Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Promienna Małgorzata Rozenek pozuje z kwiatami. Internautka kąśliwie: "Ktoś nam się POSTARZAŁ"

925
Podziel się

Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła wykorzystać ostatni wpis Małgorzaty Rozenek i zamieściła pod nim niewybredny komentarz dotyczący jej wyglądu. Na odpowiedź Perfekcyjnej nie trzeba było długo czekać.

Promienna Małgorzata Rozenek pozuje z kwiatami. Internautka kąśliwie: "Ktoś nam się POSTARZAŁ"
Małgorzata Rozenek odpowiada na kąśliwy komentarz internautki (AKPA)
bErbGjxh

W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek szczególnie starannie dba o kondycję. Choć celebrytka zakończyła już co prawda odchudzanie na wizji, wciąż nie rezygnuje z aktywnego trybu życia. Perfekcyjna regularnie relacjonuje codzienne treningi na Instagramie i chętnie porusza się po Warszawie luksusowym rowerem.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek jest już influencerką z prawdziwego zdarzenia. Nic więc dziwnego, że ostatnio coraz częściej motywuje instagramowych obserwatorów do aktywności fizycznej lub zwyczajnie dzieli się z fanami odrobiną pozytywnej energii. W niedzielę Małgorzata zapozowała otoczona różnokolorowymi hiacyntami i z szerokim uśmiechem na ustach życzyła wielbicielom pogodnego dnia.

bErbGjxj

Uśmiechu, w ten pochmurny dzień. Albo kwiatów - napisała celebrytka, przy okazji reklamując jedną z warszawskich kwiaciarni.

Niestety jedna z internautek postanowiła wykorzystać okazję i pod postem Rozenek zamieściła niewybredny komentarz dotyczący jej wyglądu.

bErbGjxp

Ktoś nam się postarzał - napisała użytkowniczka.

Na odpowiedź Małgorzaty nie trzeba było długo czekać. Celebrytka postanowiła uświadomić fance, że tego typu komentarze mogą zwyczajnie sprawić komuś przykrość.

To, jak spotkasz tego ktosia, to może nie mów mu tak wprost. Może będzie mu przykro, albo sobie pomyśli: A ktoś Cię pytał o zdanie? Więc lepiej zachowaj takie rozkminki na czas przed lustrem - poradziła Gosia.

Rozenek mogła też liczyć na wsparcie internautek.

bErbGjxq

Każdy się starzeje, pani również, więc nie wiem, po co taki komentarz/Lepiej się Pani poczuła?/Brawo za kontrę Pani Gosiu/Jakby się odmłodziła, też by było źle. Jak się szuka zaczepki, zawsze się znajdzie/Ja uważam, że synek panią odmłodził, co najmniej dychę. Ma pani mega power teraz - pisały inne użytkowniczki.

Zobaczcie najnowszy wpis Małgorzaty Rozenek. Dobrze, że odpowiedziała na złośliwości internautki?

