Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Pudelek wspiera apel TVN przeciwko ustawie "lex TVN'

453
Podziel się:

W oczekiwaniu na decyzję Andrzeja Dudy w sprawie zaakceptowanej przez sejm ustawy "lex TVN" stacja postanowiła wystosować apel broniący wolności media. Pudelek oraz Wirtualna Polska włączają się w akcję i popierają oświadczenie TVN-u.

Pudelek wspiera apel TVN przeciwko ustawie "lex TVN'
Pudelek i WP popierają apel TVN (Materiały prasowe)

Ustawa "lex TVN" od miesięcy wzbudzała skrajne emocje w całej Polsce. Broniący wolności mediów obywatele oraz osoby publiczne we wrześniu tłumnie wychodzili na ulice na znak protestu i solidarności ze stacją TVN. Po odrzuceniu ustawy przez senat o sprawie ucichło, jednak niedawno sejm odrzucił weto i 17 grudnia za sprawą większości głosów kontrowersyjna ustawa została przyjęta.

Aktualnie cała Polska czeka na decyzję Andrzeja Dudy, który może podpisać dokument i skierować go do Trybunału Konstytucyjnego lub zawetować ustawę. Niestety, wiele osób, w tym publicznie sprzeciwiająca się działaniom rządu Kinga Rusin, nie wierzy w dobre intencje prezydenta, dlatego w celu przekonania go o odrzuceniu ustawy TVN wystosowano apel w obronie wolności stacji.

Zobacz także: Andrzej Duda zawetuje „lex TVN”? Hołownia: zrobi to, co uzgodni sobie z Kaczyńskim

TVN zachęca do zostawiania podpisów, aby zapobiec przyjęciu kontrowersyjnego zarządzenia. Pudelek oraz Wirtualna Polska przyłączają się do akcji broniącej stacji i zachęcają do podpisania apelu.

Apel w obronie TVN znajdziecie TUTAJ

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(453)
Kasia
5 miesięcy temu
Boże, komu przeszkadza TVN? Każdy chyba ma swój rozum i ma prawo oglądać co chce. Nieważne czy jest to TVP czy TVN.
nie rozumie
5 miesięcy temu
Dlaczego ludzie nie protestuja ze mamy taka inflacje, podwyzki , wieksze podatki. Tylko jakis TVN. Zadna telewizja nie jest bezstronna...
Żenada
5 miesięcy temu
Nie oglądam telewizji
Aaa
5 miesięcy temu
Ja nie wspieram. Elo.
wodnik
5 miesięcy temu
Rozbawiła mnie reklama TVN "gold, gold" i reklama świąteczna...- nie ma nic wspólnego z nastojem świątecznym, raczej z napychaniem kabzy ich "gwiazdom"
Najnowsze komentarze (453)
Orzesz
5 miesięcy temu
Pudel zamiast oświadczenia, które nic nie wnosi, lepiej zająłby się swoim portalem, bo za chwilę go nie będzie w pogoni za klikalnością, sztuczną zresztą. Więcej dałoby blokowanie pseudoprawicowych wpisów tutaj, i w ten sposób bronienie demokracji zamykając dostęp pewnym grupom, które nic pozytywnego dla naszego kraju nie wniosą poza chaosem, dezinformajcą i prostactwem. Te wpisy prostackie od razu widać po prostackim słownictwie, algorytm nietrudno stworzyć.
Kinia
5 miesięcy temu
Protesty aby ratować TVN… i pandemia wyparowała. Szkoda, ze nie mówicie o segregacji!!! Zaszczepieni w takim samym stopniu roznoszą wirusa jak Ci co nie przyjęli eliksiru! Dlaczego macie tylko jednostronna narracje! Brancie ludzi!
Asz
5 miesięcy temu
Dlaczego nie protestujecie przeciwko podwyżkom i segregacji!?
Hej
5 miesięcy temu
A gdzie wczorajsze komentarze
Kulka
5 miesięcy temu
Ja też popieram. Mogliby wyłączyć TVP I nawet bym nie odczuła
Majka
5 miesięcy temu
Mamy tyle poważnych problemów w tym gospodarczych w Polsce a W zawracacie d... jakimś TVN. Tak samo nie rozumiem
Gosc
5 miesięcy temu
Pudelek do likwidacji
Kłamiesz
5 miesięcy temu
Pudełku, napisz dokładnie, co mówi ustawa, a nie mydl oczu jakimiś frazesami o wolności słowa. Może niech Discovery założy spółkę w Polsce i przekaze jej część udziałów? I płaci tu podatki, wtedy nikt TVNu nie zamknie
Tvn
5 miesięcy temu
Wczoraj włączyłam TVN24 bo chciałam zobaczyć kto przychodzi na protestu. Nie pomyliłam się... Emeryci, którzy biorą od nich 13, 14, i młodzi którzy biorą 500 plus 🤷 jedna pani nawet z dzieckiem była, także szkoda że pani dziennikarka do niej nie podeszła i zapytała czy bierze 500? Bo każdy gada.... Ale kasę biorą 🤷
Strzelec 63
5 miesięcy temu
TVN !!!
Ja.
5 miesięcy temu
Przecież TVN i Pudel to ci sami towarzysze 😆
Ask
5 miesięcy temu
Nie chcę polityki na pudelku! Jak już się za nią bierzecie to napiszcie o czym ta ustawa, a nie typowo jestem przeciw, bo to zamach na media. Nie wiem co tam jest w środku ale jestem przeciw
Dość
5 miesięcy temu
TVN to wolne media , tylko że wolne od podatku. Jarek nie ustępuj , a wybory wasze znów. Ludzie mają już dość tego zakłamania. I wcale nie popieram tez TVP, ale chociaż są za Polakami.
Gość
5 miesięcy temu
Andrzej podpisuj to. Ani kroku wstecz. Niech płacą uczciwie podatki wreszcie. Takie prawo jest wszędzie i mam nadzieję, że u nas też wkrótce!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie