Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Przyrodni brat Meghan Markle ciepło o siostrze: "Zrujnuje Harry'emu życie. Jest bardzo płytka"

216
Podziel się:

Thomas Markle Jr, przyrodni brat Meghan Markle, pojawił się w australijskim reality show "Celebrity Big Brother". Nie przegapił okazji, by powiedzieć, co myśli o młodszej siostrze. Miło z jego strony?

Przyrodni brat Meghan Markle ciepło o siostrze: "Zrujnuje Harry'emu życie. Jest bardzo płytka"
Brat Meghan Markle obraża ją w reality show (Getty Images)
bEEnAnQR

Choć może się wydawać, że relacje w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są najlepsze, w porównaniu do rodziny Meghan Markle panuje tam prawdziwa sielanka. Ojciec byłej księżnej, Thomas Markle, regularnie gani córkę w mediach. Do etatowych krytyków Meghan należy też jej przyrodnia siostra, Samatha, która chce wydać też książkę o relacjach z niesforną młodszą siostrą, mimo że nie rozmawiają ze sobą od lat.

Zobacz także: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?
bEEnAnQT

Okazji do obmówienia Meghan nie przegapił też jej przyrodni brat, Thomas Markle Jr. Oczywiście przed kamerami. Mężczyzna pojawił się w australijskim "Celebrity Big Brother". W trailerze reality show Thomas przyjeżdża do domu Wielkiego Brata limuzyną i mówi:

Jestem bratem Meghan Markle. By dodać po chwili - Powiedziałem księciu Harry'emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka.

W przeszłości, jeszcze przed ślubem, życzliwy Thomas wysłał do Harry'ego list, by przypomnieć mu, że nie jest za późno, żeby się wycofać i że Meghan "nie jest dla niego odpowiednią partnerką". Wcześniej zdarzyło mu się też nazwać siostrę "fałszywą" i "zarozumiałą" osobą. Choć z siostrą nie widział się od 2011 roku, wydaje się, że ma o niej jeszcze dużo do powiedzenia.

bEEnAnQZ

Myślicie, że Meghan żałuje, że nie zaprosiła go na ślub?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEEnAnRa
bEEnAnRu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(216)
Gjn
2 miesiące temu
Nie rozumiem dlaczego wszyscy na sile chcą ostrzegać i ratować Harry’ego. Przecież on wybrał i on będzie ponosił konsekwencje swojego wyboru. To dorosły chłop i widocznie do czegoś potrzebne mu to „doświadczenie” jakim jest małżeństwo z Meghan i jej rodzinką
ninurta
2 miesiące temu
rodzina 10/10, wżenić się w taką to marzenie...
Marlena
2 miesiące temu
Wesoła rodzinka, pełna miłości, wsparcia, zrozumienia 🙂
bEEnAnRv
Aneta
2 miesiące temu
Skoro cala jej rodzina ma o niej nienajlepsze zdanie, a dodatkowo swoim zachowaniem pokazuje, ze szacunku do rodziny meza tez nie ma to musi tez byc cos na rzeczy...nie byla na pogrzebie meza dziadka bo poprostu wstyd by sobie przyniosla...ona mysli tylko o sobie
Anka
2 miesiące temu
Wszyscy siebie warci.
Najnowsze komentarze (216)
no dzień dobr...
2 tyg. temu
W bibli napisane jest "Wystarczy bowiem, żeście w minionym czasie pełnili wolę pogan i postępowali w rozwiązłościach, żądzach, nadużywaniu wina, obżarstwie, pijaństwie i w niegodziwym bałwochwalstwie. Temu też się dziwią, że wy nie płyniecie razem z nimi w tym samym prądzie rozpusty, i źle o was mówią"
ZroorZ
miesiąc temu
Jak właściwie działa ten show, bo wydawało mi się że grupa ludzi zadamawia się razem i powoli niezbyt popularni wśród grupy są eliminowani na drodze głosowania, zdaje się raz na tydzień. Tymczasem Caitlyn Jenner co najmniej od wczoraj jest już z powrotem w Kalifornii? Poza tym, jak tym ludziom udało się wjechać na terytorium Australii, w której przecież panuje Lockdown?
Ja szczęśliwa...
miesiąc temu
To widać, nie trzeba być bratem żeby takie wnioski wyciągnąć
Kessy
2 miesiące temu
Jeśli cała najbliższa rodzina tak o niej uważa, to nie bez powodu
5555
2 miesiące temu
Fajny brat. Dużo mu zaplacili. Chora familia
Jogi
2 miesiące temu
Nie wiem jak jest na prawdę, bo nie znam ani jej ani jej rodziny, ale cos musi byc na rzeczy skoro cala rodzina jest przeciw niej i wszyscy ostrzegali Harrego 🤔 No i teraz niby te popsute relacje miedzy nim a Williamem i reszta rodziny
Ewee
2 miesiące temu
Trochę racji może mieć
Gizela
2 miesiące temu
Powinna się wypisać z tej "rodziny"już dawno tyle świństwa co oni jej zrobili .Żółć ich zalewa.
bEEnAnRn
Aga
2 miesiące temu
I co się dziwić, że Meghan jest jaka jest. W tej rodzinie to widać dziedziczne.
Uyj
2 miesiące temu
Przydał by się drugi tunel Alma
Empatia
2 miesiące temu
A co oni od niej chcą. Ma faceta, radzi sobie i po co jej jakaś rodzina. Chce swoje życie przeżyć po swojemu. Ma już nową rodzinę: męża i dzieci. Reszta widocznie nie jest jej rodziną. Udało się kobiecie i niech sobie żyje w swoim świecie. Widocznie tamta rodzina jej ciążyła. Daleko od takich hien. Mają racje.
GWIAZDY
2 miesiące temu
haha "Celebrity Big Brother" - i celebrytą u nich jest brat Meghan hahahahha ma sa krA
lol
2 miesiące temu
"Kochana" rodzino nawet na obrazku razem nie wystąpimy!
Moly
2 miesiące temu
Pudel, może napiszesz o większej aferce? Endriu doczekał się pozwu za pedofilię
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnAnSg
bEEnAnSh
bEEnAnSi
bEEnAnSj
bEEnAnSk
bEEnAnRP