Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kafel
|
aktualizacja

Priscilla Presley podważa testament Lisy Marie! "Podpis jest niezgodny z jej zwyczajowym podpisem"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
100
Podziel się:

W 2016 roku w testamencie Lisy Marie Presley doszło do znaczących zmian, które usunęły jej matkę oraz byłego menadżera biznesowego z funkcji majątkowych powierników. W związku z tym całość majątku miałaby przypaść najstarszym dzieciom zmarłej, z czym z kolei nie zgadza się Priscilla...

Priscilla Presley podważa testament Lisy Marie! "Podpis jest niezgodny z jej zwyczajowym podpisem"
Priscilla Presley podważa testament Lisy Marie! "Podpis jest niezgodny z jej zwyczajowym podpisem" (Getty Images)

Śmierć jedynej córki Elvisa Presleya wstrząsnęła światem show biznesu. Lisa Marie zmarła wskutek zatrzymania akcji serca, zaledwie dzień po 80. ceremonii wręczenia Złotych Globów, na której gościła. O śmierci "księżniczki rock'n'rolla" poinformowała jej matka, która obecnie wydaje się mieć wiele do powiedzenia w sprawach majątkowych córki.

Problemy Lisy Marie Presley

Lisa Marie Presley nie miała łatwego życia. Kobiecie nie szczęściło się ani w życiu miłosnym, ani finansowym. Była czterokrotną rozwódką, walczyła z uzależnieniem od opioidów, a także ciężko przeżyła samobójczą śmierć jedynego syna, za którą obwiniała się niemal do końca życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Radek Liszewski o udanym małżeństwie: "Trzeba dużo ze sobą rozmawiać"

Problemy finansowe gwiazdy wiązały się przede wszystkim z jej byłym menadżerem biznesowym - Barrym Siegelem, który ponoć miał namówić ją do sprzedaży 85 procent udziałów w Elvis Presley Enterprises, a którego pozwała w 2018 roku za doprowadzenie do niebotycznych strat.

Priscilla Presley kwestionuje autentyczność testamentu córki

Sprawa majątku zmarłej 54-latki w ostatnim czasie powróciła jednak jak bumerang, a wszystko dzięki byłej żonie Elvisa, która w czwartek złożyła w Sądzie Najwyższym dokumenty kwestionujące rzekome poprawki w testamencie jej córki.

Mowa tutaj o poprawce z 2016 roku, według której Priscilla oraz Barry Siegel zostali usunięci z funkcji powierników majątkowych na rzecz najstarszych dzieci Lisy Marie. Całość miałaby przypaść Riley Keough i jej zmarłemu bratu Benjaminowi Keough'owi.

Zdaniem aktorki ona i Siegel zostali po raz pierwszy mianowani współpowiernikami Lisy jeszcze w 1993 roku, ale w 2010 roku kobieta miała zmienić swoją wolę. Mało tego, Priscilla utrzymuje też, że o nowej wersji testamentu dowiedziała się dopiero po śmierci córki, a jej podpis w aktach "wydaje się być niezgodny z jej zwyczajowym podpisem".

