Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Piotr Kraśko znowu będzie miał kłopoty? Do prokuratury wpłynęło ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA

192
Podziel się:

Niedawna afera Piotra Kraśki, który prowadził samochód bez prawa jazdy przez ostatnie sześć lat, mocno nadszarpnęła jego wizerunek. Okazuje się, że to może nie być koniec jego perypetii... Szykuje się kolejny skandal?

Piotr Kraśko znowu będzie miał kłopoty? Do prokuratury wpłynęło ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA
Piotr Kraśko znowu będzie miał kłopoty? Jest doniesienie do prokuratury (AKPA)

W połowie grudnia Piotr Kraśko nieoczekiwanie znalazł się w samym centrum medialnej afery. Chodzi o prowadzenie samochodu bez uprawnień przez ponad 6 lat, co, z racji okoliczności łagodzących, zakończyło się jedynie karą grzywny. Dziennikarz miał wpaść podczas rutynowej kontroli, a po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno, postanowił publicznie przeprosić za swoje postępowanie.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to, co zrobił Piotr Kraśko, jest wysoce naganne. Prawicowe media, które od dawna były mu nieprzychylne, zrobiły natomiast to, co zwykle, czyli rozpoczęły powolny proces demolowania jego wizerunku. Od tego czasu dziennikarz TVN był kilkukrotnie bohaterem głównego wydania "Wiadomości" TVP, gdzie wyjątkowo ostro go krytykowano.

Zobacz także: Sprawa Piotra Kraśki. Komentarz z Policji

Mimo zaledwie 7,5 tysiąca złotych grzywny Kraśko stracił zatem dużo więcej. Reputację budował bowiem latami, a wizerunkowo od zawsze starał się być jak najmniej problematyczny. Dziennikarz nie ryzykował zatem dalszych konsekwencji i przesiadł się w końcu na fotel pasażera, a rolę kierowcy przejęła po nim jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko.

Okazuje się jednak, że to prawdopodobnie jeszcze nie koniec problemów Kraśki. Jak informuje portal TVP Info, do Prokuratury Okręgowej w Warszawie miało wpłynąć zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa. Sprawa podobno nie ma jednak nic wspólnego z pamiętnym zatrzymaniem z kwietnia 2021 roku, jednak w krótkim oświadczeniu prokuratura nie ujawnia, co dokładnie jest przedmiotem sprawy.

W przypadku K. chodzi o inne zachowania, wynikające m.in. z publikacji medialnych, kiedy to dziennikarz miał prowadzić pojazdy, jeszcze zanim doszło do zdarzenia z kwietnia 2021 roku - cytuje "Super Express".

Jednego możemy być pewni - jeżeli Piotr faktycznie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, to Telewizja Polska na pewno bezzwłocznie o tym poinformuje...

W Pudelek Podcast przyjrzymy się teoriom spiskowym o polskich celebrytach krążących w internecie!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(192)
xxx
4 miesiące temu
Jak romans w perfekcyjną mu wizerunku nie nadszarpnął to akurat mu to nadszarpnie.Zabawne.
Zdegustowana
4 miesiące temu
Drogi Pudelku, proszę podprogowo nie bronić cynicznego, uprzewilejowanego czlowieka!
Wwwccc
4 miesiące temu
Dla mnie przestał być wiarygodny. Kropka
Duupek
4 miesiące temu
Bezkarnośc "elity", ktora całymi latami była ponad prawem jest tragedia dla naszego kraju, Ci wspaniali Olbrychscy,Kraśkowie , Durczokowie ....... chocby masakra , wstyd, Jaka bedzie narracja teraz ? Że co, że wszyscy jestesmy ha ha tylko ludzmi i k a ż d y MA PRAWO błądzić ?
Hmm
4 miesiące temu
TVN tak oskarża TVP o ich zaniechania , wpadki ludzi tam pracujących . Ale sami nic nie robią m.in. gardiaska nagle zdrowiutka wszystko ucichło i można było wrócić do pracy . Kraśko to samo , pracuje jak gdyby nigdy nic. Można by było wymieniać a wymieniać . Hipokryci zas...i
Najnowsze komentarze (192)
Sdn
3 miesiące temu
Powinien już dawno siedzieć w więzieniu jak każdy inny obywatel ale parasol ochronny TVN działa
B52
3 miesiące temu
Czyli to nie on spaprał swój wizerunek tylko TVP ? Ciekawa logika.
Niszczenie lu...
3 miesiące temu
Bezwzględne szukanie haków na ludzi z opozycyjnych mediów. Stalin mówił dajcie mi tylko człowieka a paragraf zawsze się jakiś znajdzie. Na każdego. Kwestia metodycznosci. Nie wkręcamy się w te tryby. Dystans. Zimny dystans.
wujek
3 miesiące temu
nareszcie może ludzie tego typu odpowiedzą za swoje postępowanie.
Gość
3 miesiące temu
Kariera po koneksjach
Lol
3 miesiące temu
Takim jak on nic nie zrobią
Lol
3 miesiące temu
Sprawia wrażenie męskiej dajki na którą nie ma chętnych xD
Princess Lily
3 miesiące temu
Mam lewicowe poglądy tak na marginesie i dla mnie krasko stracił wiarygodność z tą aferą z prawo jazdami. Sorry, ale nie interesuje mnie jego opinia w ogóle w tym momencie. Zwykły oszust.
Aska
3 miesiące temu
A kto z jakiejkolwiek telewizji jest dla kogokolwiek wiarygodnym i opiniotwórczym? Krasko jest jednym z tych, o których napisałam. Sądziłam ze loża prasowa jest rym co jedyne da się oglądać. Po dzisiejszym wydaniu już nie włączę tego szlamu 🤯
Abi
3 miesiące temu
Jaka stacja itd
Ulla
4 miesiące temu
Tak bezczelnie zachowuja sie polskie autorytety! Dziennikarze, ktorzy nawoluja do praworzadnosci, krytykuja lamanie prawa…. sami sa przestepcami. Taka jest Polska!
Sędzia
4 miesiące temu
6 lat bez prawa jazdy i świadomie to zrobił ...zakaz prowadzenia pojazdów samochodowych przez 6 lat
Bilu
4 miesiące temu
Jakie niby okoliczności łagodzące były dla Kraśki?
Gość
4 miesiące temu
Ajajaj, prawo uwzięło się na Kraśkę? Hehehe bananowe dzieci są w szoku. Jak tak można ich traktować? Pokończyły się synekury, skończyła się ochrona i okazuje się, że są takimi samymi śmiertelnikami jak my. Jedna beka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie