Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Viola Kołakowska namawia do NIEPRZESTRZEGANIA obostrzeń: "Możecie się wyluzować i ZDJĄĆ MASECZKI!"

568
Podziel się:

Naczelna polska koronasceptyczka twierdzi, że polski rząd działa na polecenie "rządu światowego". "Inaczej byłaby wojna" - tłumaczy.

Viola Kołakowska namawia do NIEPRZESTRZEGANIA obostrzeń: "Możecie się wyluzować i ZDJĄĆ MASECZKI!"
Viola Kołakowska namawia do nieprzestrzegania obostrzeń (Instagram)
bEISfgbV

Viola Kołakowska do pewnego czasu kojarzyła się głównie z burzliwym związkiem z Tomaszem Karolakiem oraz reklamą środka "antyprykator" z filmu Dzień świra. Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, celebrytka niespodziewanie zaczęła robić karierę jako naczelna polska "koronasceptyczka".

Od wielu miesięcy Viola nieustannie publikuje na Instagramie relacje, w których przekonuje, że nie ma żadnej pandemii, a wszystko to spisek rządzących.

Celebrytka nazwała m.in. byłego Ministra Zdrowia "jaszczurem", który planuje "wykończyć polskie dzieci" oraz twierdziła, że "je*ana szczepionka" na koronawirusa zabije ludzi. Groziła też premierowi "oskalpowaniem i powieszeniem go za jaja".

bEISfgbX

Z kolei ostatnio Kołakowska porównała pandemię do... obozów zagłady.

Zobacz także: Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń
bEISfgcd

Temat koronawirusa spędza Violi sen z powiek. W poniedziałek z samego rana niedoszła żona Tomka Karolaka zamieściła kolejne relacje.

Coś wam powiem, nie używając nazwisk. Jeden z najważniejszych polityków w tym kraju w rozmowie prywatnej powiedział jasno i wprost, że nie ma żadnej pandemii. Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych, które zostały mu z góry narzucone, gdyby nie stosował się do wytycznych rządu światowego, mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna.

Mówiłam, że chodzi o grubszą sprawę. Mówiłam, że nie chodzi o żadnego wirusa, że to jest przykrywka do czegoś, do grubej sprawy która się odbywa. Do tak zwanego światowego resetu finansowego - przekonuje.

bEISfgce

Viola przewiduje, że "w ciągu dwóch lat zmienią się wszystkie systemy finansowe i rządowe". Ma też teorię na to, skąd biorą się zatrważające statystyki zachorowań i zgonów.

Liczby zostały bardzo pięknie zmanipulowane przez media. Równanie można rozłożyć na różne liczby i za każdym razem będzie to robiło inne wrażenie, mimo że wynik jest taki sam. Została wam zinterpretowana wersja taka, która ma na was zadziałać drastycznie - twierdzi.

Kołakowska podsumowuje, że "to, co wydaje się teoriami spiskowymi, w rzeczywistości jest prawdą. I odwrotnie". W związku z tym namawia do nieprzestrzegania zaleceń rządu.

Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo - apeluje.

bEISfgcf

Posłuchacie jej "zaleceń"?

