Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Paulla wspierająco o coming oucie Andrzeja Piasecznego: "WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI"

139
Podziel się

Paulla wypowiedziała się o coming oucie Andrzeja Piasecznego. Martwi ją też polska homofobia. Wiedzieliście, że jest taką sojuszniczką społeczności LGBT?

Paulla wspierająco o coming oucie Andrzeja Piasecznego: "WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI"
Paulla wspiera Andrzeja Piasecznego (AKPA)
bEhtXVcR

Coming out Andrzeja Piasecznego to jedno z głośniejszych wydarzeń w polskim show biznesie w tym roku. Choć plotki i podejrzenia krążyły od lat, sam muzyk nigdy wcześniej nie powiedział wprost, że jest gejem. Zrobił to w wieku 50 lat i, jak się okazało, strach miał wielkie oczy, ponieważ po wyznaniu Piasek spotkał się z wieloma głosami wsparcia ze strony celebrytów i fanów.

Zobacz także: Paulla o coming oucie Piaska: "Jego życie, jego sprawa!"
bEhtXVcT

Teraz w przełomowym wydarzeniu wsparła Piasecznego też Paulla. Piosenkarka w rozmowie z Pudelkiem odniosła się do sytuacji w bardzo empatyczny sposób:

Nie chcę tego oceniać, dlaczego to zrobił teraz czy później, czy dlaczego nie zrobił wcześniej, bo uważam, że to jest jego prywatna sprawa. I nie musiał mówić tego wcale, jakby nie chciał. Jeżeli poczuł, że chce, to też może, bo to jest jego życie i jego sprawa, i to dotyczy jego osoby. Absolutnie uważam i życzyłabym sobie tego, żeby świat był taki, żebyśmy nie oceniali: żebyśmy nie byli oceniani i nie oceniali innych przez pryzmat orientacji, wyznania, tego, co mamy, a czego nie mamy. O tym mówi mój singiel, który usłyszymy jesienią.

Opowiada się też za równością:

bEhtXVcZ

Wszyscy jesteśmy równi. Wiem, że to jest bardzo trudne. Łatwo jest powiedzieć... Tak zostaliśmy stworzeni, że oceniamy. Natomiast prawda jest taka, że tak powinien świat wyglądać - niech każdy mówi, robi i postępuje tak, jak uważa. Uważam, że żyłoby nam się zdecydowanie łatwiej, lepiej i przyjemniej.

Zapytana o ranking, w którym Polska okazała się najbardziej homofobicznym państwem Unii Europejskiej, odpowiedziała:

Szczerze? Jest to duży wstyd. Tak uważam. Jest to wstyd, mówiąc elegancko. Jakbym miała powiedzieć dosadnie, to bym powiedziała, że to jest "przypał". Dla mnie nie jest ważne, jakiej kto jest orientacji i nikomu nie zaglądam do łóżka i w życie prywatne.

Dzieli się też spostrzeżeniami na temat sytuacji, w której wielu gejów musi się ukrywać w życiu towarzyskim i zawodowym:

bEhtXVda

Jest to bardzo przykre, że w dzisiejszych czasach nie można mówić prawdy o samym sobie. Dzisiaj musisz kłamać, mówić o sobie nieprawdę i być nieszczerym, by móc być akceptowanym, tolerowanym albo żeby wykonywać swój zawód. Jest to bardzo przykre.

I dodaje:

Miłość polega na tym, żeby akceptować człowieka takim, jakim jest. Jaka to jest akceptacja i jaka to jest miłość, jeśli ci ktoś mówi "będę cię lubił, kochał albo szanował, jeśli będziesz taki, wyznawał to, ubierał się tak, wyglądał tak". Takie uczucia są nic niewarte. Taka "wyproszona" miłość to jest żadna miłość i żadna akceptacja.

