Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Rolnik szuka żony". 66-letni Józef żali się na brak wsparcia bliskich w szukaniu partnerki: "MAMA NA MNIE KRZYCZY"

56
Podziel się

"Mam jej za złe, że mi nie kibicuje. Powinna być zadowolona, tak samo moje dzieci" - wyznał rolnik.

"Rolnik szuka żony". 66-letni Józef żali się na brak wsparcia bliskich w szukaniu partnerki: "MAMA NA MNIE KRZYCZY"
Józef z "Rolnik szuka żony" narzeka na brak wsparcia ze strony bliskich (Facebook - Rolnik Szuka Żony TVP)
bDyAaTDV

Program Rolnik szuka żony cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Fani show nie tylko z uwagą śledzą perypetie właścicieli gospodarstw na ekranie, lecz również żywo interesują się ich losami już po zakończeniu show.

Obecnie na antenie Telewizji Polskiej emitowana jest szósta edycja Rolnik szuka żony. W kolejnej odsłonie programu swojej drugiej połówki poszukuje czterech rolników oraz jedna rolniczka. W tym roku zdecydowanie najwięcej emocji wzbudzają poczynania 66-letniego Józefa, którego zachowanie oraz wybredność już zdążyły wzbudzić spore kontrowersje wśród internautów. Rolnik od początku zapewniał, że jest wzrokowcem i poszukuje znacznie młodszej ukochanej, konsekwentnie odrzucając "nieatrakcyjne" jego zdaniem panie.

Kiedy zaś Józef w końcu miał okazję bliżej poznać poddane starannej selekcji kandydatki, dał prawdziwy popis swoich zdolności. Pozornie niewinna gra w bule okazała się dla rolnika idealną okazją do nachalnych flirtów, komplementowania dekoltów swoich towarzyszek, a nawet otwartego oferowania im pocałunków. Wszystko to nie umknęło rzecz jasna uwadze internautów.

bDyAaTDX

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony uczestnicy powitali wybranych kandydatów w swoich gospodarstwach. Dla Józefa była to szczególnie emocjonalna chwila - jakiś czas temu rolnik przyznał bowiem, że jego bliscy wyrzekli się go ze względu przez udział w programie.

Buzuje we mnie taki wewnętrzny niepokój. Na razie wszystkie mają równe szanse - ocenił swoje kandydatki Apolonię, Ewę oraz Grażynę w rozmowie z Martą Manowską.

bDyAaTEd

W przypływie szczerości Józef, który przeszło 16 lat temu został wdowcem, wyznał, jak bardzo doskwiera mu brak wsparcia rodziny w poszukiwaniu upragnionej miłości.

Chciałbym poczuć to coś, chcę kochać i być kochanym. Mama na mnie krzyczy, że się filmów naoglądałem. Mam jej trochę za złe, że mi nie kibicuje. Powinna być zadowolona, tak samo moje dzieci. Nieraz to człowiek aż się popłacze - zdradził, a następnie zalał się łzami.

Obiecaj mi, że przez te dni, będziesz właśnie taki, że będziesz walczył o swoje marzenia, o swoje uczucia. Masz się nie czuć sam, przyjeżdżają super panie do Ciebie, oby zobaczyły ten Twój środek, bo masz piękny - poradziła mu Manowska.

bDyAaTEe

Co to za chłop, jak on beczy - zastanawiał się 66-latek. Na odpowiedź prowadzącej nie trzeba było długo czekać.

Prawdziwy, który szuka prawdziwej miłości - odparła.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie rolnik nie będzie raczej mógł narzekać na nudę. Niedługo po przybyciu kandydatek do jego gospodarstwa, jedna z nich urządziła mu bowiem scenę zazdrości.

Chodź do nas, nie bądź taka - zachęcał rolnik Ewę, wyraźnie zirytowaną przyjazdem Apolonii. Ostatecznie Józef oprowadził zaproszone panie po gospodarstwie, a także uraczył je domowej roboty rosołem.

bDyAaTEf

Też nie możecie się doczekać dalszego ciągu miłosnych perypetii 66-latka?

bDyAaTEg
bDyAaTEy
KOMENTARZE
(56)
love
3 miesiące temu
W sumie to każdy chce być kochany
Mimi
3 miesiące temu
Samotność jest straszna, ale jeszcze gorsza jest samotność w związku
Aaaa
3 miesiące temu
Nie za bardzo ma w czym wybierać, a ta niby najmłodsza wygląda najgorzej. Jak można w wieku 54 lat wyglądać jak "kobieta za ladą" w czeskim filmie w latach 70-tych
bDyAaTEz
Greta.
3 miesiące temu
Kibicuję Pawłowi w tej edycji. Ma super ojca i brata a także wybrał fajne dziewczyny. Oby mu się udało znaleźć miłość.
Nina
3 miesiące temu
Ten Pan słynie w okolicy z tego, że od śmierci żony miał już kilkadziesiąt różnych kobiet i żadna nie zagrzała na dłużej miejsca. Do tego jest kłótliwy i nielubiany przez sąsiadów. A rodzina doskonale Go zna i dlatego nie chce uczestniczyć w tym cyrku razem z Nim na oczach milionów widzów ...
Najnowsze komentarze (56)
asia
2 miesiące temu
Mikołaj, Eugeniusz, Jan , Stanisław a teraz Józef - mamy niezły ubaw
asia
2 miesiące temu
Ewa z obecnej edycji oraz Małgonia z Marleną z poprzednich, ZAZDROŚNICE nie potrafią opanować emocji
vvvvv
2 miesiące temu
Nie macie racji , Ewa jest od niego dużo młodsza , ale Jozef jest fajny , gdzieś na prtalu podałm mu tel ... ---jak chce to niech szuka !!!
Marta
3 miesiące temu
Starość jest okropna. Do 40-stki człowiek jeszcze jakos wygląda i czuje sie nienajgorzej..a potem....szkoda gadać
Kris
3 miesiące temu
Piekne kobiety
Katarzyna
3 miesiące temu
Matka i dzieci zapewne wiedzą ze Pan potrafi zachowywac sie obscenicznie wobec kobiet, co już Pan pokazal. I to dlatego.
Gość
3 miesiące temu
Po kobietach jakie wybrał on mi nie wygląda na poszukiwania miłości tyko na "głowa si wieje d... szaleje"... A jego oburzenie, na wiek Pań, które do niego pisały...
dora
3 miesiące temu
W pewnym wieku można sobie amory darować. Moja mama była dość młodą ładną kobietą, kiedy zostawił ją nasz ojciec. Mama zawsze była przy nas i dla nas, nie chciała nam sprawić kolejnej niespodzianki. Cieszę się, bo nasze życie było spokojne, bez kolejnego „tatusia„. A mama ma koleżanki, przyjaciółki, wycieczki, działkę i książki. Ma nas i wnuczęta, widać ze jest szczęśliwa, bo nikogo nie obsługuje.
bDyAaTEr
Janek dlugi
3 miesiące temu
Ja uważam że każdy człowiek nie ważne w jakim wieku jest szczęście i miłość się należy ale rodzina podchodzi od strony finansowej bo pewnie majątek nie został podzielony a tu obca osoba się wkrada więc uważam że rodzinie chodzi o schedę a nie o dobro jego którego P. Józef pragnie
ina
3 miesiące temu
zalosni sa ci co ptzez tv zony czy meza szukaja tacy niewydarzeni
Lupą
3 miesiące temu
Już myślą w rodzinie ze spadek nowej żonie przypadnie 🤫
Badyl
3 miesiące temu
A TEN PAN TO NIE ZA WYSOKIE WYMAGANIA MA???MA BYĆ ŁADNA ZGRABNA I POWABNA SPRZATAĆ GOTOWAĆ PRAĆ I ŚWIADCZYĆ USLUGI JESZCZE???!A MOŻE BY TAK SPOJRZAŁ W LUSTRO I OCENIŁ CO ON MA W OFERCIE DLA POTENCJALNEJ PARTNERKI???BO JAK DO TEJ PORY TO WYMAGANIA NA POZIOMIE KSIĘCIA
😳😳😳
3 miesiące temu
Jeszcze ma matkę?
Kamil
3 miesiące temu
Diana (od Seweryna) bawiła się na weselu w ten weekend z Dawidem z obecnej edycji!
bDyAaTET