Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Radosław Majdan broni mniejszości w telewizji. Fanka: "Bardzo zmieniłam o tobie zdanie, odkąd jesteś z Małgorzatą. BRAWO!" (FOTO)

263
Podziel się:

Nie wszystkim internautom spodobał się apel piłkarza, aby przeciwstawiać się dyskryminacji. "Zaraz otworzę lodówkę i będę widział tęczową flagę" - padł komentarz. Radosław nie pozostawił go bez odpowiedzi.

Radosław Majdan broni mniejszości w telewizji. Fanka: "Bardzo zmieniłam o tobie zdanie, odkąd jesteś z Małgorzatą. BRAWO!" (FOTO)
Małgorzata Rozenek ma dobry wpływ na Radosława Majdana (Instagram)
bESNoImZ

Sytuacja społeczności LGBT w Polsce od dawna jest przedmiotem medialnej dyskusji. Trudno się dziwić - niedawna kampania wyborcza wręcz przepełniona była kontrowersyjnymi i otwarcie uderzającymi w przedstawicieli mniejszości wypowiedziami polityków. Kilka dni temu, tuż po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na prezydenta, warszawska policja brutalnie spacyfikowała protest aktywistów LGBT i aresztowała kilkudziesięciu z nich.

Ostatnie wydarzenia w Warszawie odbiły się szerokim echem w mediach nie tylko w kraju, lecz również poza jego granicami. Sprawa manifestacji była także głośno komentowana przez przedstawicieli rodzimego showbiznesowego podwórka - swoje poparcie dla społeczności LGBT publicznie wyrazili m.in. Michał Szpak, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek czy Krzysztof Gonciarz.

bESNoInb
Zobacz także: Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

Do dyskusji o jawnej dyskryminacji mniejszości seksualnych przez rząd dołączył właśnie Radosław Majdan. W czwartek mąż jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek zgodził się wziąć udział w programie Tak jest na antenie TVN24, gdzie wraz z Robertem Korzeniowskim zaapelowali do sportowców, aby otwarcie opowiedzieli się przeciwko opresji mniejszości.

bESNoInh

Poruszyliśmy dzisiaj ważne tematy - napisał Radosław na Instagramie. - Uważam, że są sytuacje w naszym życiu, kiedy nie wypada stać z boku i się przyglądać.

Jak można było się spodziewać, post piłkarza wywołał skrajne emocje wśród internautów. Jedni poparli jego misję, chwaląc za jego zaangażowanie w słusznej sprawie, inni zaś skrytykowali Majdana za "uleganie panującej modzie" i "odwracanie uwagi od prawdziwych problemów".

Zaraz otworzę lodówkę i będę widział tęczową flagę. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność - napisał jeden z fanów.

Na odpowiedź 48-latka nie trzeba było długo czekać.

bESNoIni

Tu nie chodzi o tęczową flagę w lodówce, ale o to, żebyśmy nie byli jak kraje totalitarne, komunistyczne, w których homofobia, rasizm, czy brak tolerancji jest czymś normalnym, przynajmniej jeśli chodzi o władzę - odpisał. - Naprawdę chcecie być z nimi kojarzeni i nie widzieć nic złego w biciu i prześladowaniu młodych ludzi, bo mają różową koszulkę albo kolorowe włosy?

Kilkoro internautów doszło do wniosku, że dojrzała postawa Radzia jest efektem małżeństwa z Małgorzatą Rozenek, która - ich zdaniem - ma na sportowca bardzo dobry wpływ.

"Brawo Radziu! Bardzo zmieniłam o tobie zdanie, odkąd jesteś z Małgorzatą. Mądra kobieta, stabilne życie i rodzina, to to, co stoi za sukcesem mężczyzny", "Niesamowita zmiana! Żona może być dumna" - pisali.

Myślicie, że zaangażowanie Radosława Majdana w sprawy społeczne jest faktycznie zasługą Małgosi?

bESNoInj
bESNoInk
bESNoInC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(263)
kaka
rok temu
Dobrze, że ludzie którzy docierają do różnych warstw społecznych, poruszają ważne tematy. Otwartość i tolerancja to bardzo ważne sprawy
Poeta
rok temu
Na pudlu rządzą Majdany a żadna dla nich konkurencja to Lewandowskie czy Szatany!
Na modzie
rok temu
Walkuja temat by byc modnym bo traz to takie hipster mowie nie o teczy
bESNoInD
gość
rok temu
A gdzie ten słodziak Henryczek.
Uffbki
rok temu
Chadwick Boseman nie żyje, wiecie?
Najnowsze komentarze (263)
tango
rok temu
Małgonia piękna kobieta i inteligentna. Jej wypowiedzi są super, Radek ma szczęście, że jest obok niej, duże brawa za jego obycie.
Key
rok temu
Małgonia jest bardzo seksowna i wszyscy prawdziwi mężczyźni ją uwielbiają. Dlatego taki tu płacz Grażyn.
P. R. M.
rok temu
Spełniam się jako poeta, gdy piszę poematy dla Małgorzaty, bo to moja ukochana kobieta. Czuję się poetą spełnionym, gdy piszę poematy dla Małgorzaty, mojej jedynej ukochanej żony.
Roboko
rok temu
Radzio ma 195 cm wzrostu, ogarnij się Dodu swoje 140 w berecie z antenką, bo twoje komentarze śmieszą.
Gosha z USA
rok temu
Zauważyłam że młodzi ludzie, tzn 19-23 mają tyle 'lęków'. 'Lękam się tego i tamtego'... Jakie delikatesy.
tylko Gosia
rok temu
Zawsze obłędnie wygląda piękna Małgorzata, żona Radka.
Antek Toll
rok temu
ale ta Doda tu smęci, kompleks Gosi ma biedna
Dorota
rok temu
zazdroszczę Małgoni wspaniałego życia i miłości jaką obdarza ją ukochany
bESNoInv
mikrofanka
rok temu
Karlica jest tylko jedna - Doda!
Atka
rok temu
kocham się w Krajewskim, śnię o nim co noc
tenczom
rok temu
Małgonia to przepiękna kobieta, Radzio też wygląda super. Tylko trochę przykre, że w ten sposób kpią z karłowatości Dody.
cóż zrobić
rok temu
Małgosia Rozenek Majdan jest piękniejsza od wszystkich ludzi na tej planecie, tylko ja do niej pasuję urodą
ministra
rok temu
Rozenek jest taka mądra i przebiegła jakby miała 52 lata a ma tylko 42 lata bo widziałem jej metrykę chrztu w parafii
co za ludzie
rok temu
Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Nie wyśmiewajcie jej!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNoIoo
bESNoIop
bESNoIoq
bESNoIor
bESNoIos
bESNoInX