Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Piotr Gąsowski pomstuje na relację w TVP: "UDAJE, że tego marszu NIE MA!" (FOTO)

369
Podziel się:

Piotr Gąsowski przyjrzał się temu, jak półmilionowy przemarsz ulicami Warszawy zrelacjonowała Telewizja Polska. Prezenter nie krył oburzenia tym, jak utrzymywany z podatków nadawca potraktował to wydarzenie. "Muszą się strasznie bać".

Piotr Gąsowski pomstuje na relację w TVP: "UDAJE, że tego marszu NIE MA!" (FOTO)
Piotr Gąsowski oburzony relacją TVP z marszu 4 czerwca (fot. AKPA, fot. Instagram)

O przemarszu ulicami Warszawy zorganizowanym przez Donalda Tuska z okazji 4 czerwca usłyszała cała Polska. Szacuje się, że na manifestacji w obronie demokracji zebrało się blisko pół miliona osób. Znacznie ograniczony dostęp do informacji na temat wydarzenia mieli widzowie Telewizji Polskiej. Showman Piotr Gąsowski zbadał, jak wygląda relacja z marszu na antenie TVP Info.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ubryzgać Tuska". Posłanka wyjawia, po co rządzącym komisja ds. rosyjskich wpływów

Piotr Gąsowski wściekły na TVP

O przeprowadzonej przez siebie analizie Gąsowski poinformował za pośrednictwem Instagrama. Na prywatnym profilu aktora zaczęły pojawiać się zdjęcia dokumentujące, co emitowała TVP w godzinach marszu.

4 czerwca. Podczas gdy pół Polski zbiera się na marsz… TVP, czyli nasza publiczna telewizja, za nasze, publiczne pieniądze, pokazuje takie paski. Muszą się strasznie bać - napisał Gąsowski.

Pasek, o który chodziło, brzmiał: "31. rocznica zdrady Polski przez Tuska i komunistów".

Piotr Gąsowski mówi o dwóch Polskach. Twierdzi, że TVP zataiło informacje o marszu

Dla porównania Gąsowski wrzucił zdjęcia, na których można zobaczyć, co zobaczyli widzowie TVP Info, a co widzowie TVN 24 o godzinie 14:26. TVP pokazywała akurat segment o wypoczynku w górach, podczas gdy po warszawskich ulicach maszerowały setki tysięcy ludzi, protestując przeciwko polityce ekipy rządzącej.

Dwie Polski… Dwie rzeczywistości… Ten sam dzień i ta sama godzina… Podczas gdy w Warszawie odbywa się największa demonstracja od kilkudziesięciu lat, nasza, publiczna, utrzymywana przez nas TVP udaje, że tego marszu nie ma! - grzmi Gąsowski.

Gdy Telewizja Polska wzięła się już za przeprowadzenie relacji z marszu, sposób narracji wciąż pozostawiał, zdaniem Gąsowskiego, wiele do życzenia.

TVP nazwała kłamliwie ten wspaniały akt międzyludzkiej solidarności "marszem nienawiści"… Na dodatek o słabej frekwencji… Nie jesteście prawdziwymi dziennikarzami w żadnym aspekcie! Jesteście zaledwie niemoralnymi propagandystami - zarzucił pracownikom rządowej telewizji aktor, publikując nagrania z Krakowskiego Przedmieścia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(369)
Jula
4 miesiące temu
precz z TVP! Juz dosyc tego klamstwa
Wójt
4 miesiące temu
Ruskie z PIS strasznie się boją
Antek
4 miesiące temu
Właśnie skończył się kurier Warszawski. .na TVP3..prowadząca .nawet nie wspomniała o marszu ..nawet przez chwilę nie było pokazane i niewspomniane ...o olbrzymim marszu ...przeciw klamstwu drożyznie...niszczeniu demokracji...to straszne nie będziemy płacić abonamentu ..trzeba z tym skończyć ściągacie opłatę a nie mówicie .o rzeczach ważnych...bardzo ważnych tylko pierdoły były pokazane ..jakieś grafity i straszący blok ...był ważny zakaz .wstępu do rezerwatu ...kto zakazuje .. Nie ma czegoś takiego ..do lasu parku .czy rezerwatu.. ..wejść ma prawo kazdy...a tu raptem zakaz ....to kolejny bezorawny .. zakaz ..
Bd000
4 miesiące temu
Wszyscy na wszystkich plują!w tym kraju nigdy nie będzie normalnie!
Smierciuch
4 miesiące temu
Relacja z lotniska była ciekawsza.Pamietamy
Najnowsze komentarze (369)
Moj i tylko m...
4 miesiące temu
Gasowski nie po tej stronie stajesz!
Adler
4 miesiące temu
Stracił robotę to może w tvn przygarną 🤮 pszygarnąć
ksiegowy
4 miesiące temu
Od kiedy to nas jest tylko milion, Piotruś popraw się z geografji. Chyba że tylko liczysz takich sobie podobnych.
Ania
4 miesiące temu
Wspomnieli nawet w Teleexpressie,ze to marsz Tuska i 150 tys ludzi,wiec luz Gas
Z mięsnego
4 miesiące temu
PRZED KOTLETAMI BYŁ CZY PO SPOŻYCIU KOTLETÓW?
Skarbnik
4 miesiące temu
MARSZU NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE
Twój nick
4 miesiące temu
Weźcie przestańcie z tymi 500 tysiącami bo pęknę ze śmiechu🤣Byłam, widziałam. Niedziela, słoneczny dzień - ilu turystów i "przechodzących z tragarzami" przy okazji policzyliscie? Ile biednych uparzonych na słońcu dzieci i zwierząt? Cyrk na kółkach a nie marsz.
Zaczarowany O...
4 miesiące temu
Hehe, łajdacy z PiS chcieli kolejny raz obrócić kota ogonem i działając na korzyść Rosji kłamliwie przypisać takie działania opozycji. Coś jednak nie pykło.
111
4 miesiące temu
Puste hasła uczestników, puste ich oczy, większość powtarza slogany z tvn, które nic nie mają wspólnego z walką o Polskę. Kraj podzielony to kraj, którym można sterować i manipulować. Tusk, agent będzie walczył o demokracje w Polsce, a wśród tłumu walczyli z nim komuchy. Powiem tak im więcej widzę twarzy celebryckich, im głośniej krzyczą Moniki Olejnik itp. To wiem, że zrobię wszystko, aby nie wrócili do władzy.
oles
4 miesiące temu
PiS chce wyprzeć ze swojej świadomości, że wiekszość społeczeństwa jest przeciwko nim - chcą wyprzeć demokrację i wolność. Oni wiedzą, że popiera ich tylko kilka mln Polaków a dziesiątki milionów jest przeciwko. To ich koniec. Karma ich dopadła
Jose
4 miesiące temu
Dobrą przykrywką na rocznicę obalenia rządu Olszewskiego Tusk zaćmił garstkę Polaków szkoda że nocą tego nie zrobił fajnie by wyglądało, Gąsowski szkoda że nie pamiętasz.TVP tak trzymać .Pamiętamy komunę.
Kris
4 miesiące temu
Panie Piotrze, przecież to niszowa, faszystowska stacja, a Pan taki przejęty? Są sondaże TVNu, które dowodzą, że nikt tego nie ogląda.
Widz
4 miesiące temu
Jak to dobrze, że cię Gargamelu wy ... li z tv
Siostra
4 miesiące temu
Dr Basen zszedł do poziomu brodzika
...
Następna strona