Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Nieufny Marcin "Różal" Różalski rozprawia o szczepionce na COVID-19: "Zaszczepię się z rządzącym i niech nam ZAMIENIĄ STRZYKAWKI"

232
Podziel się

Różal nie wydaje się przekonany do szczepień przeciwko koronawirusowi. "Jak mam wierzyć w jej skuteczność, skoro nie można ufać nikomu, kto nimi rozporządza?" - dumał wytatuowany kick-boxer.

Nieufny Marcin "Różal" Różalski rozprawia o szczepionce na COVID-19: "Zaszczepię się z rządzącym i niech nam ZAMIENIĄ STRZYKAWKI"
Różal nie jest przekonany do szczepionki na COVID-19 (AKPA, East News)
bDzwIIJN

Pandemia koronawirusa bez wątpienia odmieniła naszą codzienność. W walce przeciwko patogenowi rządzący wytaczają coraz cięższe działa, a każdy dzień to kolejni zakażeni i osoby, które tę walkę przegrały. Ogólnoświatowa epidemia wydała też na świat "nowy szczep" koronasceptycznych celebrytów, którzy z ignorancji uczynili swój sposób na zaistnienie.

Niemal od początku pandemii koronawirusa stało się jasne, że szkodliwe wywody niektórych polskich celebrytów wcale nie skończą się w momencie wynalezienia szczepionki. Od kilku tygodni trwa więc medialna debata między tymi, którzy uznają szczepienia za zasadne i tymi, którzy trwają w postanowieniu kwestionowania zaleceń lekarzy i ekspertów z zakresu wirusologii.

bDzwIIJP
Zobacz także: Marcin Różalski: "Większa jest wartość papieru toaletowego niż niektórych filmów"

Gdzieś pośrodku tego szerokiego spektrum stara się balansować Różal, który w obliczu rozpoczynających się właśnie szczepień postanowił zabrać głos na Instagramie. Wytatuowany kick-boxer udostępnił obszerny post, w którym próbuje kwestionować ich zasadność. Stwierdził przy tym, że chętnie się zaszczepi, ale tylko wtedy, gdy jemu i komuś z rządzących... zamienią strzykawki.

bDzwIIJV

Zaczęło się wyszczepianie, jak nazwał to jeden "mundry" od szerzenia nowin. Kilka pytań w związku z tym. Telewizja kłamie, jak to się mówi i pokazała to już nie raz. Jedna mówi, że jest źle, było źle i będzie jeszcze gorzej, a druga było super, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej i tak w każdej sprawie. (...) Szczepka dobra, szczepka zła, ale co to za szczepka, skoro wszyscy umywają ręce od odpowiedzialności za skutki uboczne i wynalazcy, i ci, co ją polecają? To skoro tak, to już chyba coś nie tak. Pójdę się zaszczepić z rządzącym i w ostatnim momencie niech nam zamienią strzykawki - dywagował.

Dalej niestety przeszliśmy płynnie do narracji rodem ze świata Violi Kołakowskiej, gdzie nie dopuszcza się do głosu "alternatywnych specjalistów" i zakłada, że szczepionka może być zwykłym oszustwem. Jednocześnie Różal zapewnia jednak, że nie ma to nic wspólnego z teoriami spiskowymi...

Dlaczego nie dopuszcza się do głosu prawilnych lekarzy, którzy mają inne zdanie od tych, którzy systemowo mówią to, co trzeba, a inni udowodnili fakty sprzeczne z systemową "mundrością"? (...) Jak mam wierzyć w skuteczność szczepki, skoro nie można ufać nikomu, kto nimi rozporządza, ani mediom, które informują o ich zaj*bistości? Filmy i zdjęcia ludzi szczepiących się też do mnie nie trafiają. Nie chodzi tu o teorie spiskowe, ale skąd mam wiedzieć, czy to na 100 procent jest szczepka, a nie woda fizjologiczna albo witamina A, może to cyrkowa sztuczka z chowającą się igłą do środka podczas nacisku? - błądził w odmętach własnych przemyśleń Marcin Różalski.

Przemawia do Was taka narracja?

bDzwIIJW
bDzwIIJX
bDzwIIKq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(232)
Kaa
3 tyg. temu
Słusznie prawi. Szczepię siebie i swoje dzieci ale szczepionkami zbadanymi przez lata a nie w pośpiechu. A konferencja że szczepienia pielęgniarki to była jakaś farsa.
Kasia p.
3 tyg. temu
Dobrze mówi....
MojeJa
3 tyg. temu
W sumie - dobra myśl 🤔😉
bDzwIIKr
Swis
3 tyg. temu
Uważam że COVID to najlepszy przykład jak powinny wyglądać szczepienia. To znaczy wszystkie mają być DOBROWOLNE. Niech rodzice decydują za swoje dzieci czy chcą je szczepić czy nie. Państwo nie ma prawa do tego zmuszać ludzi. Niech za dzieci decydują rodzice, jeśli poznają DOKŁADNY skład szczepionek, bo obecnie 90 procent rodziców szczepi swoje dzieci nie znając nawet składu szczepionek wstrzykiwanych na siłę swoim dzieciom. Państwo może edukować rodziców, prowadzić kampanie informacyjne, ale nie ma prawa zmuszać do szczepień.
Waw
3 tyg. temu
Dokladnie
Najnowsze komentarze (232)
Bonin
3 tyg. temu
Tylko że jeśli nie zaszczepia się wszyscy to nigdy to nie zniknie. Nie szkoda tych staruszków?
KoloPatolo
3 tyg. temu
Szacun...
Bfff
3 tyg. temu
Szczepi ki są super ale tylko wtedy gdy są odpowiednio długo przebadane. Nie jakiegoś bubla. Otwórzcie głowy
jaksa
3 tyg. temu
Przystojny , mądry, elokwentny idealny na prezentera TVNiemcy
Jaś
3 tyg. temu
Różal ma kozackie marynarki .
preceptor
3 tyg. temu
Widać mądrość na obliczu , słowem inelektualista
Ruri
3 tyg. temu
Ta so szczepionka ma zabijajac powoli pare miesiecy po podaniu ma uszkadzac organy wawnetrzne I prowadzic do zgonu te osoby ktore pszezyja beda wyserylizowane ta szczepionka bo szczepionka ta powodwac bedzie bezplodnosc! I przestancie usuwac dodane komentarze zaklamancy!
adel
3 tyg. temu
ten Pan to juz celebryta
bDzwIIKj
abc
3 tyg. temu
I kto to mówi? Człowiek, który ma tyle tatuaży i tyle wkłuć? Nie bał się co mu wszczepią? A te wszystkie barwniki? Chyba mu się przemieściły z krwią do mózgu i stąd to bredzenie.
ania
3 tyg. temu
Teraz to przekret stulecia na szczepionkach Jaki handlarz bronią, lub kacyk partyjny zarobi na posrednictwie Jaka jest cena szczepionek czy ktoś wie Na razie to super tajna informacja Pewnie będzie x 3 przepłacona jak respiratory Szumowskiego czy mierzeja Wiślana
Twój nick
3 tyg. temu
Na swój toporny sposób gość da się lubić👍, bo w przeciwieństwie do "PiS da!" Najmana używa głowy do wielu innych czynności niż tylko do jedzenia i ochrony szyi przed deszczem
PKS
3 tyg. temu
Na "takie coś" szkoda szczepionki...
red
3 tyg. temu
dobrze mówi, nie wierzę już nikomu ani politykom ani "specjalistom czy ekspertom" Wszystko oparte jest na kasiorze od znanych wszystkim bogaczy którzy dzięki tej akcji biznesowej będą mieli kasy wiecej niż niejedno bogate państwo na świecie.
tia
3 tyg. temu
to Ci ekspert :-)
...
Następna strona
bDzwIIKL