Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Viola Kołakowska namawia do NIEPRZESTRZEGANIA obostrzeń: "Możecie się wyluzować i ZDJĄĆ MASECZKI!"

568
Podziel się:

Naczelna polska koronasceptyczka twierdzi, że polski rząd działa na polecenie "rządu światowego". "Inaczej byłaby wojna" - tłumaczy.

Viola Kołakowska namawia do NIEPRZESTRZEGANIA obostrzeń: "Możecie się wyluzować i ZDJĄĆ MASECZKI!"
Viola Kołakowska namawia do nieprzestrzegania obostrzeń (Instagram)

Viola Kołakowska do pewnego czasu kojarzyła się głównie z burzliwym związkiem z Tomaszem Karolakiem oraz reklamą środka "antyprykator" z filmu Dzień świra. Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, celebrytka niespodziewanie zaczęła robić karierę jako naczelna polska "koronasceptyczka".

Od wielu miesięcy Viola nieustannie publikuje na Instagramie relacje, w których przekonuje, że nie ma żadnej pandemii, a wszystko to spisek rządzących.

Celebrytka nazwała m.in. byłego Ministra Zdrowia "jaszczurem", który planuje "wykończyć polskie dzieci" oraz twierdziła, że "je*ana szczepionka" na koronawirusa zabije ludzi. Groziła też premierowi "oskalpowaniem i powieszeniem go za jaja".

Z kolei ostatnio Kołakowska porównała pandemię do... obozów zagłady.

Zobacz także: Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń

Temat koronawirusa spędza Violi sen z powiek. W poniedziałek z samego rana niedoszła żona Tomka Karolaka zamieściła kolejne relacje.

Coś wam powiem, nie używając nazwisk. Jeden z najważniejszych polityków w tym kraju w rozmowie prywatnej powiedział jasno i wprost, że nie ma żadnej pandemii. Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych, które zostały mu z góry narzucone, gdyby nie stosował się do wytycznych rządu światowego, mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna.

Mówiłam, że chodzi o grubszą sprawę. Mówiłam, że nie chodzi o żadnego wirusa, że to jest przykrywka do czegoś, do grubej sprawy która się odbywa. Do tak zwanego światowego resetu finansowego - przekonuje.

Viola przewiduje, że "w ciągu dwóch lat zmienią się wszystkie systemy finansowe i rządowe". Ma też teorię na to, skąd biorą się zatrważające statystyki zachorowań i zgonów.

Liczby zostały bardzo pięknie zmanipulowane przez media. Równanie można rozłożyć na różne liczby i za każdym razem będzie to robiło inne wrażenie, mimo że wynik jest taki sam. Została wam zinterpretowana wersja taka, która ma na was zadziałać drastycznie - twierdzi.

Kołakowska podsumowuje, że "to, co wydaje się teoriami spiskowymi, w rzeczywistości jest prawdą. I odwrotnie". W związku z tym namawia do nieprzestrzegania zaleceń rządu.

Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo - apeluje.

