Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska sprowadza jurnego Józefa na ziemię: "Wybór działa W DWIE STRONY"

52
Podziel się

Uczestnicy "Rolnik szuka żony", poza opuszczonymi Dawidem i Józefem, wybrali się na romantyczne randki. "Dostałem kosza" - żalił się 66-letni uczestnik show TVP.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska sprowadza jurnego Józefa na ziemię: "Wybór działa W DWIE STRONY"
Marta Manowska tłumaczy Józefowi z "Rolnik szuka żony" czym jest wybór (Instagram.com)
bDyUZDCJ

Program Rolnik szuka żony nieoczekiwanie stał się jednym ze sztandarowych tytułów TVP. Grupa śmiałków poszukujących miłości pod okiem Marty Manowskiej i kamer Telewizji Polskiej niedawno pojawiła się na szklanym ekranie po raz siódmy, a ich losy jak zawsze budziły wśród fanów spore emocje.

Jednym z uczestników bieżącej edycji Rolnik szuka żony jest 66-letni Józef, który zaprosił do siebie trzy potencjalne kandydatki na życiową partnerkę: Ewę, Grażynę i Apolonię. Co tydzień media obiegały informacje o tym, że rolnik jest niezwykle "bezpośredni" w kontaktach z kobietami. Ostatecznie jurny Józef został sam, a wszystkie jego wybranki dobrowolnie opuściły gospodarstwo.

bDyUZDCL

Najnowszy odcinek programu poświęcono wyjazdowym randkom par, które powstały w programie. Jak nietrudno się domyślić, poszkodowani w tym przypadku są Dawid i Józef, którzy mimo udziału w formacie TVP zostali bez partnerki. Wyraźnie osamotniony 66-latek nie krył zresztą, że szczególnie tęskni za Apolonią, która wpadła mu w oko.

Zobacz także: Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Podczas rozmowy jurnego rolnika z Martą Manowską padły jednak dość zaskakujące słowa. Józef stwierdził gorzko, że Apolonia "nie dała mu się dotknąć", wyraźnie mając jej to za złe. Tu zareagowała prowadząca formatu, która stwierdziła wprost, że to nie on o tym decyduje, a kobieta ma prawo strzec granic swojej cielesności.

bDyUZDCR

To jest życie. Przyjechały do Ciebie trzy kobiety, które mają swoje zdanie i swój wybór. I to nie jest tak, że przyjechały, a Ty po pięciu dniach wybierasz "ta!". Wasz wybór był w dwie strony, to nie jest tak, że tylko Ty wybierasz - wyjaśniła mu życzliwie.

Może byłem za pewny siebie i dostałem kosza? - zastanawiał się dalej Józef, chyba nadal nie do końca rozumiejąc sedno sprawy.

Słowa Marty Manowskiej były dla internautów sporym zaskoczeniem, jednak spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani programu wielokrotnie bowiem podkreślali, że Józef zdecydowanie przekraczał granice dobrego smaku, a jego zachowanie budziło powszechne oburzenie.

Zgadzacie się z jej słowami?

