Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Pełni nadziei Rafał i Małgorzata Trzaskowscy rozprawiają o partnerstwie i rodzinie: "Dzieci są przyzwyczajone do tego, że ciągle coś się dzieje"

344
Podziel się

Kandydat na prezydenta i jego żona udzielili wywiadu dla "Newsweeka", w którym opowiedzieli nieco o swoim życiu prywatnym. Sympatyczni?

Pełni nadziei Rafał i Małgorzata Trzaskowscy rozprawiają o partnerstwie i rodzinie: "Dzieci są przyzwyczajone do tego, że ciągle coś się dzieje"
Rafał i Małgorzata Trzaskowscy udzielili wspólnego wywiadu (East News)
bCOPqBtx

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Kandydaci od tygodni podróżowali po całym kraju z nadzieją, że namówią wyborców na udzielnie im poparcia w ubieganiu się o najwyższy urząd w kraju. Najwięcej emocji budzą oczywiście medialne potyczki Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego, którzy toczą spór o Polskę przy każdej możliwej okazji.

U boku kandydatów stoją oczywiście potencjalne pierwsze damy, które również udzielają już pierwszych wywiadów. Na rozmowę zgodziły się do tej pory m.in. partnerki Krzysztofa Bosaka, Szymona Hołowni czy Władysława Kosiniaka-Kamysza, a ich słowa odbiły się szerokim echem w mediach. Nic zatem dziwnego, że z tego przywileju korzysta też żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata.

bCOPqBtz

Tym razem państwo Trzaskowscy postanowili udzielić wspólnego wywiadu dla Newsweeka, w którym poruszyli oczywiście kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest życie rodzinne, które, zgodnie z ich słowami, łączy miłość i partnerstwo. Jak sami przyznają, na co dzień nie rozmawiają w domu o polityce, a żona Rafała stara się mieć uporządkowany harmonogram dnia.

Najważniejsze jest to, że się ze sobą nie nudzimy. O polityce prawie w ogóle w domu nie rozmawiamy. (...) Jestem wrogiem przenoszenia życia zawodowego do domu. Mam dom po to, żeby wyłączyć się ze zgiełku polityki. Mamy podobne zainteresowania, chociaż zupełnie inne charaktery. (...) Gośka planuje wszystko, jeśli chodzi o życie osobiste, ja nie planuję w domu niczego, bo muszę to robić w pracy. Lubię obudzić się w sobotę rano i nie wiedzieć, co będę robił, a żona musi mieć zaplanowaną każdą minutę dnia - przyznaje kandydat na prezydenta.

Rafał jest bardzo zaangażowany zawodowo, jest go dużo mniej w domu, więc siłą rzeczy to ja organizuję życie domowe - stwierdza z kolei Małgorzata.

bCOPqBtF

Z rozmowy pary z dziennikarką Newsweeka dowiadujemy się też, że żona Rafała nie zamierza być "milczącą pierwszą damą", a u swojego męża najbardziej polubiła zadziorność i zawadiackość. Rywal Andrzeja Dudy był taki podobno jeszcze za czasów, gdy się poznali.

Mąż był kolegą mojego brata. Chodzili razem do Kolegium Europejskiego w Natolinie, a że ja zdawałam egzaminy w terminach zerówkowych, to byłam członkiem rodziny oddelegowanym na zakończenie roku u brata. Przyjechałam i na tym zakończeniu poznałam męża. Tańczyliśmy do godziny 6 rano i tak się zaczęło. (...) Muzycznie jesteśmy do siebie dopasowani, a to jest dla mnie bardzo ważne. Jak się poznaliśmy, miałam 19 lat. Później przez pięć lat jeździliśmy między Śląskiem, gdzie studiowałam, a Warszawą - wspomina Trzaskowska.

W wywiadzie nie zabrakło też tematu dzieci: 11-letniego Stasia i 15-letniej Oli.

Dzieci są przyzwyczajone do tego, że ciągle coś się dzieje. Staś ma 11 lat i jeszcze to po nim spływa, ale Ola po raz pierwszy się zainteresowała, zadaje pytania o to, co dzieje się w przestrzeni publicznej. Ale to jest też obciążające, bo kampania nakłada spore obciążenia na dzieci, zwłaszcza im są starsze. (...) Córka pyta, dlaczego jest tyle kłamstwa w TVP, dlaczego ludzie próbują szczuć na innych, dlaczego ci, którzy pełnią tak ważne funkcje w państwie, tak się zachowują? - mówił Rafał.

bCOPqBtG

Ostatnio pytała o ataki polityków PiS na gejów: "Dlaczego oni mówią, że to nie są ludzie?". Wśród młodzieży, 15-16 latków, to jest zupełnie niepojęte - wtórowała mu żona.

Budzą Waszą sympatię?

bCOPqBtH
bCOPqBua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(344)
niecko
2 miesiące temu
pudlu, stop politykowania! to portal rozrywkowy i plotkarski
Beta
2 miesiące temu
Jaka cudowna rodzina ! Ha, ha. A co z wypłaceniem odszkodowań dla ludzi wyrzuconych z kamienic w Warszawie ? Kto to zablokował ? Oczywiście - Trzaskowski ! Czy wiecie Państwo, że swoim kolesiom wypłaca w urzędzie miasta po ponad 380 000 zł / rocznie ! BRAWO TRZASKOWSKI !
Patrycja
2 miesiące temu
Pudel usunął mój komentarz. Zraziłam się do Trzaskowskiego już wcześniej, gdy gadał: " Po co nam lotnisko, jak mamy w Berlinie", a potem, gdy powiedział, że będzie " wypalał gorącym żelazem". Poza tym krętacz jest i taki laluś. Ciągle zmęczony, niedogolony, oczy błądzące, jakby nieobecne. Nie ufam mu. Na pewno nie byłby samodzielnym Prezydentem, tylko sterowanym z zewnątrz.
bCOPqBub
Nasz Rafał
2 miesiące temu
Rafał Trzaskowski (rocznik 1972) jest typowym przedstawicielem „klasy panującej PRL”, był wychowanym w cieplarnianych warunkach reprezentantem tzw. bananowej młodzieży. Jego ojciec Andrzej Trzaskowski – świetny jazzman, pianista i bardzo dobry kompozytor – był zarazem pieszczochem komunistycznej władzy, sowicie nagradzanym za służebność, chociażby wielkim apartamentem w najdroższym miejscu Warszawy, czyli na Starówce. O matce Teresie (z domu Arens) niewiele wiadomo, oprócz tego, że była wcześniej mężatką i od 1960 roku kapusiem SB o pseudonimie Justyna. Sam Rafał Trzaskowski jest skrajnym narcyzem, leniwym człowiekiem, unikającym pracy wymagającej wysiłku, źle zorganizowanym. Wykształcenie oczywiście „humanistyczne” (jak podaje się w jego oficjalnych biogramach), czyli – tłumacząc na język polski – brak konkretnych zdolności. Dotychczasowa kariera to jedna po drugiej świetnie płatne fuchy, wliczając w to stołek europosła. Na wszelką krytykę, niewygodne pytania reaguje wściekłością, agresją, obrażaniem. W Platformie Obywatelskiej jest przedstawicielem tak zwanego betonu, a jego cały program wyborczy opiera się na jednym zdaniu: „Nienawidzę PiS, trzeba zniszczyć PiS”…
Warsaw
2 miesiące temu
On jest wytworem PRu.Sam jest sztuczny,zadufany,jak by ciągle mowil:ja jestem od was lepszy. Ostatnio dużo z dziećmi się pokazuje,stuka się lokciami,itp. Kto w to wierzy?
Najnowsze komentarze (344)
Kropka
miesiąc temu
Nadzieja matką.........
kuba
miesiąc temu
TRZASK0wski = 5zł/h do 70tki robic na uchodźców i ich dzieci, wole 500+ dla polskich!!!
ojojoj
miesiąc temu
A czy ich dzieci pytaja o to dlaczego PO klamie, szczuje i dlaczego koledzy z tatusia partii wyrzucali ludzi na bruk? Czy tego im nie mowia? Za to duzo im truja o tym jaki PiS jest be. Kurde, nie rozmawiaja w domu o polityce, a jednak dzieci sie nawet w ich domu polityka interesuja. Fałsz z każdej strony. Możecie mnie zjechac, ale ta dwójka do mnie nie przemawia, wyjatkowo falszywi ludzie. Zresztą czy nie ma innych kandydatow niz marionetka PiS i PO??? Po glosowaniu widac jak bardzo jestesmy opornym narodem w uczeniu sie na bledach. Duda i Trzaskowski w czołówce, a gdzie inni kandydaci?? Jak ta nasza Polska ma sie zmienic jak ciągle żonglujemy pomiędzy dwiema partiami, które mialy swoj czas i nic nie zrobily, a teraz mydla oczy pieknymi slowkami, a noz moze znowu do korytka sie dorwe na kolejne lata.
gościu
miesiąc temu
Nieszczere spojrzenie.....nieszczery uśmiech.....oczy rozbiegane
Ndiaa
miesiąc temu
Nie lubie Kwasniwskich ale jego Zona przynajmniej.wygladala jak 1 Dama oraz pani Duda jest 1 Dama ..........ale ta pani ........Wybaczcie .........
aka
2 miesiące temu
Bardzo niesympatyczni... bleeee
Basia
2 miesiące temu
Mam pytanko, czy ta rodzina zna hymn Polski? Oczywiście cztery zwrotki! A czy ich potomkowie znają?
Basia
2 miesiące temu
Celebryci we właściwym miejscu! Pracujcie na mnie !
bCOPqBtT
Kaja
2 miesiące temu
On piekniejszy od iejj masakra nie bedzie miala kobieta latwo
????
2 miesiące temu
On dokonuje złych wyborów, taki pewny siebie a żona jakaś taka z wyglądu wybrakowana.
gosc
2 miesiące temu
żona taka sobie
Ela
2 miesiące temu
Problem w tym, że opozycja nic dobrego nie zrobi, opozycja chce blokować przy pomocy prezydenta wszystkie dobre działania rządu, by na niezadowoleniu i biedzie ludzi wrócić do koryta. Nawet gęby w PO, PSLu i SLD nie zmieniły się - to są te same, które wyprzedawały majątek, powiększały bezrobocie i robiły afery.
Dorota
2 miesiące temu
Zastanawiam się jakiego prezydenta chcieliby ci państwo komentujący ten artykuł??? Mam wrażenie ,że nie mają pojęcia....Nie ma ludzi bez wad ale trzeba patrzeć w przyszłość trzeźwo i wybrać kogoś takiego żeby nasze dzieci nie powiedziały nam , gdzie wtedy byłaś/eś ???????
gość
2 miesiące temu
ale co kogo obchodzi zycie prywatne tego pana
...
Następna strona
bCOPqBuv