Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Piotr Kraśko trafił do SZPITALA!

1365
Podziel się:

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, Piotr Kraśko przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych. Dziennikarz poddaje się tam szeregowi specjalistycznych badań.

TYLKO NA PUDELKU: Piotr Kraśko trafił do SZPITALA!
Piotr Kraśko trafił do szpitala (forum)

Piotr Kraśko w ostatnich dniach stał się bohaterem kolorowej prasy, a wszystko to za sprawą nadużycia, jakiego miał się dopuścić. TVP Info opublikowała kilka dni temu artykuł, sugerując, że dziennikarz przez kilka lat migał się od płacenia podatków.

Prowadzący "Fakty" zabrał głos w tej sprawie, tłumacząc w internetowym wpisie, że "wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu". Po jego oświadczeniu w sieci na nowo rozgorzała dyskusja na temat moralności i praworządności Piotra. Nawet Karolina Korwin Piotrowska, mimo sympatii do prezentera, pokusiła się o krytyczny wpis, w którym nie szczędziła gorzkich słów.

Zobacz także: Piotr Kraśko: "Telewizja dzieli się na dobrą i złą"

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku wyszło na jaw z kolei, iż Piotr Kraśko przez 6 lat prowadził samochód bez uprawnień. Dziennikarz zapłacił wówczas karę grzywny, która wyniosła 7,5 tysiąca złotych. To jednak nie koniec sprawy, bowiem 8 czerwca wpłynął do Prokuratury Okręgowej akt oskarżenia przeciwko Kraśce w związku z prowadzeniu pojazdu po cofnięciu uprawnień.

Ostatni czas był z pewnością stresujący dla dziennikarza, co mogło odbić się na jego zdrowiu. Jak udało ustalić się Pudelkowi, Piotr Kraśko trafił do szpitala. Uzyskaliśmy nieoficjalne potwierdzenie w szpitalu, że rzeczywiście dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych, gdzie poddawany jest szeregowi badań w związku z problemami z ciśnieniem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1365)
Rafał Dupiarz
3 tyg. temu
W szpitalu mozna jezdzić wózkiem bez prawka
fred
3 tyg. temu
ciśnienie mu skoczyło, bo zobaczył zarzuty prokuratury
qwe
3 tyg. temu
A wystarczyło być uczciwym.
Elle
3 tyg. temu
Co będzie L4 na rozprawy ?
Taka prawda
3 tyg. temu
Szuka choroby, żeby wymigać się id więzienia przestępca
Najnowsze komentarze (1365)
Aaaaahaha
15 godz. temu
One wszystkie do szpitala lisy kraski giertychy zaslabniente
onno
6 dni temu
i pewnie będzie go bronił znany ze omdleń adwokat, gdy postawiono mu zarzuty.
id6fto
6 dni temu
taka moda teraz w POlitycznych kręgach - jak zarzuty, to hyc do szpitala, tak jak Roman G
Amigo65
3 tyg. temu
Szkoda mi tej Karolinki , całe życie ma z nim problemy...............
Ela
3 tyg. temu
Jakoś nie słychać, żeby tefałeny nadawały o Kraśko dzień i noc!!!!
Onik
3 tyg. temu
Jasne, teraz chory. Wszyscy zasłaniają się chorobami licząc na współczucie. Antek Królikowski też zachorował publicznie jak jego romans wyszedł na jaw.
Polak
3 tyg. temu
A składki na NFZ płacił, czy może jest w prywatnym szpitalu??? Dla uczciwych Polaków płacących podatki i składki nie ma dostępu do publicznej służby zdrowia w tym śmiesznym państwie rządzonym przez polskojęzyczne mafie!!!
aaas
3 tyg. temu
Dawno widać było że z nim coś nie tak szpital to dobre miejsce dla niego , tak się ci moraliści lubują w bezprawiu że nie odróżniają dobra od zła
Maria
3 tyg. temu
Tyle lat udawało się grać super- hiper kulturalnego gogusia i nagle wszystko się posypało. Zdrowie tego nie wytrzymało. Nie współczuję.
Antyy
3 tyg. temu
Przestępca już kombinuje żeby uniknąć kary.Co za kraj ?co za ludzie ?
Barbara
3 tyg. temu
szpital to dobra ucieczka przed odpowiedzialnością niech sobie załatwi papiery że jest niekumaty i po sprawie
........
3 tyg. temu
myślałem,że cierpi na wytrzeszcz oczu
pytek
3 tyg. temu
Oto pytanie: Czy relatywny moralnie człowiek , relatywny etycznie jako dziennikarz , może być osobą publiczną? Czy życie osobiste takiego człowieka predestynuje go do pełnienia takiej funkcji ? Czy widz , widząc takiego człowieka na ekranie telewizora uwiarygadnia taką telewizję, szczególnie jeśli jest to telewizja informacyjna ? Moim zdaniem to okropne jest. To psuje każde media . To kpina z widza, słuchacza.
Albert
3 tyg. temu
Wszyscy kryminaliści uciekają w chorobę,zobaczcie chociazby tego mecenasa z konska głowa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie