Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki pogrążają jurnego Józefa w internetowej dyskusji: "PRYMITYW!"

52
Podziel się

Grażyna i Apolonia, które 66-latek zaprosił do swojego gospodarstwa, raczej nie pozostają z nim w przyjacielskich stosunkach po zakończeniu nagrań... Panie wymieniły z rolnikiem kilka gorzkich zdań.

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki pogrążają jurnego Józefa w internetowej dyskusji: "PRYMITYW!"
Józef z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki uczestniczek (Facebook.com, TVP)
bEgSszGZ

Bieżąca edycja programu Rolnik szuka żony niemal od samego początku wywołuje żywe emocje. Jak zwykle w show nie zabrakło bowiem barwnych osobowości, które budzą bardzo skrajne emocje wśród widzów. W emitowanym obecnie sezonie możemy oglądać m.in. poczynania 66-letniego Józefa, który raczej nie może pochwalić się sympatią internautów.

Kontrowersyjne zachowanie jurnego Józefa stało się od niedawna głównym obiektem krytyki na profilach programu w mediach społecznościowych. 66-latek, który, jak sam zapewniał, jest po prostu "wzrokowcem", wsławił się dotąd dość nachalnym flirtem z uczestniczkami i rubasznymi żarcikami, które nie zyskały poklasku widzów. Sam Józef przyznał, że wybryki w programie ocenia krytycznie nawet jego rodzina.

bEgSszHb
Zobacz także: Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Sporo krytyki skupiło się też na uczestniczkach programu, które Józef zaprosił do swojego gospodarstwa. Internauci twierdzą bowiem, że pozwoliły mu na zbyt wiele i nie postawiły jasnej granicy wtedy, gdy jego zachowanie mogło budzić wątpliwości. Do tej pory same zainteresowane nie komentowały sprawy, jednak sytuacja uległa zmianie wraz z niedzielnym odcinkiem show.

bEgSszHh

Po emisji nowego odcinka programu pod jednym z postów na fanpage'u programu na Facebooku jak zwykle doszło do wymiany zdań i pojawiło się wiele krytycznych komentarzy pod adresem 66-latka. Co ciekawe, tym razem w zażartą dyskusję nieoczekiwanie włączył się sam Józef, co uwiecznił youtuber prowadzący kanał Wszystko Jasne. Jedna z internautek zarzuciła rolnikowi, że przynosi rodzinie wstyd i zachowuje się, jakby "nigdy nie miał przy sobie kobiety". Uczestnik nie pozostawił tych uwag bez komentarza.

O jakim wstydzie pani pisze, że szukam swojej miłości? Wiem, powinienem być poważny i rozmawiać o naszych wnukach. To jest tylko zabawa na potrzeby programu, zachowuję się tak, na ile pozwalają mi panie. Świetnie się bawimy i lepiej poznajemy - odgryzł się Józef.

Wkrótce okazało się jednak, że to nie koniec, bo do dyskusji włączyła się jedna z jego potencjalnych kandydatek w programie, Grażyna. Sądząc po tonie wypowiedzi, jej relacje z Józefem są raczej dalekie od przyjaznych...

Trochę mnie zdenerwowałeś tym stwierdzeniem. A co? Chciałeś dostać w twarz? (...) Wiesz, nie pogrążaj się już. Powinieneś się zachować jak kulturalny mężczyzna i przeprosić, a ty brniesz dalej. Brak słów. Ogarnij się. (...) Wiesz, ja już niczego miłego nie spodziewałam się od Ciebie i ostatnie Twoje stwierdzenie, że ze mną to na piwo, jakbym była alkoholiczką, znowu zabrzmiało nie fajnie. Ile jeszcze takich rzeczy będzie? - wygarnęła mu w komentarzach.

bEgSszHi

Tu także Józef nie pozostawił sprawy bez odpowiedzi i wyraźnie miał za złe Grażynie, że zabrała głos jeszcze w trakcie emisji show.

Ja traktowałem to jako zabawę, Ty deklarację. Jak sama powiedziałaś, nic na siłę. Może zaczekaj z tak stanowczymi wypowiedziami do końca programu, okej? - napisał jurny rolnik, po czym dodał: Musisz komentować? Jeszcze jesteśmy w programie.

Tych uwag Grażyna również nie zignorowała, a do konfliktu włączyła się wkrótce kolejna z jego kandydatek w programie, Apolonia.

Ale mam emocje, a tak naprawdę to nie zdradziłam, co kto powiedział, a Ty piszesz bzdury - wypaliła Grażyna.

bEgSszHj

Brawo Grażynka! Takiemu to w oczy pluć, a on myśli, że ciepły deszcz pada. Prymityw - włączyła się do dyskusji Apolonia.

Już się zdenerwowałam na maksa, ciągle to samo - odpisała jej pierwsza z pań.

To program dla ludzi odpornych psychicznie, uspokój się, wyluzuj - skwitowała Apolonia.

Fani programu oczywiście już snują teorie na temat tego, co mogło wydarzyć się w kolejnych odcinkach programu. Pojawiają się też głosy, która z pań wygrała (lub nie) walkę o serce jurnego 66-latka.

bEgSszHk

Jesteście zaskoczeni ich wyznaniami?

bEgSszHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Lukas
7 miesięcy temu
Józek Józek jak Ci nie wstyd
gość
7 miesięcy temu
Józek chciał zabłysnąć... Na potrzeby, programu, zabawa. No ale widać że Panie jednak nie bawiły się aż tak dobrze. Prawdziwi mężczyzna powinien zachowywać się tak by kobiety czuły się w jego towarzystwie komfortowo, a jeżeli popełni błąd i przekroczy pewne granice to miło gdyby zwyczajnie przeprosił bez zbędnych dyskusji.
...24’tm
7 miesięcy temu
Pan Józef to tylko wymagania miał a od siebie nic . Typ Królewicz i troszkę narcyz
bEgSszHD
Bgaba
7 miesięcy temu
Wielu mężczyzn na stare lata naprawdę uważa że są jeszcze atrakcyjni a są tylko śmieszni i żałośni. Paradoks polega na tym że im bardziej puszą piórka szczególnie w sferze intymnej tym bardziej się pogrążają...
Gosc
7 miesięcy temu
Przecież On nie szuka żony , tylko chce się zabawić::)
Najnowsze komentarze (52)
Mig
7 miesięcy temu
Józek nie daruję Ci tej nocy... przynajmniej jest wesoło 😉
jolanta
7 miesięcy temu
Oglądam ten program i ten akurat rolnik nie wydał mi się jurny, lecz wesoły i przyjacielski.
kalina
7 miesięcy temu
oj tam ,na stare lata przeżyli przygodę życia, zaistnieli medialnie ,a kto powiedział ,że muszą się od razu żenić ,..a z tym największy jest ambaras , żeby dwoje chciało naraz:)
Gość
7 miesięcy temu
Takie zachowanie u starych samotnych panów jest typowe
Gdtg
7 miesięcy temu
Panie sa zazdrosne jedna o drugą a udają ze tak nie jest. Dziadek i babki by sobie jeszcze po chendorzyli. Babki udają tylko takie że nie że im o co innego chodzi.
Eeeetam
7 miesięcy temu
Na podstawie tego, co jest w odcinkach, to takie tam były żartobliwe zaloty niezbyt wysokich lotów. Ani on, ani one nie posiadają wzorowych manier. Między sobą także nie są zbyt przyjazne. Że też im się chce wystawiać się na niemiłe często oceny telewidzów.
Jola
7 miesięcy temu
Ej, no bez przesady. Chyba jednak tak nikomu źle nie jest, skoro cała trójka dalej jest w programie :P
Ewa
7 miesięcy temu
Nie żeby coś, ale ten program polega na poznawaniu się. Mam wrażenie, że Panie potraktowały udział w programie jak oświadczyny :P. Oglądałam każdy odcinek i moim zdaniem ani razu Józek nie zachował się źle.
bEgSszHv
To ja
7 miesięcy temu
Fajny program , Józek też , tylko Grażyna niepotrzebnie tak się dasala na Józia o wszystko. A ciasto to mógłby sobie kupic chociaż prodziz by ciasto nie spalić. Ale było i tak dobrze jak w życiu z wyborami. Mnie Jozio nie wybrał a szkoda ale i tak było nam daleko do siebie.
Gość
7 miesięcy temu
Zenada
Jaa
7 miesięcy temu
A ta Ewa niby 54 lata a wyglada na okolice przed 70-ka...
lusia
7 miesięcy temu
beznadziejny ten Józek- te panie powinny odejść z programu a nie czekać do końca.
Asza
7 miesięcy temu
'' Józek! Nie daruje Ci tej nocy! ''
BEATA
7 miesięcy temu
Józek! Nie daruję Ci tej nocy...
bEgSszHX