bErbGjxr
bErbGjxs
bErbGjxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(925)
Jhg
3 miesiące temu
No już młodziej wyglądać nie będzie
Prawda
3 miesiące temu
Pięknie wygląda, płacą jej górę hajsu za zwyklą fotkę, myślę że większość z nas by skorzystała. Dziwne czasy, ale nie każdy musi się tak tanio sprzedawać jak polskie małżeństwa 500 plus, Majdanowie są bardziej wymagający.
proste
3 miesiące temu
złośliwe komentarze Rusin pisze, obie siebie warte ale Rozenkowo-Majdanowa nie musi wyszczuplać i wydłužać nòg na insta a gladiatorka tego nie moze przeboleć
bErbGjxL
Abcd
3 miesiące temu
Ładne, ale tylko kwiaty
szmmm
3 miesiące temu
mówcie co chce ale Małgorzata Rozenek to najpiękniejsza kobieta w Polsce, Doda to babcia przy niej, dlatego Radek to puścił
Najnowsze komentarze (925)
zzz
3 miesiące temu
ale ta grawitacja nie daje jej spokoju
Remigiusz
3 miesiące temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść złych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
o yes
3 miesiące temu
porównajcie Mishę Kostrzewskiego z brzydkim bratem Dody, przy nim brat Małgoni to Piękno i Klasa
niżej dna
3 miesiące temu
Bezrobotna babcia Dodzisia Rozstępień siedzi i zdruzgotana gapi się w ekran na szczęście swojego byłego utrzymanka, wstawiając całą dobę, na okrągło, wulgarne, chamskie, prymitywne teksty, w których obraża Małgorzatę – aktualną żonę Radka i jej rodzinę! Zarazem wkleja idiotyczne peany na swój i „Radzia” temat, mając nadzieję na powrót utrzymanka. Należy dążyć do tego, żeby Rozstępieniowa NA ZAWSZE ZNIKNĘŁA z przestrzeni publicznej. Kpina, pokazywanie prostactwa i kłamstw babci Dodzisi (która ma o 20 lat więcej niż podaje) to właściwa metoda. Im częściej, tym lepiej…
OHYDZTWO!
3 miesiące temu
Jeżeli chcecie zobaczyć jak bardzo zdegenerowana, zdemoralizowana i wulgarna jest Małgorzata Majdanek – przeczytajcie poniżej „komentarz” sprzed kilku dni, który widnieje pod artykułem o niej. Tekst jest stylistycznie taki sam, jak dziesiątki innych, podobnych, nieustannie pisanych i wstawianych przez samą Małgorzatę oraz jej managera (oczywiście przy pełnej akceptacji Majdankowej!). Warto przypomnieć, że o „pragnieniu faceta z jak największym penisem” mówi tutaj mocno zużyta, starszawa kobieta, obecna w polskich mediach, ZARAZEM MATKA DWÓCH NASTOLETNICH CHŁOPCÓW - którzy, a także ich koledzy, koleżanki, rodzice mogą przecież ten „komentarz” przeczytać! Oto tekst, a moralną ocenę tego paskudztwa zostawiam Wam: „Radziowi Gośka dała na otarcie łez Kotońską i rower Błażeja. Ma teraz świetnego faceta, który jest wyposażony w większy atrybut męskości niż Pysiul, chociaz wydawało się to niemożliwe, a jednak Gosia takiego faceta znalazła bo lubi bogato wyposażonych, jestem pewna ,że sam się zgłosił do tak pięknej i seksownej kobiety”… Ciekawe, co na to wszystko Radzio?
TIZONA
3 miesiące temu
Jestem bardzo szczęśliwy, bowiem moje od kilku lat pisane komentarze - wyśmiewające żałosne małżeństwo Majdanków - tak bardzo ich bolą, iż część wpisów natychmiast blokują lub kasują, pozostałe kopiują, skrupulatnie przechowują i cały czas przerabiają (w durny zresztą oraz nędzny językowo sposób) na teksty atakujące największego wroga Majdankowej – piosenkarkę Dodę. Jestem pewien, że niebawem przestanę pisać komentarze o nich, bowiem medialny KONIEC Majdanków to kwestia najbliższego czasu. Pozdrawiam was Majdanki! Jesteście najbardziej nielubianymi, żenującymi, najbardziej pogardzanymi ludźmi polskiego szołbiznesu ostatnich 30 lat! Waszemu zniknięciu będą towarzyszyły ulga i radość wielu milionów Polek i Polaków…
Bez la...hyhy
3 miesiące temu
Zbrodnia to niesłychana! - piękna Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radka Majdana! Bardzo ciężkie do strawienia dla Dochy Rozstępień to przewinienie, dlatego kara musi być adekwatna do wykroczenia ponad przyjętą dla bez pomadki Polki normę bycia szarą myszą w zapadłej dziurze, złapaną w pułapkę kredytową, marzącą o wyrywającym ją z tej dziury hojnie wyposażonym kocurze albo o utrzymującym ją na grząskich bagnach miejskiej dżungli korporacyjnym szczurze, śniącą o roli sekscentrycznej, cudnie chudnącej na vegańskiej diecie Nory, a na jawie za 500 plus rozmieniającą się na drobne mamyszą Polką z przerwami na codzienne nieszpory. Skazana na bycie szczęśliwą Iron Majdan Lady urodzona w 1978 r. piękna Małgorzata dostaje jako karę 10 lat szczęścia dopisanych jej bezprawnie do życiorysu, ma zapewnione prawowite miejsce na liście Polskich prawników pod literą 'R' jako Małgorzata Rozenek - Majdan oraz prawo do opieki nad biologicznym synem swoim i Radka Majdana - Heniem. A Docha Rozstępień musi się pogodzić z byciem Małgorzaty Rozenek bladym, wątłym cieniem i z tego tytułu bezdennym cierpieniem, które nie uszlachetnia. Kara tym bardziej dotkliwa, że wieloletnia. Za to karma dożywotnia. Jej pieskie życie też ma więc swoje ''blaski'', choć bez cienia współczucia i prawa do łaski.
MAMA GONIA
3 miesiące temu
BABCIA JEST TYLKO JEDNA - to DODA!
bErbGjxD
ORYGINAŁ Q
3 miesiące temu