Posłuchacie jej "zaleceń"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(568)
Nope
2 lata temu
Jak rozumiem w razie czego mogę wysłać jej swój mandat i ona go zapłaci za mnie?
Xyz
2 lata temu
Pani Violu w moim otoczeniu i w rodzinie mam przypadki covid ciocia z cukrzycą leży 2 miesiące pod respiratorem 40 letnia zdrowa kobieta ciężko przechodzi covid. Mieszkamy w domu z rodzicami po 60. Tata przeszedł dwie operacje krtani. A teściowa jest w remisji raka. ( nie mieszka z nami) dla bezpiecznego funkcjonowania naszej rodziny proszę o założenie maseczki abyśmy mogli bezpiecznie odwiedzać nasze babcie i dziadków inaczej będa bardzo samotni nie przez covid tylko przez ludzi KTORZY NIE NOSZA MASRCZEK I MOGA ZARAZIC W SKLEPIE NA STACJI COVIDEM!!!!nawet jak przechodzą słabo i bezobjawowo. WOLNOŚĆ nie może naruszać wolności innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Pani tak robi, przez Panią i Pani podobnym moi teściowie i rodzice nie wychodzę z domu.
Max
2 lata temu
Dziwne, że jeszcze nikt z rządzących się nią nie zainteresował . Publicznie obraża i nawołuje do łamania zaleceń. Powinna zostać ukarana.
Marta
2 lata temu
Lista lekarzy, epidemiologów, wirusologów, którzy jasno mówią że to jest Plandemia - jest bardzo długa. Ale Pudel oczywiście woli podkręcać ciemną masę do HEJTU. Zgłaszam do Rady etyki.
Bożena
2 lata temu
W szpitalu w Gorzowie wielkopolskim biją na alarm ze nie ma komu pracować . Na apel zgłosiła się tylko jedna siostra zakonna . P Kolakowska proszę zrobić cis pozytywnego w życiu i zgłosić się do szpitala na wolontariat nic pani nie grozi żadne zakażenie bo przecież nie ma żadnej zarazy wiec spokojnie proszę iść .
Najnowsze komentarze (568)
Tynka
2 lata temu
Jaki sprzęt taki COVID... 😂 😂 😂
Martyna
2 lata temu
KRÓTKO NAPISZE :JAKI SPRZĘT I MASKI CZYLI KAGAŃCE TAKI WIRUS COVID... 😂 😂 😂 😂 😂
GOŚĆ
2 lata temu
Ja mam taki pomysł - niech Wiola Kołek , która nie wierzy w koronawirusa oraz wszyscy jej podobni zgłoszą się jako wolontarisze do szpitali do pracy przy chorych na Covid . Tam potrzebna jest pomoc i ważna rzecz - nawet nie muszą zakładać maseczek skoro nie wierzą w tę chorobę.
GOŚĆ
2 lata temu
Czy nigdzie w Polsce nie ma psychiatry, który mógłby pomóc tej chorej dziewczynie? Ratujcie ją przecież ona ma dwoje dzieci. Przecież na ojca te biedne dzieci nie mogą liczyć ( ew. lody od święta ) bo ciągle szuka nowych kobiet.
Livia
2 lata temu
Odnośnie tego resetu finansowego to ja w to wierzę I coś jest na rzeczy, bo kilku wtajemniczonych ludzi o tym mowiło..
Lee
2 lata temu
Czytając co ta pani wymyśla zastanawiam się czego wzięła za dużo, albo której pastylki zapomniała połknąć.
Rrr
2 lata temu
Dlaczego nikt nie komentuje
Kaśka
2 lata temu
Przecież to tak łatwo przekuć słowa na czyny. Do roboty Wiolka! Szpitale czekają!
Wiarygodna
2 lata temu
Wiolu udowodnij, że wierzysz w to co mówisz i zgłoś się na oddział szpitala jednoimiennego. Spędź trochę czasu z chorymi na covid. Przy okazji może trochę pomożesz w opiece nad chorymi, zrobisz wreszcie coś pożytecznego. Później zobaczymy co będziesz mówiła......
Bibi
2 lata temu
Co zasłowa pani Wiolu!należy dodać że ziemia jest płaska, cykliści są zagrożeniem społecznym, Mężczyzna jak zechce może zajść w ciążę, a pani powinna się udać do swojego lekarza I Zająć się leczeniem, oraz poinformować znajomego polityka że Powinien to ogłosić a nie mówić do pani bo z pani ust brzmi to niewiarygodnie.
Olivia
2 lata temu
Proszę jaka światowa ,nawet politycy jej się zwierzają,Wie wszystko tak jak jej Partner Karola który wydawał się w miarę sensownym facetem, ale jak widać Oboje nie prezentują wysokich lotów.
Kakwk
2 lata temu
A może spiskiem jest to co ona teraz robi? Były mąż mniej zarobi w teatrze i kinie, wiec alimenty się obniża? Ona moze mieć interes w negowaniu pandemii,podejrzane
Bebe
2 lata temu
Wiolu, a gdzie Twój hełm chroniący przed 5G? 😎
Bożena
2 lata temu
W szpitalu w Gorzowie wielkopolskim biją na alarm ze nie ma komu pracować . Na apel zgłosiła się tylko jedna siostra zakonna . P Kolakowska proszę zrobić cis pozytywnego w życiu i zgłosić się do szpitala na wolontariat nic pani nie grozi żadne zakażenie bo przecież nie ma żadnej zarazy wiec spokojnie proszę iść .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie