Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Pink zmagała się z KORONAWIRUSEM! "Brak testów to parodia i porażka naszego rządu"

102
Podziel się:

Wokalistka ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że ona i jej syn zmagali się z wirusem Covid-19. Teraz jednak uspokaja fanów, a przy okazji krytykuje władze USA.

Pink zmagała się z KORONAWIRUSEM! "Brak testów to parodia i porażka naszego rządu"
Pink (Instagram, ONS)
bEEoSaxx

Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa rośnie z dnia na dzień. Wśród zakażonych nie brakuje również osób znanych z pierwszych stron gazet. Do tej pory obecność COVID-19 potwierdzono m.in. u Toma Hanksa, Idrisa Elby, księcia Karola oraz premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona.

Okazuje się, że zakażeniu koronawirusem uległa również Pink. W sobotę wokalistka zamieściła na swoim instagramowym profilu obszerny wpis, w którym podzieliła się z fanami kulisami swoich zmagań z chorobą.

bEEoSaxz

Dwa tygodnie temu mój trzyletni syn Jameson i ja zauważyliśmy objawy COVID-19. Na szczęście nasz lekarz pierwszego kontaktu miał dostęp do testów, mój dał wynik pozytywny. Moja rodzina chroniła się już wówczas w domu, więc pozostaliśmy tam przez ostatnie dwa tygodnie, stosując się do zaleceń naszego lekarza. Zaledwie kilka dni temu zostaliśmy ponownie poddani testom i na szczęście okazały się one negatywne - czytamy na Instagramie Pink.

W dalszej części wpisu piosenkarka pozwoliła sobie również na krytykę władz Stanów Zjednoczonych, które jej zdaniem powinny zapewnić obywatelom jak największą dostępność testów na obecność COVID-19.

Brak większej dostępność testów to parodia i porażka naszego rządu. Ta choroba jest poważna i prawdziwa. Ludzie muszą wiedzieć, że dotyka ona młodych i starych, zdrowych i chorych, bogatych i biednych. Musimy sprawić, by testy były darmowe i bardziej dostępne, aby chronić nasze dzieci, rodziny, przyjaciół i społeczności - kontynuowała.

bEEoSaxF

W obliczu szerzącej się epidemii wokalistka postanowiła wspomóc amerykańskie służby pokaźną kwotą.

Aby wesprzeć specjalistów ze służby zdrowia, którzy codziennie walczą na linii frontu, przekazuję 500 tysięcy dolarów na fundusz ratunkowy Temple University Hospital w Filafelfii, aby upamiętnić moją mamę, Judy Moore, która przez 18 lat pracowała w tamtejszym Centrum Kardiomiopatii i Przeszczepów Serca. Dodatkowo przekazuję 500 tysięcy dolarów funduszowi kryzysowemu burmistrza Los Angeles. Dziękuję wszystkim specjalistom służby zdrowia, którzy tak ciężko pracują, aby chronić nas i naszych bliskich. Jesteście bohaterami! - napisała wokalistka.

Na zakończenie Pink zaapelowała również do swoich fanów, aby w obecnej sytuacji zachowali szczególną ostrożność.

bEEoSaxG

Następne dwa tygodnie są kluczowe: proszę, zostańcie w domach - czytamy we wpisie piosenkarki.

bEEoSaxH
bEEoSaya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Us fake dream
rok temu
W stanach jest dramat bo tam jest mnóstwo narkomanów i bezdomnych praktycznie bez odporności.
Gapo
rok temu
Fajnie,że przekazała darowiznę.
jjjj
rok temu
Skuteczne testy to testy genetyczne, nie da się tego robić tyle ile jest obywateli w danym kraju zwłaszcza ze wirus jest nowy.
bEEoSayb
Taras
rok temu
No coraz więcej przypadków...
Jajo
rok temu
Ale co niby rząd usa miał zrobić? Kupić za wczasu 100mln testów kiedy jeszcze wirus nie był znany? Jak to według tej podśpiewywaczki to miałoby wyglądać ? Najłatwiej pokrzyczeć..
Najnowsze komentarze (102)
anonim
rok temu
Drogi Pudelku, COVID-19 to CHOROBA wywołana wirusem (koronawirusem). Polecam myślenie podczas korekty tekstów. Buziaczki.
SARS-CoV-2
rok temu
Covid-19 to nie wirus, tylko choroba nim wywołana Szanowny „Redaktorze”...
Mag
rok temu
A Polska tylko przed Rumunią... U Nas to jest dopiero masakra z testami!!!! Ale wybory ważniejsze!!!
iko
rok temu
BRAWO, jedna z nielicznych z branży rozrywkowej, która ma kontakt z rzeczywistością. #stoppustakom
zenon
rok temu
A skąd ona wie ,że dwa następne tygodnie są kluczowe ? Do czego ? Ciągle "kluczowe" jest pozostawanie w domu.
Zapytowywanie
rok temu
Politycy i celebryci taż łapią koronawirusa? Czyżby ta zaraza była przypadkowo również w narkotykach, które oni tak lubią?
jamjest
rok temu
Zmgała się z wirusem COVID-19? To tak jakby napisać: zmagała się z wirusem AIDS. Bez sensu. COVID-19 to choroba wywołana przez wirusa SARS-CoV-2.
Wstyd
rok temu
Po raz kolejny niekompetencja dziennikarzyn z Pudla wychodzi...Pink miała C19,jej synek nie miał.Owszem mial także objawy jakieś i został zbadany,ale nie był zakazony.Te artykuły po angielsku,z których Pudelek czerpie wiedzę są tak proste,ich przetłumaczenie powinno być bezproblemowe dla kogoś z liceum.A jednak za trudne to dla Waszych pismaków.Szkoda gadać...
bEEoSaxT
Ktoś
rok temu
Niech się Pudełek w końcu nauczy, ze wirus to Sars-COV-2 i on wywołuje infekcję o nazwie Covid-19!
gość
rok temu
co ona wygaduje? Amerykanie robią najwięcej testów na świecie, w tej chwili wykonali ich ponad 1,5 miliona
Gość
rok temu
Nie tylko waszego. W Małopolsce szczególnie, w innych województwach też jest niemożliwe zrobienie testu. Ludzie umierają na wirusa w szpitalach, ale wcześniej nie przebadani nie są dodawani do statystyk śmierci przez wirusa, tylko po prostu np na zapalenie płuc. Wcale nie jest "mało" u nas śmierci, nie robią po prostu testów.
gosc
rok temu
no tak wielka gwiazda musi miec dostep do wszystkiego,zenada
ewi
rok temu
durna kobieta ! sądziła,że w ciągu kilku dni rząd zrobi cuda ! Może ona zacznie produkowac testy !
loli
rok temu
Narodowi polskiemu wladze mowia, ze nie trzeba nosic maseczek ochronnych, bo brakuje dla personelu medycznego, ale na obradach w sejmie to wybrancy wszyscy w maseczkach. Ludzie uczcie sie na bledach!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEoSayM
bEEoSayN
bEEoSayO
bEEoSayP
bEEoSayQ
bEEoSayv