Pod każdym artykułem o rodzinie Majdanów starszawa Dodzia wstawia swoje obszerne, idiotyczne, grafomańskie PODRÓBKI oryginalnych komentarzy, obśmiewających ją i jej utrzymanka nosimordę. WSZYSTKIE te wypociny mają na celu zniechęcenie pięknego Majdana do obecnej żony – Małgorzaty. Przy swoich przeróbkach stareńka Dodzia w podmokłym łzami szale NATYCHMIAST dodaje 100-200 „łapek” do góry. Nieprzychylne jej komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu po 40-50 „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-4 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się Dodzinowych tekstów). Równocześnie kasowanych jest przez nią 80-90% komentarzy przychylnych małżeństwu Majdanów. Jak określić psychiczne zdrowie Dodzi Robaczywej?
Wandzia
3 miesiące temu
Tu teraz powiem jako Wandzia o której się wspomina przy okazji paszkwili pisemnych na klawiaturze palcami pokrzywionymi dopieszczonych prze ze mnie o tem moim a już wy wiecie kim i o tej jego tej kobiecie bez wstydu. Ja jezdem bardzo szczęśliwa jak niedojda na wiosce i zarazem dumna jak paw na grzędzie w kurniku, bowiem moje od kilku lat pisane komentarze wyobraźające tych ludzi jak ta kobieta ze synami i ten jej co chodzi za niom jak piesek na dwóch łapkach - tak bardzo ich śmieszą, że kopiują je, MAGAZYNUJĄ i cały czas przerabiają (w mniej durny zresztą oraz mniej nędzny językowo sposób niż moje są w natchnieniu twożone, bo chcą chyba dać mi po gardzić moim talentem pisarskim) na teksty atakujące największego wroga pisankarki Doroni– Małgorzatę , która non stop wstawia w Pudelku te przeróby, co przynosi skutek zwrotny raz zamierzonego, ale intelektualnie uboga pisankarka Doronia, bo po kim ma być uwzbogacona nie widzi tego, a i ja nie naciskam na klawiaturze zera. Niebawem przestanę pisać komentarze o nich, bowiem mentalny KONIEC mój i pisankarki to kwestia najbliższego czasu. Pozdrawiam was Majdanki! Jesteście najbardziej uwielbionymi i klikalnymi i lajkowanymi ludźmi polskiego szołbiznesu ostatnich 30 lat! A jednagże ja nie wieżę że naszemu czyli dokładnie mojemu i piasenkarskiemu talentowi zniknięciu będą towarzyszyły ulga i radość wielu milionów Polek i Polaków… ja mam wiarę że będą nas cały czas okręcać jak frygami z drewna na kołatkach.
PARANOJA MM
3 miesiące temu
MINĄŁ WCZORAJSZY DZIEŃ, MINĘŁA NOC, MIJA DZISIEJSZY DZIEŃ! PONAD POŁOWA wpisów pod tym artykułem jest z rozkazu Małgorzaty Majdanek. Siedzi ona całymi godzinami – startując po południu/ wieczorem - przy laptopie i smartfonie, w stałej łączności z dyżurnymi funkcjonariuszami Pudelka, plus Instagram. Z wściekłą zaciętością blokuje oraz kasuje komentarze, wyśmiewające ją i jej utrzymanka Radosława Majdanka. Kontynuuje też wstawianie idiotycznych, wulgarnych, chamskich, grafomańskich PODRÓBEK nieprzychylnych im wpisów, atakując poprzednią żonę „Radzia” Majdanka - piosenkarkę Dorotę R. - na tle której starszawa „Gosia” ma obsesję, graniczącą z obłędem. Oszalała Majdankowa wprowadza RÓWNIEŻ TEKSTY jej managera. Część ich rozwlekłych wypocin (obecnych również w żółtym polu) to ociekające lukrem bzdurne peany na cześć „pięknej sexi Małgosi”, pozostałe mają oczywiście za cel ośmieszenie Doroty R., zwanej Dodą, co daje efekt odwrotny od zamierzonego. Przy swoich/ managera „komentarzach” i przy podróbach stareńka Małgorzata Majdanek KAŻE NATYCHMIAST dodawać dziesiątki, setki „łapek” do góry. Ośmieszające ją komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu wiele „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-6 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się anty-Doda tekstów). Równocześnie kasowanych jest 80-90% komentarzy, nieprzychylnych małżeństwu Majdanków. Psychiczne zdrowie Małgorzaty Majdanek powinno zainteresować odpowiednich specjalistów…
seSe
3 miesiące temu
W internetowej wyszukiwarce KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) faktycznie można znaleźć fundację M&M Małgorzaty Rozenek-Majdan. Są podane: nazwa, adres, numery NIP, REGON i KRS, a także JEJ PESEL, zaczynający się od 78, co oznacza, że urodziła się ona w 1978 roku. Najistotniejsze, że w KRS pesel jest weryfikowany. TU NIE MA MIEJSCA NA FAŁSZERSTWO! Pesel zawiera w sobie tzw. sumę kontrolną, źle wpisany "nie przejdzie" w KRS. Podobnie, jak źle wpisany nr rach bankowego "nie przejdzie" w banku. Może dla kontrahentów nie jest ważne, czy pani prezes ma 20 czy 40 lat, jednak pesel jest niezwykle ważny dla KRS, bo jest to numer, który jednoznacznie identyfikuje każdego obywatela (teoretycznie Małgorzat Rozenek-Majdan może być kilka). Więc nie o wiek tu chodzi, ale o jednoznaczne wskazanie osoby, która reprezentuje spółkę czy inny podmiot prawny.
do Graziny
3 miesiące temu
a ty nauczyłaś się już na pamięć tych komentarzy, bidulko na usługach babci Dodzi? będę je wklejać, bo tak mi się podoba, a ty czytaj i wypoć coś na temat wieku Małgosi, która urodziła się w 1978 r., - startuj!
lekarz
3 miesiące temu
ale ta babcia Doda tu smęci, ma bidulka kompleks pięknej seksownej Gosi - ukochanej żony Radka
...
Następna strona
bErbGjyf