Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Różal z FOLIĄ NA GŁOWIE rozprawia o obostrzeniach i MORSOWANIU: "Pozamykajcie wszystkie wodne akweny"

71
Podziel się

Marcin "Rożal" Różalski w foliowym worku na głowie dał upust swej frustracji i zaproponował rządzącym, żeby oprócz restauracji i stoków pozamykali też akweny: "Zobaczcie, ile ludzi morsuje, nie może tak być, to jakieś szaleństwo".

Różal z FOLIĄ NA GŁOWIE rozprawia o obostrzeniach i MORSOWANIU: "Pozamykajcie wszystkie wodne akweny"
Marcin Różalski z folią na głowie rozprawia o obostrzeniach i morsowaniu (Instagram, AKPA)
bDyKsSgR

Mija rok od dnia, w którym świat dowiedział się o koronawirusie. Przez ostatnie 12 miesięcy nasze życie stanęło na głowie. I choć zdawać by się mogło, że ludzie z czasem przywykną do ograniczeń i lockdownów, wiele osób nie ukrywa frustracji z powodu trwających wciąż ogromnych obostrzeń. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie do panującej sytuacji odniósł się Marcin "Różal" Różalski.

Całkiem niedawno bokser zyskał sobie przydomek "foliarza", gdy sceptycznie napisał o szczepionce na koronawirusa. Nieprzekonany do końca argumentami rządzących, którzy zachęcali do przyjęcia medykamentu, Różal ogłosił, że zgodzi się na nią tylko w ściśle określonych warunkach.

bDyKsSgT
Zobacz także: Genesis. Marcin Różalski: Moje ciało jest zniszczone. Nauczyłem się z tym żyć

Najwyraźniej Różalski zżył się już z opiniami części internautów na swój temat, bo postanowił wyjść naprzeciw im sądom i zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie w foliowym worku na głowie. Jednocześnie sfrustrowany wyraźnie skutkami lockdownu, który prowadzi wiele firm do bankructwa, a ludzi do problemów nie tylko finansowych, ale i psychicznych, zaapelował wprost do rządzących:

bDyKsSgZ

Będąc foliarzem, zwracam się z uprzejmą prośbą do tych, co mają najmądrzejsze głowy ewer. Tych, co pozamykali w marcu lasy, restauracje, firmy, każą ludziom chodzić w kagańcach, a sami mają to w p..e. Ci, którzy doprowadzają gospodarkę do gnoju i chcą, żeby ludzie z... i za miskę ryżu, ale sami żyją w dobrobycie.Teraz pozamykali stoki narciarskie, a funkcjonariusze spisują tych, co z dziećmi na sankach hulają i wlepiają im mandaty. Powiem wam w tajemnicy. Pozamykajcie wszystkie wodne akweny - zaczął Różal.

Jeziora, stawy, morze, rzeki, baseny na dworze. Zobaczcie, ile ludzi w tym roku morsuje, nie może tak być, to jakieś szaleństwo. Przecież tak dbacie o zdrowie obywateli, a wchodząc do zimnej wody, można łatwo się przeziębić, zmniejszyć odporność organizmu i już tylko krok do grypy, zapalenia płuc (...). Porozstawiać patrole i zamykać, mandatować - zaproponował Różal.

Myślicie, że premier Morawiecki go posłucha?

bDyKsSha
bDyKsShb
bDyKsShu
KOMENTARZE
(71)
Nat
3 dni temu
W sumie w punkt
Anka
3 dni temu
Moj syn ma 4 lata i dzisiaj powiedział do mnie: "mamo pamiętasz jak kiedyś nie było koronawirusa i można było iść na basen i trampoliny? Ale bylo fajnie..." 1/4 jego życia to koronawirus a tak naprawdę to 1/3 bo wątpię czy pamieta coś gdy byl niemowlakiem....
Serio.
3 dni temu
Ja to się dziwię że Polacy jeszcze nie roznieśli rządu tak jak zrobiono to w usa
bDyKsShv
Kkoo
3 dni temu
Zaraz te pochlebnsle komentarze znikną a pojawia się takie że zapraszamy na oddział i że wirus zabija. Ej grypa zabija też dzieci. Ale słyszeliście o tym wcześniej? Straszyli was? Aha, nie. Życie jest niebezpieczne. Narodzie musimy się zjednoczyć.
Kasia
3 dni temu
Akwen wodny.... ludzie, język polski nie jest trudny ;-(
Najnowsze komentarze (71)
Dzidzius
wczoraj
Za sam wygląd powinien być 2m pod ziemią zabetonowany
Ludzie...
2 dni temu
Nie można na poważnie brać słów człowieka, który na własne życzenie ma taką twarz... Sorry
Niki
2 dni temu
Akwen wodny!!! Pleonazm!!! No ale w sumie czego ja się spodziewam, przecież większość Polaków noe jest w stanie pojąć, że nie mówimy woda wodna:))) no cóż polska mowa być trudnym językiem:))))
Maja
2 dni temu
On już tylko starszy będzie.
roman
2 dni temu
wodny akwen :D a akwen boże być niewodny ?
Emeryt
2 dni temu
Chory człowiek
sorz
2 dni temu
kto to jest ja nie pytam hahahahahaha
Mewa
2 dni temu
Tak, pozamykajmy wszystko 😡 Co komu do tego, że ktoś morsuje? Komu to przeszkadza? 🤬
bDyKsShn
Dobregodnia
2 dni temu
Brawo Różal, ja też mam dużo dobrych rad dla włodarzy naszego pięknego kraju, ale obawiam się, że nie chcą słuchać 🥴
Lux
2 dni temu
Różal jest spoko, bardzo go lubię. Ma rację! Mogłabym z nim walczyć o prawa zwierzat bo tak jak on kocham zwierzęta!
Buba
2 dni temu
Ma rację ,moda na morsowanie teraz jest a tu tyle ludzi co na stokach i nic , wchodzą po alko albo potem na rozgrzewkę i się bawią w wielkich sportowców oczywiście nie generalizuje ale trochę tak jest
Nick
2 dni temu
Umrą tylko osoby bardzo stare i bardzo osłabione - i takie powinny się izolować, ale młodzi, zdrowi ludzie powinni mieć możliwość normalnej pracy! Przecież 70-80% ludzi przechodzi to zupełnie BEZOBJAWOWO tzn. W OGÓLE NIE CHORUJE! Zamykanie na rok wszystkich miejsc gdzie pracują i chodzą głównie młodzi ludzie którzy w najgorszym przypadku przejdą chorobę jak cięższą grypę to czyste szaleństwo!
Jaa
2 dni temu
Wszsytko pootwierać powinni, kto umrze to umrze NIESTETY! inaczej się wsssycy wykończą, szczególnie ci co mają firmy
Liloo
2 dni temu
"Wodne akweny" brzmi jak "iść nogami" ;-)
...
Następna strona
bDyKsShP