Wiedzieliście, że jest sojuszniczką społeczności LGBT? Zobaczcie naszą całą rozmowę z Paullą.

bEhtXVdb

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhtXVdc
bEhtXVdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(139)
Nowoczesny
4 tyg. temu
99 % społeczeństwa ma ważniejsze sprawy od tego z kim spi Piasek.
1995
4 tyg. temu
Leciałam kiedyś samolotem z Wrocławia do Warszawy. Leciał nim Paseczny. Chował głowę w kaptur myśląc, że gdy ludzie go rozpoznają, to rzucą się na niego po autograł? Nikt na niego nie zwracał uwagi, każdy widział że leci tym samym statkiem powietrznym, siedzenia 2x2 więc trudno nie zauważyć. .Nikt się nawet nie kwapił, by do niego podejść. Ludzie lecieci biznesowo, każdy zajwty jest swoimi sprawami. A co do jego commingoutu, to w latach 90 jiż wiadomo było, że jest innej orientacji. Był wtedy w związku z takim chłopakiem, który po prostu opowiedzial wszystkim prawdę. To było chwilę po tym, gdy Piasek sciął włosy.
Ela
4 tyg. temu
Ej. Dobra, wystarczy już. Wszyscy o lat wiedzieli, jakie upodobania ma Piasek. Teraz kolejni celebryci będą się podpinać i wspierać, byleby tylko też ktoś o nich napisał.
bEhtXVdv
Lala
4 tyg. temu
Jaki kraj taki George Michael
Lol
4 tyg. temu
Dobrze mówi, tylko w sumie nie wiem po co ktoś ją pyta o zdanie? 🤷
Najnowsze komentarze (139)
vitkacy
4 tyg. temu
Ładny ten blond. Piekna Paulla
emescan
4 tyg. temu
Paula ma tak łasny głos, a zrobiła sie z niej taka odpustowa sekretarka
Ewa
4 tyg. temu
To wywlekanie flaków na wierzch mnie i wielu innych nie interesuje. Podstarzały piosenkarz nie miał nic innego do zaoferowania to nagle wyskoczył jak Filip z konopi. Wszyscy o nim i tak wiedzieli, ale ceniłam go za to, że nie opowiadał publicznie o swoim życiu seksualnym.
Gosc
4 tyg. temu
Myślę że kasa się kończy to trzeba przypomnieć o sobie.
Onnnn
4 tyg. temu
Piekna kobieta a zarazem madra.
Bakuechu
4 tyg. temu
A idzcie z Ta paulla kto to wogule Wyglada w tych wlosach Jak szczotka wc a Talent ma
Yeti
4 tyg. temu
Lgbt! Piasek byl cieply Kazdy to wie ! Niech robi Co chce! Paulla Co to za fryzura i Ubior Kto Ta Pani Tak oszpeca. Kowal nie fryzjer na haju
Pomponil
4 tyg. temu
Ejjjj Paula jakby Tak zmienila fryzjera i stiliste to by moze bylo cos z niej Bo szuka rozglosu i mowi o gejach Niech Ona zajmie die fryzura ktora jest tragiczna
bEhtXVdn
Lidtda
4 tyg. temu
Niech kazdy zyje jak chce Ale ona zyje z gejem a udaje ze normalnie Dlatego Tak popiera
Ida654
4 tyg. temu
Boze niech paulla zmieni fryzjera chodzi z tym blonde garnkiem na glowie kto jej robi taka krzywde
Kasia
4 tyg. temu
Odbyt to wylot a nie wlot jak ktos slusznie napisal
,kdjdhd
4 tyg. temu
Paulla zmień fryzjera i stylistę
mimi
4 tyg. temu
Każdy z nas ma tylko 1 życie - i niech je przeżyje tak, jak chce! Jeżeli nie krzywdzi innych - ma prawo życ i kochać kogo i jak mu sie podoba.
alf
4 tyg. temu
ja równi ja mam 190cm ,a on 170cm to jak możemy być równi????? Kobieciny nie znam ,taka nikt z twarzy
...
Następna strona
bEhtXVdP