Jak twierdzi Priscilla, dokument miał zostać niepotwierdzony notarialnie, a ona nigdy wcześniej nie widziała go na oczy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Qweta
2 miesiące temu
I zaczyna się, walka o KESZ.
Bangladesz
2 miesiące temu
Nic nowego - toksyczna matka zdziwiona, że jednak nie była dla dziecka taka super jak twierdziła. Lisa miała świetną relację z Elvisem, który kochał ją ponad życie, za to matka traktowała ją chłodno, od zawsze miały trudną relację. Nie zrozumie ten, kto miał całe życie ciepłe stosunki z matką, śmiem twierdzić, że to więź z perspektywy rozwoju człowieka najbardziej istotna. Więc wyobraźcie sobie jak to boli, kiedy jednak matka nie kocha, nie szanuje, nie wspiera. Lisa wiedziala co to znaczy, tak samo Jennifer Aniston i wiele innych kobiet, przytulam Was wszystkie, wiem co czujecie.
Omg
2 miesiące temu
Smutne, obie potrzaskane a teraz będzie wojenka o kasę.
Pfff
2 miesiące temu
Dziwnym trafem zawsze "okazuje się", że nagle podpis nie jest tym zwyczajowym. Widać mamusia uznała, że mało się należy, więc prędzej ją wykopie z ziemii, niż przyjmie do wiadomości zapis testamentu 😉
XDD
2 miesiące temu
Ciekawe
Najnowsze komentarze (100)
aga
2 miesiące temu
U nas chyba każdy dokument można tak by było podważyć :) na dokumentach trzeba złożyć czytelny podpis z imieniem i nazwiskiem co się ma nijak do podpisów składanych codziennie, a innych niż parafki.
Na bis
2 miesiące temu
Pisza gdzies ze testament nie został podpisany przez notariusza ale tam jest inny "notariusz" niż u nas, to nie to samo. Tam każdy "z ulicy" może być notariuszem... po drugie piszą, że Pryszczilla robi to dla dobra wnuczek, że chciałaby założyć fundusz powierniczy tak aby majatek po Presleyu (np Graceland) nigdy nie został sprzedany. Jednakże ona chyba raczej zechce wprowadzić swego syna z innego związku do dziedziczenia po niej jakichś udziałów w tym całym funduszu po Presleyu, jeśliby uzyskałaby zgodę sądu...
Jjj Jjjj
2 miesiące temu
Priscilla jest zimna bez emocji, zawsze taka była emocjonalnie chłodna to typ narcyza zapewne albo psychopaty, więc nie dziwie się że dla.niej kasa ważniejsza niż własne dziecko, które dobrze nie ostygło a ona woli o kasie myśleć.
Ania
2 miesiące temu
No to w końcu są długi czy majątek? Zdecydujcie się.
Gość
2 miesiące temu
Czy naprawdę matka nie ma wystarczająco dużo swojej kasy, musi jeszcze walczyć o kasę wnuków?
Edek
2 miesiące temu
To nie było jej jedyne dziecko ona ma jeszcze syna.
Kkk
2 miesiące temu
Gdzie kasa tam wojna jak się ma kasę to najlepiej wszystko przepisać na zwierzęta
faust
2 miesiące temu
Blizny przy ustach Priscilli wywołują koszmarne wspomnienia, jakby dostała od kogoś cegłówką...
839
2 miesiące temu
I ma rację , bo syn zmarł i wtedy dziedziczyła by tylko najstarsza wnuczka , a dwie niepełnoletnie wnuczki bliźniaczki zostają pominięte , kto korzysta ? najstarsza wnuczka bo jej brat nie żyje .
Hmmmmm
2 miesiące temu
Ale dziwne że nie sporządziła nowego testamentu na rzecz swoich młodszych dzieci.
Polak
2 miesiące temu
Jedynymi spadkobierczyniami są córki Lisy Marie, natomiast ich babcia chce nadal być powierniczynią ich majątku, tj. opiekunem prawnym (w rozumieniu polskich przepisów), jeżeli Lisa Marie zmieniła swoje postanowienie w sprawie matki - musiała być na nią zła, zreszta długo nie utrzymywały ze sobą kontaktów, obie gwiazdy ze spalonego teatru. Sąd nie zajmie stanowiska w sprawie emocji, lecz przepisów prawnych.
lolz
2 miesiące temu
cóż za żal nad trumną, wzruszyłam się tą matczyną troską, ciało jeszcze nie ostygło tu już bicie piany bo mamuśka nie jest w testamencie, no jak tak można matce robić
madzia
2 miesiące temu
przeciez miała same Długi?
Iksa
2 miesiące temu
Jezu, czy ci ludzie mają jakieś wyższe uczucia?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie