Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki pogrążają jurnego Józefa w internetowej dyskusji: "PRYMITYW!"

52
Podziel się

Grażyna i Apolonia, które 66-latek zaprosił do swojego gospodarstwa, raczej nie pozostają z nim w przyjacielskich stosunkach po zakończeniu nagrań... Panie wymieniły z rolnikiem kilka gorzkich zdań.

"Rolnik szuka żony". Uczestniczki pogrążają jurnego Józefa w internetowej dyskusji: "PRYMITYW!"
Józef z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki uczestniczek (Facebook.com, TVP)
bDIrtzfV

Bieżąca edycja programu Rolnik szuka żony niemal od samego początku wywołuje żywe emocje. Jak zwykle w show nie zabrakło bowiem barwnych osobowości, które budzą bardzo skrajne emocje wśród widzów. W emitowanym obecnie sezonie możemy oglądać m.in. poczynania 66-letniego Józefa, który raczej nie może pochwalić się sympatią internautów.

Kontrowersyjne zachowanie jurnego Józefa stało się od niedawna głównym obiektem krytyki na profilach programu w mediach społecznościowych. 66-latek, który, jak sam zapewniał, jest po prostu "wzrokowcem", wsławił się dotąd dość nachalnym flirtem z uczestniczkami i rubasznymi żarcikami, które nie zyskały poklasku widzów. Sam Józef przyznał, że wybryki w programie ocenia krytycznie nawet jego rodzina.

bDIrtzfX
Zobacz także: Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Sporo krytyki skupiło się też na uczestniczkach programu, które Józef zaprosił do swojego gospodarstwa. Internauci twierdzą bowiem, że pozwoliły mu na zbyt wiele i nie postawiły jasnej granicy wtedy, gdy jego zachowanie mogło budzić wątpliwości. Do tej pory same zainteresowane nie komentowały sprawy, jednak sytuacja uległa zmianie wraz z niedzielnym odcinkiem show.

bDIrtzgd

Po emisji nowego odcinka programu pod jednym z postów na fanpage'u programu na Facebooku jak zwykle doszło do wymiany zdań i pojawiło się wiele krytycznych komentarzy pod adresem 66-latka. Co ciekawe, tym razem w zażartą dyskusję nieoczekiwanie włączył się sam Józef, co uwiecznił youtuber prowadzący kanał Wszystko Jasne. Jedna z internautek zarzuciła rolnikowi, że przynosi rodzinie wstyd i zachowuje się, jakby "nigdy nie miał przy sobie kobiety". Uczestnik nie pozostawił tych uwag bez komentarza.

O jakim wstydzie pani pisze, że szukam swojej miłości? Wiem, powinienem być poważny i rozmawiać o naszych wnukach. To jest tylko zabawa na potrzeby programu, zachowuję się tak, na ile pozwalają mi panie. Świetnie się bawimy i lepiej poznajemy - odgryzł się Józef.

Wkrótce okazało się jednak, że to nie koniec, bo do dyskusji włączyła się jedna z jego potencjalnych kandydatek w programie, Grażyna. Sądząc po tonie wypowiedzi, jej relacje z Józefem są raczej dalekie od przyjaznych...

Trochę mnie zdenerwowałeś tym stwierdzeniem. A co? Chciałeś dostać w twarz? (...) Wiesz, nie pogrążaj się już. Powinieneś się zachować jak kulturalny mężczyzna i przeprosić, a ty brniesz dalej. Brak słów. Ogarnij się. (...) Wiesz, ja już niczego miłego nie spodziewałam się od Ciebie i ostatnie Twoje stwierdzenie, że ze mną to na piwo, jakbym była alkoholiczką, znowu zabrzmiało nie fajnie. Ile jeszcze takich rzeczy będzie? - wygarnęła mu w komentarzach.

bDIrtzge

Tu także Józef nie pozostawił sprawy bez odpowiedzi i wyraźnie miał za złe Grażynie, że zabrała głos jeszcze w trakcie emisji show.

Ja traktowałem to jako zabawę, Ty deklarację. Jak sama powiedziałaś, nic na siłę. Może zaczekaj z tak stanowczymi wypowiedziami do końca programu, okej? - napisał jurny rolnik, po czym dodał: Musisz komentować? Jeszcze jesteśmy w programie.

Tych uwag Grażyna również nie zignorowała, a do konfliktu włączyła się wkrótce kolejna z jego kandydatek w programie, Apolonia.

Ale mam emocje, a tak naprawdę to nie zdradziłam, co kto powiedział, a Ty piszesz bzdury - wypaliła Grażyna.

bDIrtzgf

Brawo Grażynka! Takiemu to w oczy pluć, a on myśli, że ciepły deszcz pada. Prymityw - włączyła się do dyskusji Apolonia.

Już się zdenerwowałam na maksa, ciągle to samo - odpisała jej pierwsza z pań.

To program dla ludzi odpornych psychicznie, uspokój się, wyluzuj - skwitowała Apolonia.

Fani programu oczywiście już snują teorie na temat tego, co mogło wydarzyć się w kolejnych odcinkach programu. Pojawiają się też głosy, która z pań wygrała (lub nie) walkę o serce jurnego 66-latka.

bDIrtzgg

Jesteście zaskoczeni ich wyznaniami?

bDIrtzgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Mig
4 miesiące temu
Józek nie daruję Ci tej nocy... przynajmniej jest wesoło 😉
jolanta
4 miesiące temu
Oglądam ten program i ten akurat rolnik nie wydał mi się jurny, lecz wesoły i przyjacielski.
kalina
4 miesiące temu
oj tam ,na stare lata przeżyli przygodę życia, zaistnieli medialnie ,a kto powiedział ,że muszą się od razu żenić ,..a z tym największy jest ambaras , żeby dwoje chciało naraz:)
bDIrtzgz
Gość
4 miesiące temu
Takie zachowanie u starych samotnych panów jest typowe
Gdtg
4 miesiące temu
Panie sa zazdrosne jedna o drugą a udają ze tak nie jest. Dziadek i babki by sobie jeszcze po chendorzyli. Babki udają tylko takie że nie że im o co innego chodzi.
Eeeetam
4 miesiące temu
Na podstawie tego, co jest w odcinkach, to takie tam były żartobliwe zaloty niezbyt wysokich lotów. Ani on, ani one nie posiadają wzorowych manier. Między sobą także nie są zbyt przyjazne. Że też im się chce wystawiać się na niemiłe często oceny telewidzów.
Jola
4 miesiące temu
Ej, no bez przesady. Chyba jednak tak nikomu źle nie jest, skoro cała trójka dalej jest w programie :P
Ewa
4 miesiące temu
Nie żeby coś, ale ten program polega na poznawaniu się. Mam wrażenie, że Panie potraktowały udział w programie jak oświadczyny :P. Oglądałam każdy odcinek i moim zdaniem ani razu Józek nie zachował się źle.
To ja
4 miesiące temu
Fajny program , Józek też , tylko Grażyna niepotrzebnie tak się dasala na Józia o wszystko. A ciasto to mógłby sobie kupic chociaż prodziz by ciasto nie spalić. Ale było i tak dobrze jak w życiu z wyborami. Mnie Jozio nie wybrał a szkoda ale i tak było nam daleko do siebie.
Gość
4 miesiące temu
Zenada
Jaa
4 miesiące temu
A ta Ewa niby 54 lata a wyglada na okolice przed 70-ka...
lusia
4 miesiące temu
beznadziejny ten Józek- te panie powinny odejść z programu a nie czekać do końca.
Asza
4 miesiące temu
'' Józek! Nie daruje Ci tej nocy! ''
bDIrtzgr
BEATA
4 miesiące temu
Józek! Nie daruję Ci tej nocy...
bDIrtzgT