zajmował się do niedawna tą właśnie specjalnością. Jednak teraz Paweł, zamiast operować swoich pacjentów, chwilowo zabawia się w ten sposób, że nie wychodzi ze szpitala dzień i noc, ratując chorych na chorobę, która "nie istnieje". Wiecie, reanimuje statystów. I tak się zaje*iście wkręcił, że nawet się cieszy, kiedy mu czasem ktoś nie zejdzie na dyżurze! Ale to zdarza się nad wyraz rzadko.

Paweł niedawno zwrócił się za pośrednictwem mediów społecznościowych o to, by zgłaszali się do niego ludzie chętni do pomocy wolontaryjnej, bo jest bardzo ciężko. Zaczyna brakować rąk do pracy. Każdego dnia, odkąd to się zaczęło, myślę o Pawle, który zasuwa spocony w tym kosmicznym kombinezonie, w tych goglach, od łóżka do łóżka, prawie nie odpoczywając. Każdego dnia widzę lęk w oczach córki, kiedy opowiada, że rozmawiała z tatą. Nieustannie mam przed oczami te wszystkie osoby, które czekają godzinami w karetkach na miejsce w szpitalu i ich bliskich. Te lekarki, lekarzy, pielęgniarki i cały personel ryzykujący życiem, by ratować chorych.

Jaką trzeba mieć w sobie piep*zoną butę, by z pozycji kanapy rzucać tym ludziom w twarz spiskowe brednie z YouTube'a? - pyta Młynarska.

bDJqZYqm

W komentarzach internauci przyznają jej rację.

"Rozmawiałam w piątek z osobą pracującą na SORze w jednym ze szpitali w Warszawie i po rozmowie najzwyczajniej w świecie rozpłakałam się z bezsilności", "Dopóki kogoś z rodziny lub z najbliższego otoczenia choroba nie spotka, nikt nie chce wierzyć, a potem nawrócenie", "Uważam, że wszystkich co uważają, że wirusa nie ma, należy wysłać na wolontariat do szpital" - piszą.

Myślicie, że wpis Pauliny otworzy niektórym oczy?

bDJqZYqn
bDJqZYqo
bDJqZYqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(288)
Prawda
4 miesiące temu
Paulino nie wypowiadaj się nie proszona;-) wystarczy obejrzeć filmiki na yt aron diagnosta. Lub obejrzeć na c D a filmik david icke który mówi o tym ze „testy” są pozytywny bo są na materiał genetyczny nie na covid. Pozdro
oni
4 miesiące temu
hahaha wierzcie w tą całą pandemie a będziecie niedługo widzieć nową rzeczywistość!
Tomy
4 miesiące temu
Jak zachorują to uwierzą innego sposobu nie ma
bDJqZYqH
Patriota
4 miesiące temu
Muszę nosić maseczkę bo dostanę mandat, muszę podać dane bo nigdzie mnie nie wpuszczą, muszę dać się zeskanować, muszę... Kiedy trwała wojna karą za brak posłuszeństwa było rozstrzelanie. Nie wolno było kochać, czytać, śpiewać, tańczyć, epidemia strachu używana od zawsze dla uzyskania posłuszeństwa. Co robili Twoi dziadkowie? Nie poddali się, walczyli, przemycali książki, czytali poezję, tańczyli w podziemiach. Może Twoja babcia ukrywała Żydów bo dla niej byli ludźmi, a Ty kur.. podpierdalasz sąsiada bo go ktoś odwiedził??!!! Rzucasz się na drugiego człowieka na ulicy bo nie ma na twarzy maseczki, która go tak na prawdę wcale nie chroni ?!! Na jak długo trzeba Was odciąć od ekranów TV abyście uświadomili sobie, że straciliście resztkę rozumu i człowieczeństwa? Przecież rząd wyraźnie, daje do zrozumienia, że mają w tym temacie związane ręce . Trump w swoich wystąpieniach nieraz dał do zrozumienia, że musi zniknąć na jakiś czas, bo nie podoba się to co robi, bardzo wpływowym i bardzo bogatym ludziom. Zacznijcie zwracać uwagę na gesty, i czytajcie między wierszami !!! Wirus szalejący tylko w pubach na weselach, cmentarzach i komuniach. A w lidlach i kauflandach nie ???? Szkoda słów... Mandatu się boisz? Idź na cmentarz i opowiedz o tym żołnierzowi, który walczył o Twoją wolność."
gość
4 miesiące temu
Liczba zgonów w porównaniu z zeszłym rokiem nie wzrosła. Liczby nie kłamią. Statystyki Pseudo Covida już Tak. Czy ta pani zastanowiła się choć raz z czego wynikają dolegliwości niby chorych na covid, wirusa którego nie ma, tylko chca żebyśmy myśleli że to niby covid. Głupotą jest wierzyc we wszystko
Camilla
4 miesiące temu
Boże ludzie, obudźcie się w końcu. Aż tacy tępi jesteście?
😐😏🤔
4 miesiące temu
No ja przeszłam siedem lat temu grype gdzie też mi było brak powietrza przy przejściu paru kroków to też wtedy był covid ?
Dzik1234
4 miesiące temu
Mi nie otworzy to oczy uważam że tonplandemia bo nikt nie mówi prawdy do konca
Paula
4 miesiące temu
Może Pani Paulina wytłumaczy dlaczego szpitale są puste ( mnóstwo filmów z całej Polski ) , dlaczego lekarze nie przyjmują na NFZ a prywatnie już tak! Dlaczego będąc na prywatnej wizycie u lekarza nie trzeba mieć założonej maseczki , dlaczego jeśli lekarza ma bezobjawowy covid nie może pracować na oddziale covidowym. DLACZEGO NIE DOPUSZCZONO LEKU NA COVID ??(Firma Biomed Lublin wystarczy poczytać. )itd
Jolie
4 miesiące temu
I co z tego, że P. Paulina nie ma matury. Połowa tych instacelebtytów nie dorasta jej do pięt.A wiem coś na ten temat, bo byłam wykładowcá na renomowanej uczelni. A w większości orłów brakowało. Niestety.
Wera
4 miesiące temu
Nie będę komentowała tej Pani.....
Dawny Pan
4 miesiące temu
Pani Młynarska w młodości prowadziła bujne życie. Zapomniała a może się pochwali ? Czym się zajmowała. Właśnie takie osoby nie powinny wypowiadać się w mediach.Mamy media jakie mamy lansują same gwiazdy jak Dagmara Kazimierska.
Bob
4 miesiące temu
Spójrzcie na te dwie twarze- Kołakowskiej i Górniak- czy widzicie w nich chociaż odrobinę intelektu? Dobrze, że się w hurcie nie rozmnożyły...
bDJqZYqz
Xxx
4 miesiące temu
Młynarska przestań bredzić. Tak się składa że to w Siedlcach lekarz dyrektor szpitala w wywiadzie nawet mówił że to nadmuchany temat i wykorzystywany do prywatnych interesów. Wystarczy poszperać w necie, artykuł był na wirtualnej.
...
Następna strona
bDJqZYrb