Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA: "Niektórym zamknąłbym te PIĘKNE BUŹKI"

199
Podziel się

Jak myślicie, kogo miał na myśli?

Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA: "Niektórym zamknąłbym te PIĘKNE BUŹKI"
Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA! "Niektórym zamknąłbym te piękne buźki" (pudelek.pl)
bDJGGNKd

Michałowi Przybyłowiczowi udało "zaczepić się" w telewizji, gdzie prowadzi programy ezoteryczne. Jego największymi pasjami są "tarot, numerologia, hipnoza, zjawiska paranormalne, magia i horoskopy". "Wróżbita Michael" szczyci się także telepatycznymi zdolnościami. Drugim, obok programów ezoterycznych, ulubionym miejscem pobytu Michała są kliniki medycyny estetycznej, w których celebryta zaczął upodabniać się do "żywej lalki". Michałowi zależy jednak na tym, by ludzie nie oceniali go po pozorach. Chociaż na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie osoby, dla której wygląd zewnętrzny jest sensem życia, zapewnia, że ma także bardzo bogate życie duchowe.

W rozmowie z Pudelkiem Michał pokazał kolejne oblicze. Tym razem zaprezentował się jako nieustraszony wojownik, który swoich sił chętnie spróbowałby w... FAME MMA. Przybyłowicz zapewnia, że o show tego typu myślał już jako dziecko. Dla Michała byłaby to okazja, by "pozamykać piękne buźki" niedowiarkom.

Zawsze, nawet, jako małe dziecko, myślałem o czymś takim. Wiem, że nie wyglądam i każdy liczyłbym na to, że ktoś mi dokopie na FAME MMA. To fajne wyzwanie. Mógłbym sobie wiele rzeczy udowodnić. Chciałabym zawalczyć, bo może niektórym zamknąłbym te piękne buźki. Mój look nie świadczy o tym, co drzemie w środku. Poszedłbym tam, żeby wygrać. Wiadomo, że nie po to, żeby wyjść i zarobić tylko kasę. Swoim przeciwnikom chciałbym dokopać - powiedział nam Ken.

bDJGGNKf
Zobacz także: Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA!
bDJGGNKl
bDJGGNKG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(199)
🙉🙉🙉
5 miesięcy temu
🙉🙉🙉🙉
Pipi
5 miesięcy temu
Walcz
Nick
5 miesięcy temu
Wszędzie krążą artykuły
bDJGGNKH
Fiona
5 miesięcy temu
No i dobrze.Niech gra.Fajnie będzie gdy mu wyleci nosem cały silikon ,usta się wyplaszczą od ciosów a kaloryfer uciecze na boczki...hahaha
realia
5 miesięcy temu
chce to z obaczyc wykupie nAwet ta walke ken kontra predator
Sis
5 miesięcy temu
Walki w klatce ?
Aretto
5 miesięcy temu
Ważę 86kg
Spragniona
5 miesięcy temu
Dajcie mu każdego plis plis żeby tylko zawalczył
Tysia
5 miesięcy temu
To mógłby być hit
Ktoś
5 miesięcy temu
Myślę że Najman był by odpowiedni
Gość
5 miesięcy temu
Pytanie kogo by mu mieli dać, ale chciałabym żeby było śmiesznie
123
5 miesięcy temu
Jak by rzekl najsłynniejszy z polskich bezrobotnych"SODOMIA I GOMORIA"
Marlena
5 miesięcy temu
Ciekawe czy wystąpi xD
bDJGGNKz
Gugu
5 miesięcy temu
Przepraszam, że to napiszę, ale trudno mi zrozumieć, że osoba normalna tak potrafi się oszpecić. Ludzie co z Wami jest nie tak? Gotowa jestem zrozumieć, gdy ktoś poprawi sobie urodę , bo przeżył jakiś wypadek i został oszpecony, lub jest brzydki jak noc listopadowa i chce zmienić swój wizerunek. Gotowa jestem zrozumieć paniusię, która chce się odmłodzić na rówieśnicę własnych dzieci,co też normalne nie jest, bo upływającego czasu się nie da zatrzymać, Trzeba by mózg też zoperować, bo dobrze " zrobiona " 60 - siątka nie jest w stanie udawać młodej dziewczyny.Jesteśmy tak " skonstruowani", że wraz z upływem czasu , nasze zachowanie też się " starzeje" i jakiś wewnętrzny głos nam mówi, że pewne zachowania nie przystoją.Ludzie chcący się upodobnić do lalek? Masakra straszna.Gość chce walczyć? Pytanie czy ktoś by zechciał, bo ja kobieta, nawet bym go nie spoliczkowała, z obawy że buźka może się rozsypać.
...
Następna strona
bDJGGNLb