bEISfgcg
bEISfgcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(568)
Nope
rok temu
Jak rozumiem w razie czego mogę wysłać jej swój mandat i ona go zapłaci za mnie?
Xyz
rok temu
Pani Violu w moim otoczeniu i w rodzinie mam przypadki covid ciocia z cukrzycą leży 2 miesiące pod respiratorem 40 letnia zdrowa kobieta ciężko przechodzi covid. Mieszkamy w domu z rodzicami po 60. Tata przeszedł dwie operacje krtani. A teściowa jest w remisji raka. ( nie mieszka z nami) dla bezpiecznego funkcjonowania naszej rodziny proszę o założenie maseczki abyśmy mogli bezpiecznie odwiedzać nasze babcie i dziadków inaczej będa bardzo samotni nie przez covid tylko przez ludzi KTORZY NIE NOSZA MASRCZEK I MOGA ZARAZIC W SKLEPIE NA STACJI COVIDEM!!!!nawet jak przechodzą słabo i bezobjawowo. WOLNOŚĆ nie może naruszać wolności innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Pani tak robi, przez Panią i Pani podobnym moi teściowie i rodzice nie wychodzę z domu.
Max
rok temu
Dziwne, że jeszcze nikt z rządzących się nią nie zainteresował . Publicznie obraża i nawołuje do łamania zaleceń. Powinna zostać ukarana.
bEISfgcz
Marta
rok temu
Lista lekarzy, epidemiologów, wirusologów, którzy jasno mówią że to jest Plandemia - jest bardzo długa. Ale Pudel oczywiście woli podkręcać ciemną masę do HEJTU. Zgłaszam do Rady etyki.
Bożena
rok temu
W szpitalu w Gorzowie wielkopolskim biją na alarm ze nie ma komu pracować . Na apel zgłosiła się tylko jedna siostra zakonna . P Kolakowska proszę zrobić cis pozytywnego w życiu i zgłosić się do szpitala na wolontariat nic pani nie grozi żadne zakażenie bo przecież nie ma żadnej zarazy wiec spokojnie proszę iść .
Najnowsze komentarze (568)
Tynka
12 miesięcy temu
Jaki sprzęt taki COVID... 😂 😂 😂
Martyna
12 miesięcy temu
KRÓTKO NAPISZE :JAKI SPRZĘT I MASKI CZYLI KAGAŃCE TAKI WIRUS COVID... 😂 😂 😂 😂 😂
GOŚĆ
rok temu
Ja mam taki pomysł - niech Wiola Kołek , która nie wierzy w koronawirusa oraz wszyscy jej podobni zgłoszą się jako wolontarisze do szpitali do pracy przy chorych na Covid . Tam potrzebna jest pomoc i ważna rzecz - nawet nie muszą zakładać maseczek skoro nie wierzą w tę chorobę.
GOŚĆ
rok temu
Czy nigdzie w Polsce nie ma psychiatry, który mógłby pomóc tej chorej dziewczynie? Ratujcie ją przecież ona ma dwoje dzieci. Przecież na ojca te biedne dzieci nie mogą liczyć ( ew. lody od święta ) bo ciągle szuka nowych kobiet.
Livia
rok temu
Odnośnie tego resetu finansowego to ja w to wierzę I coś jest na rzeczy, bo kilku wtajemniczonych ludzi o tym mowiło..
Lee
rok temu
Czytając co ta pani wymyśla zastanawiam się czego wzięła za dużo, albo której pastylki zapomniała połknąć.
Rrr
rok temu
Dlaczego nikt nie komentuje
Kaśka
rok temu
Przecież to tak łatwo przekuć słowa na czyny. Do roboty Wiolka! Szpitale czekają!
bEISfgcr
Wiarygodna
rok temu
Wiolu udowodnij, że wierzysz w to co mówisz i zgłoś się na oddział szpitala jednoimiennego. Spędź trochę czasu z chorymi na covid. Przy okazji może trochę pomożesz w opiece nad chorymi, zrobisz wreszcie coś pożytecznego. Później zobaczymy co będziesz mówiła......
Bibi
rok temu
Co zasłowa pani Wiolu!należy dodać że ziemia jest płaska, cykliści są zagrożeniem społecznym, Mężczyzna jak zechce może zajść w ciążę, a pani powinna się udać do swojego lekarza I Zająć się leczeniem, oraz poinformować znajomego polityka że Powinien to ogłosić a nie mówić do pani bo z pani ust brzmi to niewiarygodnie.
Olivia
rok temu
Proszę jaka światowa ,nawet politycy jej się zwierzają,Wie wszystko tak jak jej Partner Karola który wydawał się w miarę sensownym facetem, ale jak widać Oboje nie prezentują wysokich lotów.
Kakwk
rok temu
A może spiskiem jest to co ona teraz robi? Były mąż mniej zarobi w teatrze i kinie, wiec alimenty się obniża? Ona moze mieć interes w negowaniu pandemii,podejrzane
Bebe
rok temu
Wiolu, a gdzie Twój hełm chroniący przed 5G? 😎
Bożena
rok temu
W szpitalu w Gorzowie wielkopolskim biją na alarm ze nie ma komu pracować . Na apel zgłosiła się tylko jedna siostra zakonna . P Kolakowska proszę zrobić cis pozytywnego w życiu i zgłosić się do szpitala na wolontariat nic pani nie grozi żadne zakażenie bo przecież nie ma żadnej zarazy wiec spokojnie proszę iść .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISfgdk
bEISfgdl
bEISfgdm
bEISfgdn
bEISfgdo
bEISfgcT