bDyUZDCS
bDyUZDCT
bDyUZDDm
KOMENTARZE
(52)
gość
miesiąc temu
On po prostu nie potrafi postępować z kobietami i wątpię by miało się to zmienić... Szanse na związek ma tylko wtedy gdy trafi na bardzo tolerancyjną panią.
ina
miesiąc temu
randka Pawla z Marta strasznie sztuczna byla . Macius od szpakow gra na zwloke.
just say....
miesiąc temu
Większość z uczestników liczyła tylko i wyłącznie na tzw.fejm po programie. Nie mówię o Józku, ale powiedzmy kazda panna od Dejwida . DR Czereśniak to chyba chcial te czereśnie zareklamować a nie miłości szukać. Tak drętwego i fałszywego gościa jeszcze tam nie było....
bDyUZDDn
faff
miesiąc temu
Paweł, ten od czereśni jakieś dziwne uwagi robił kobiecie, że dotknęła czyjegoś ramienia. Po ślubie nie będzie nawet mogła z kimś zatańczyć, bo wtedy też dotyka się czyjegoś ramienia.
Asia
miesiąc temu
I bardzo dobrze ze utarly mu nosa. Co on sobie dzad myslal. Mysli ze jest panem ze wybiera to one nic nie maja do powiedzenia.
Najnowsze komentarze (52)
Dddd
3 tyg. temu
Dzieci wiedziały co za ziółko z ojca więc wolały by on nie występował w tym prymitywnym programie, bo wstyd na pół Polski tylko. Teraz dzieci tego "gwiazdora" TVP że wstydu z domu nie wychodzą.
Kret
miesiąc temu
No to Panie rolnik dalej jedziesz Pan na ręcznym.Cóż-życie!
stasio
miesiąc temu
ja za pieniądze to nawet bede płakał razem z rolnkikiem
Kasia
miesiąc temu
Panie Józefie, polecam wyciągnąć wnioski. Jest jeszcze wiele zainteresowanych Panem kobiet więc polecam umówić się i nie popełnić poprzednich błędów.... zaczekać z fizycznością (kobieta nie będzie od fizyczności stroniła gdy zaufa, pokocha...) Słuchać dbać..... "im więcej dajesz tym więcej dostajesz". Ma Pan przewagę nad innymi samotnymi którzy szukają partnera, że potencjalne Partnerki już o Panu wiedzą.... inni single szukają w sieci lub na ulicy, nie mając tego napisanego na czole , nie mają się nawet jak pokazać w pełnej krasie ani w kawiarni, ani na dyskotece, tylko w masce z dystansu. Życzę Panu i Kobietom, które u Pana były, Wam Pudekoczytalki i sobie szczęścia w miłości
Tosia
miesiąc temu
dobrze zrobiły jeśli pchał łapy nie tam gdzie potrzeba i to na wizji... dotyk jest przyjemny gdy jest inicjowany, akceptowany i pożądany przez obojga Panie Rolniku
AnnaH
miesiąc temu
Szkoda mi Pana Józefa. Żaden z niego erotoman. Starsze pokolenie tak podrywało kobiety. Bez przesady, żadnej nie napastował, nie robił nic wbrew kobiecie. Normalny facet z krwi kości. Życzę mu aby znalazł kobietę i był szczęśliwy. Widać, że czuje się samotny i potrzebuje miłości.
:///
miesiąc temu
2 mld dla tvp, a prowadząca 3 sezon w tym samym kombinezonie i sandałach.
Gość
miesiąc temu
Rodzina nie pozwoli aby dziadek kogoś miał, wiadomo majątek jest do pilnowania
bDyUZDDf
Paulina
miesiąc temu
Dlaczego nazywacie tego Józefa"jurnym"? przecież takie rzeczy powinny być karane. Jeśli do takiej starszej osoby dojdą takie brzydkie komentarze to może się mu żyć odniechcieć. Ja bym się załamała. A nad komentarzem pisze wielkie: stop hejt....
Grafic
miesiąc temu
Czytałam ostatnio dane, że w miastach jest kilka wolnych kobiet na 1 wolnego faceta, a na wsi na odwrót. W dużych miastach dysproporcja jest większa, a w Wawie nawet 10 wolnych kobiet na 1 faceta! Rolników ktoś powinien porządnie wyedukować, jak zainteresować sobą kobietę. Bo inaczej wieś się wyludni jeszcze bardziej.
Omg 🐏🐑
miesiąc temu
Lecą szpaki szybko łap trąbkę ratuj czeresnieee 🍒🍒🍒🍒🍒🍒📣📣📣📣📣📣📣📣🐦naiwna Ilona wierzy ze cos z tego bedzie a on ja oleje na koncu ci ludzie sie zachowują jakby kobiety mężczyzny na oczy nie widzieli
Czereśnia
miesiąc temu
Ilona od czeresniowego zachowuje sie jak mala dziewczynka czy ta dorosła kobieta nie chodziła na randki nigdy ?on widac nie jest zainteresowany 📯📢📣📣📣📣📣🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
ZZZZZ
miesiąc temu
Dobrze, że kończy się przyzwolenie społeczne na takie zachowania jak jego względem kobiet. Ciekawe, co amant od 7 boleści powiedziałby, gdyby to on stał się celem identycznych manier jakiegoś Pana XYZ ?
Asia
miesiąc temu
I bardzo dobrze ze utarly mu nosa. Co on sobie dzad myslal. Mysli ze jest panem ze wybiera to one nic nie maja do powiedzenia.
bDyUZDDH